Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szegedi vagyok sun city
Minden kedden viszek árut reggel 8 körül kecskemétre vagy soltvadkert fagyizó solt dunaföldvár bármikor hétvégén mocival megoldható legalább gurulok eggyet
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az RN rövidítés és az utána lévő szám mit jelent? Nézegettem eladó R1-eket és többnél is láttam ezt kiírva, rákerestem hogy mi lehet, de semmi találat.
Mennyire laksz délen? Földvár solt útbaesik neked? Kecskemét? Lehet igényt tartok reá,lehet
Van egy eladó jobb oldali kék idomom 2003-as R1-hez. 3 helyen repedt, 3-5cm hosszan, de egyben van. Pár ezresért megválok tőle.
12es ben van?
ja ok 40 pinz
es a melegitö mennyi huf?
Sziasztok van eladó IRC gumimelegítőm meg egy Yamaha R1 04-06 hátsó felni 40péz per darab áron ha valakit érdekel
országúton nem melegszik, inkább csak ha araszolok. Bekapcsol a ventilátor is, úgyhogy akkor ez ezek szerint normális. Akkor az alapjárattal lesz a gond.
Menj Ágóhoz, de Bayo mester is vágja ezeket.
Szia!
Köszi az infót, már ez is sokat segített, legalább nem parázom a hőmérséklet miatt. De akkor miért nincs alapjáratom ha meleg a motor? Köszi
Móni
Nincs valakinek 2003-as R1-re kormány lengéscsillapítója konzollal kompletten eladó, érdekelne.
Motorozik valaki 2012-es r1-el ami már kiprögésgátlós? Azért lenne csak érdekes mert az enyémbe (2010) van valamilyen utólag beszerelt kiprögésgátló, ami biztos hogy nem bazazz. Be van kötve az elektronikába, vezetékkel csatalkozóval mindennel, csak a gond hogy hátul nincs hozzá semmi, gondolok itt arra hogy a hátsó keréken nincs sensor vagy ilyesmi, azért lenne érdekes hogy '12es r1be ez hogyan van megoldva. Az is érdekelne ki ért ehhez itthon, ha mondjuk meg akarom akarom tartani, nem pedig csak kidobni.
104 fok
Legalabb nem azt irta, hogy heJesiras.
Ha már okoskodsz akkor odafigyelhetnél te is.

helyesírásellenőrzőt?
Tomate te aztan nagy meno vagy ...
Ventillátor bekapcsol?
Menet közben (országúton) is melegszik? Mert ha lámpánál állva látsz rajta 107 fokot, az szerintem normális. Az R1 hűtőventillátora ha jól emlékszem 110 foknál kapcsol be.

Ha országúton is melegszik, akkor én sürgősen betolnám egy szervizbe.
Van pár eladó cuccom RN09 2002-2003-as R1-hez.

-hátsó sárvédő
-hátsó lámpa
-2db bal kormánycsutka + súly
-gázkar bovdenekkel és házzal
-kipufogó összekötő



vtr1000sp: ha már tanács kell akkor ismerkedj az elipszilonnal. Vagy rakj be egy helyesírásellenőrzőt a böngésződbe .
Ha hiányozna 20-30Le a motoromból az fájna. Ha valami buzi lóerőkorlátos modellt vettem a tudtomon kívül az is.
Tomate neked mijen motrod van ? szerintem egy R1- nek a vege nem 260-nal van mert faj az eszed emiat? en ojanoktol kertem velemenyt akik hozza tudnak szolni ..
Szia első lánckerék 16-os ha még aktuális nem túl sokat ment.
Ekkora problémák vannak, hogy nem megy 260-nál jobban a motor?
Eszem megáll.