Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ertem akkor pad-ra hol lehetne felteni ? a hungaroringen foglakozik valaki vagy nem igazan ?
Honnan lehetne ezt innen megállapítani?
Meg kell nézni van-e benne bármilyen tiltás, milyen áttétel van rajta, és ahhoz hozzá lett-e igazítva speedohealer-rel a km. óra, le kell padozni, hogy mennyit ad le, mennyire forognak le a sebességek, stb.
varom en is a valaszt ha megis valaki szaki ..
Sziasztok!
Segítsetek nekem!
R6, melegszik a víz akár 107 fokig, ilyenkor nincs alapjárat. Hűtővíz van benne gazdagon azt feltöltöttem.
Mi lehet a gond?
Köszi
Móni
:)) abba teszteltem
Rakd 6-ba!
hello , ki segit nekem ? van egy 2003 R1-em es a gond az hogy a plafon 265kmh utanna semi gaz.. :( ki tudja mi lehet a gond?
a levego szuro meg olaj az cserelve volt a mocy 35.000km van ,de ez sem kellene gond legyen szerintem
RN 19 gyári első lánckereke megvan, kb. 10,000 km-el.
Sziasztok Urak!

S.O.S.-ben kellene nekem egy 15-ös vagy 16-os első lánckerék RN-12-re! Új vagy alig használt is érdekel!
Eléggé lányos motor.
Már csak egy Barbie matrica kell rá.
hali 600 ezernzit megér ez ? 2001es
Zema. Jo hogy emlited.160 As slicket nem tudsz joaron?
Ok.
Aha, és a 160-as mellett még alakítsd át LPG-re a gépet!
Te is ilyet használsz? :D
Indok? Vélemény?
Értem. Akkor a 160-as hátsót javaslom...
Nem komoly. Végül is elgurul csak felnin is...
Komoly a kérdés?
Én 190-est, de vétel után egyből ez került rá, úgy hogy a 180-asról nem tudok nyilatkozni sajna
190 vagy 180as hátsó gumit használtok?
Vélemény? Különbség? Köszi!
SZIASZTOK! BOCSI HOGY IDE IROK. AKI ROSSI CUCCOT SZERETNE VENNI KLIKK A LINKRE!

KIS IZELÍTŐ :)

http://www.sportmotor.hu/motor...
Idővel mindent meg lehet szokni.
Az erős autót és az erős motort is.

Ha megfontolt, nyugodt ember vagy, és rizikós szitukba inkább nem mész bele, akkor több mint 2% esélyed van.

Tanulj meg vele kanyarodni (szerpentinek/pályanapok) meg fékezni, aztán nagy gond nem lehet. Az erejét meg csak fokozatosan próbálgasd.
70-9323731 =(Tamás)
Megadom a számom,ha nem gond csörögj már rám vmikor és visszahivlak megbeszéljük,mert egész nap szerelek és nem vagyok gép közelbe! elöre is köszi