Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Félelemkeltőőőő???
Egy közel 50-es, 130 kilós, pirszinges, tetovált, télapószakállas viking, aki egy kidekorált fekete bmw-ből száll ki borús tekintettel? Ennek a nőnek üldözési mániája van.
Nekem a kocsit. kislány a gyömrői úti mosóból 4 sávon át kikanyarodott pont elém. Azt mondta nem látott előttem 10m ford 48al mentem gps kamera szerint jó az a menetrögzítő mio70 feltolt majdnem az oszlopra 1re ebédre kellett volna mennem 3km volt a kajálda 12:38kor csatt örültek neki nagyon az ünnepeltek. A kislány rendőrt hívott mert félelemkeltő voltam, ugyan én? 🤣 suzukis sx4 kapott jobb első sárvédő ajtó. Mondtam nincs biztosító 150e a rendőr azt mondta ez már a mi dolgunk.
Csak fel kellett újítani a féket is....
A chatlap frissült.
A részleteket nem ismerem, majd megkérdezem mire jutott.
Milyen volt az a három teszter?
Aztán a számítógépes cucc meg mutat majd egy negyedik állapotot, ami egy nagyon látványos dolog, tehát biztosan az lesz a jó.😸(majomfogónak hívják)
Valószínűbb, hogy nem tudja használni a tesztert.
Haver az FJ1100-esén már a harmadik szinkronteszterrel próbálja belőni a gépet, mind a három teszter mást mutat. Elege van, viszi műhelybe ahol van számítógépes cucc.
Nem a koszos fékporos dugattyú lett vissza nyomva a helyére. 🙂
Azt tudod, hogy ilyenkor betétcsere után szokott tönkre menni a fék, mert a koszos, fékporos munkahengert visszanyomják a karmantyúba...
Ú bakker, most jut eszembe, hogy nekem még azon mód van a motorom, ahogy szombat este beálltam vele a garázsba és levettem a gyújtást 😄
Egy pucolás pedig nagyon ráférne...
Fékbetét kibírt volna még néhány túrát de azért kicseréltem. 😁 Kb 35ekm-t ment és kb. 35eFt-ba került, 1 km 1 Ft fékbetét. 😁 Kuplung alsó munkahenger felújítva és a karibi is. Végre sikerült így 6 év után tökéletesre megcsinálni a porlasztást. 😁
Persze, ez kétségtelen.
... valahogy mégis sokkal jobb egy mostani motor mint ez a 100 éves, ha műanyag, ha nem
Nem sajnálták belőle az anyagot. Akkor még nem számított, most már fele műanyag, a motoroknak is.
Ebben volt anyag bőven!
1929 IZS 1
Ott vagyunk a piros porsche után.
nekem be se töltődik csak kb. első fele a képeknek... 1128-nál megáll 😕
https://www.fotodolomiti.it/ga...
Te H178 (1168) mi kicsivel előtte. (tegnap én is megkerestem magunkat)
Június 6 csütörtök 13:40 kb.
Mikor voltunk ott?
Én úgy belefékeztem, majdnem elszálltam. Döngettem lefelé, akkor pont egyedül, csak az utat figyeltem, semmi forgalom, aztán kb a kanyar 1/3ánál megláttam, hogy valaki fekszik a korlárt alatt. Azt hittem egy pillanatig, hogy egy biker elesett és próbál feltápászkodni.
Nem volt nehéz elolvastam, hogy fotodolomiti + időpont. 😁 3-4 kép van mindenkiről 10 € egy kép. Mondjuk én ennyire nem vagyok kíváncsi magamra. 😁