Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mai kör képekben.
Köszönjük! 🙂
Jó motorozást kívánok srácok ! 😉 🏍️
Indulatúra. 😁
70 éves a Pannónia volt egy kis megemlékezés Csepelen szépek a gépek. 🙂
Ma véletlenül belefutottam csepelen.
Én meg most látom a beírásod 😄 este már nem nagyon netezgettem, mert tanultam, ma meg most jöttem meg 8 előtt Pestről.
Akkor ezek szerint kibírta a motorod... 😁 indulhat a 2500 km-es szakasz.
Van még rajta egy-két eredeti román bogár, még tavalyról, azokat most elviszem olaszba, de amúgy kb. kész. Mikor Józsi itt volt, még be is indult! 😁
Na. Eltakarítottam útra készen. László tiéd hogy áll, patika minden? 😁
Még nem tudok nyilatkozni, ma csak a hátsó dobozban voltak velem. (megmutattam mlasnak hogy "mijafax ez")
Két haveromnak van, ők azt mondták hogy dög melegben elviselhetőbbé teszi a cucc a bőrruhát. (aztán lehet hogy ugyanennyit a Decathlonos is tud, negyed ennyiért)
Eredetileg úgy mentem oda, hogy betáraztam a nehezebbik bankkártyát és veszek egy jobb sisakot, meg egy Modeka Panamericana szerkót. (ha már a tesztek szerint is tűz, víz, jég, golyó és aszteroida álló)
Aztán kézbe véve úgy éreztem, hogy ez nekem ahhoz amennyit én megyek, eléggé felesleges, és ebben a hölgy is tökéletesen egyetértett velem. (mivel kabátom kettő is van, egy Bering őszi téli, meg egy hálós RS Taichi nyárra, így csak egy farmernacót vettem, bár ma abban is eléggé melegem volt)
Nekem is ugyanezt a dumát nyomta le amikor elmentem Berik kabátért mert készleten csak ők tartottak, a többi rendelős az meg nekem is menne. Vettem is egyet de nem megváltás és sztem érezhetően nem hűvösebb mint a többi. De ugyis venni akartam ugyhogy mindegy volt.
Nemrég megjöttem, 299km lett. (az 52-esen esett kicsit, de beöltözni nem kellett)
Igen, Puminé.
Biztos meleg van ebben is, de ha a tengerparti tűző napon araszolást elviselhetőbbé teszi, arra még lehet jó. (remélem)
A most bevetett hálós kabat egesz jo megoldas,de kell annak is a menetszel.Es mint minden cordura,ez is ha megallsz tapadós,legalabb a szabasa jobb mint a noname cuccoknak.Alaoltozo nelkul nem jo.
Megfázni nem fogsz benne az biztos😀 látványosan nem lesz hüvös, nyáron ugyanugy melegem van benne.
Brubeck? És dunaujvárosban agitált a csaj?
Azért még előfordulhat a jövőben, hogy járunk meleg helyen is, oda gondoltam használni.
Nem hiszem hogy olyan meleg lesz a hegyekben inkább hűvös és eső ami valószínű.
https://brubecksport.hu/termek...
Már néztem a Comoi túra előtt is, de nem annyira hittem el az eladó nőcinek hogy tényleg ér valamit, pedig mondta hogy ők már használják és jó. (aki gumit cserélt neked, ő és a felesége viszik a boltot, asszem akkor mondtam is a túrán) Aztán azóta többen is használják körülöttem és ők is mondják hogy tényleg jó. (van köztük olyan aki télen egy szál pólóban is izzad, szóval a Csapat érdekében felvállaltam a kísérletet😺)
LS2 felnyithatósat. (fehér)
hűtő aláöttöző az mijafax?
Milyen sisakot vettél?
Kesztyű (vegyszerálló) van, csizma eddig sem kellett. (az egyrészt vízálló, másrészt nemigen éri víz az idom mögött)
Viszont van új nadrág, sisak, maszk, és hűtő aláöltöző is.😼