Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De úgy nem jön ki a matek valamikor kell aludni. Ha Te vezetsz akkor végülis mindegy autót vezetsz vagy motort. Vonatba az a jó, hogy az az első szállás ahol alszol de közben mész. Felkelsz és ott lehet motorozni a hegyekben nem kell végig pályázni és közben megaludni valahol.
Jobban szeretek ejszaka vezetni.Valszeg en.
Ki vezet éjszaka?
A furgont se, mert mar megvettem. 🤣
Hát a furgont meg kellett venned de szerencsére a vonatot nem kell 😄
Furgonos szallitassal hasonlitom ossze.Igaz itthonrol szamolva kotsegben ugyanott vagyok.
Ma esett néha szakad induláskor 5 fok délután 21 körül 😊
Egy út.
Egy út, vagy ez oda-vissza?
Kb 40eFt motor szállítás, háló kabin, reggeli.
Plusz hálokabin vagy az bennevan?
40 ojrótól, azt írja a weblap.
Bécs-Feldkirch közt (731km) €75-95 közt autóval, motorral a fele, ha jól olvasom.
Mennyi az ára egy ilyen útnak?
Haver így vonattal ment le tavaly adriára, este elindult, reggel ott volt a tengernél Splitben... az is jobb mint 5-6-8 órákat vezetni
Jópofa este ¾11 kor indult Bécsből reggel ¾8 ra ért Feldkirchbe. Izgalmas felállni meg le mert elég alacsony fejet lehúzva kell haladni. Hálókabin elég szűkös de nagy buli szerintem. 🙂
Hát ez is elég faxa... az a vonatozás meg külön érdekes, majd ezt elmeséled pontosan, hogy megy - lehet, be kéne vezetnünk, egy svájci vagy vorarlberg csillagtúrába. Kiesne minimum 1500-1800 km időtöltő motorozás, maradna az élvezős rész 😁
Ma volt egy kis Svájc (Davos) szállás felé meg Livigno...
Gyorsabb és olcsóbb. Vonat 160-al megy végig. 🙂
Nyúlbélák!! 🙀
Megérkeztünk az első szállásra, be is vagoníroztak reggel már a hegyekben ébredünk. 😊
Most akkor nem ment át? Mert azóta sem látom a hirdetések között. 😼
Csövi, Laci, Józsi.
A táblázat rám eső részét kitöltöttem.