Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnézzem ? Lehet van gyári.
Köszi srácok, de mégsem csinálom. Bonyolult. Azt hittem, hogy egyszerűbb ellenőrizni, feltölteni. Nagyobb gondom, hogy a múltkor megérkezett kmóra spirált és az üza szintmérőt megnézegettem, hogy milyen szép állapotban van, mint az új (mondjuk a spirál tényleg az volt). Aztán jól elraktam valahová ( bent a melóban). Ma legalább 3 órát töltöttem a keresésükkel. Mindent átnéztem... Nincs meg egyik sem! 🤬
https://www.teknikmotorsport.c...

200 psi-t irnak itt. Az 13.5 bar kb.
Eső ruha kevés eső csizma és eső kesztyű is kell. 😊 Én ma voltam próba kört 180 km szerintem jó lesz.
12 bár van nekem feljegyezve, de hogy honnan jött az infó arra már nem emlékszem...
15 körül emlékszem.
Csövi! Emléxel hány bart nyomtak a hátsó teló gáztartályába, amikor felújítattad?
De a fő kérdés ismét az, hogy "milyen olajat vegyek a GTR-be?" 😸
A Krazos képen is látszik hogy filmforgatás. (meg Mr. Vajna is ott van az egyiken)
Az nem 62-es szerintem, inkább egy T-55AM vagy AM2. 2Sz3 Akacija nincs a fotókon, az önjáró löveg egy 2Sz1 Gvozgyika.
Ez milyen rendezvény volt amúgy ?
Egy 2x150km-es próbatúrát valószínűleg még beiktatok a napokban, csak hogy szokjam az új páncélt.😼
Nos nekem még egy olajcsere van vissza a GTR-en és túraképes vagyok, megjött már minden. (új esőruha+tartalék esőruha is van)😺
Már csak be kell pakolni amit viszek.
A kepek kozt van egy szerenyen megbuvo T62M vagy MV.Na az megfordulhat meg a szomszedban az akatcija szerintem kikopoban.Az MTLB meg sose fog elfogyni.
Apukám, aki fontos, azt meghívják a dísszemlére :D
Basszus én úgy tudtam hogy Vlagyimir jelenleg még egy országgal odébb tevékenykedik! 🙀
Jó lesz 🙂👍
A másik meg ilyen. Szerintem nem fog sokáig tartani, mert ahol lejött a króm, már nem kemény a felület és könnyen sérül, kopik. De majd megpróbálom megcsináltatni.
Ilyen lett
Ilyen volt
Ide
Majd készítek fotót. Most nem vagyok bent melóban.
Az alu gyűrű hova lesz?
És talán pont azért keletkezett csak az egyik oldalon kopás. De úgy, hogy még a krómréteg is lekopott. Igaz úgy láttam, hogy ezen nagyon vékony pár mikron vastag króm van. Általában ilyen felületre legalább 10-15 mikront raknak, szerintem ezen alig van 2-3. Na de mindegy is, úgysem tudom kiegyenesíteni. Majd meglátom, hogy az új vezető javít, vagy ront a helyzeten.
Legutoljára a nagy feketével tavalyelőtt 5 hónapig jártam műszaki nélkül... úgy emlékeztem nyáron jár le, közben december vége 😁