Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De, csak ha nincs rá keret akkor még elhúzható ha nem nagyon nagy a különbség a nyúlt és a feszes rész között. Amúgy van érdekes dolog is (bár itt nem ez a valószínű), de mikor tettem fel új szettet volt, hogy az is ilyen volt, persze a fene tudta, hogy mitől, de a végén kiderült, hogy az új lánckerék (többnyire a hátsó) körhagyó volt.
azt már inkább cserélni kell, nem
Nem biztos, hogy ütést érzel hanem amikor megfeszül akkor az olyasmi érzést adhat, próbáld meg, hogy ott állítsd a feszességet ahol feszül, igaz akkor máshol laza lesz, de akkor is úgy kéne mert ha folyamatosan feszül akkor először a kislánckerék csapágyát nyírja ki és az blokkbontással cserélhető ami nem olcsó.
Cseres lesz.....mar ha nem szeretned hogy labon vagjon.
Ezért üt? a lábtartón érzem
Ez azt jelenti, hogy cserés? Eddig mindig sikerül pont a jó részén ellenőriznem és úgy gondoltam, hogy jó lesz még.
A láncod szakaszosan van megnyúlva azért más a feszesség.
Nem tudom nálatok milyen idő van, de itt a balatonon süt a nap. Voltam is egy 120as karikán. Jó ez a pr3-as gumi, más mint a rosso, de pontosan nem tudom megfogalmazni, hogy mi a különbség.
A gumis délelőtt mondta, hogy első kerék csapágya kivan, így az is lett cserélve. Lehet még a gyári volt benne, kibírt 46 ezer km-t. A hátsó még jó.
A kereket visszarakva babráltunk a láncfeszességen, de azt vettem észre, hogy mikor eltekerem a kereket más a feszesség. Kicsit jobban megnézve valószínűleg az első lánckerék kukás, de nem tudtam megnézni, mert a takaró elem nem jött le. De nem játszottam vele sokat. MIkor megyek 50-60 körül érzem, hogy üt rendesen. Majd manualt megnézem miért nem jött az a borítás.

Akkor kipróbáltam még a zselés ülést is. Hát én semmi, azaz semmi különbséget nem találtam a simával összevetve. Talán annyi, hogy az alakja miatt valaminek oda lehetett dőlni, nem csúsztam hátra. De nem volt kényelmesebb mint a gyári. Mindez 120 km-en.
Köszönöm, meggyőztetek. Marad a fényvisszaverős!
Én fényvisszaverőset vettem és nagyon bevált.Nappal semmi különös de este viszont brutál jól néz ki.
nyirike_kukac_gmail.com
Nekem van egy eladó. Piros, fényvisszaverős .
És hasznos is, ha látják a motort sötétben, akár áll akár halad. .-)
Legyen fényvisszaverős. Nappal nincs vele gond, éjszaka meg igen jól néz ki.
Halihó! Tervezek piros felnicsíkot vásárolni és látom van alap szín, metál és fényvisszaverős. Na itt el is bizonytalanodtam A fényvisszaverős nagyon giccs-parádé? Van valakinek ilyen? Melyiket tanácsoljátok?
Nincs esetleg valakinek fzs1000 vagy fzs600 balos tükör eladó?
én erre gondoltam
persze lehet hogy igazatok van és hülyét fogok kapni, de vannak hibák amiket el kell követni egyszer
én ott lakok (és pesten is, de a motor ott van)
Én már többször megkerültem, de inkább ezt ajánlom. El szoktam indulni veszprémbe (kb keszthelyről), Veszprémnél meg belegondolok, hogy milyen a déli part és inkább visszamegyek ugyanazon az úton, Majd el zalaegerszegre és vissza.

http://goo.gl/maps/KMwzQ
Ezen a hétvégén nem lesz gondod a tömeggel.. Mindenki otthon vacog a kandalló mellett
Ha szereted a városi halált tied a pálya...................én kész voltam keszthelynél és vagy a fejlövés vagy az M7 alapon hazainalltam.

De én utálom a településeket..................nagyon.
A Pilis kisebb körökben már párszor megvolt, na meg oda bármikor mehetek Lent viszont konkrét meetingem van, szóval mindenképpen mennem kéne, csak ha már megyek két keréken tenném az élmény növelésére
Inkább járd körbe a pilist.
Akinek van vele tapasztalata, milyen a Balaton körüli út, járható vagy iszonyat tömeg van? Hétvégi programként körbejárnám (az időjárás legyen velem)
Sziasztok!

Érdeklődnék, akinek túra plexije van az (2004) FZ6-on, meg van e elégedve vele?
Én 182 cm magas vagyok és még a gyári plexi van fent, ami a vállaim és a sisakom közé tereli a szelet....így nagyon zajos a sisakom 120-tól. De ha felemelkedek kb 15 cm-t a motoron, akkor szinte csend van...alig hallani a menetszelet. Le szeretném cserélni a gyárit, de amiket eddig láttam Puig és más semmi. Azok pedig nem sokkal magasabbak a gyárinál, ezért kíváncsi vagyok a többiek tapasztalatára.

Láttam a képeken, van itt pár embernek (igazán)magasított plexije.... honnan lehet olyat venni, nem találtam neten.

Előre is köszi a hozzászólásokat!
szia

adsz egy emailcímet vagy rám írsz