Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziaztok olyan kérdésem lenne hogy yamaha FZ1 re kellene nekem túra plexi. Nincs esetleg valakinek eladó vagy ki hol vett hozzá ? 2006 os a motor. Illetve valaki próbáltmár csinálni hozzá fokozat kijelzőt? Van a váltóban jeladó vagy csak a fordulatszám sebesség arányból számolós működik ?
Előre is köszi
Hofi
Pedig állati jó.

Majd bexartam mikor elindult de jó nagyon.
Közelébe se mentem volna, ezekhez beszari vagyok!
Akkor mit csináltál volna a Gröbming-i drótpályán?

http://youtu.be/eFRsUu-Fjq0
7perc 30 után szerintem rettegve markoltam volna valami fémet a libegőn. Érdekes mert úgy nincs tériszonyom ha egy jó magas kilátóba kell felmenni, de repülőn meg ezeken a libegőkön (ha nincsenek fák alattam) állandóan félek.
Köszi, beállítom.
Most nézd meg
Vagy 5 évvel ezelőtt nekem 18 ezer párszáz forintért akarták adni a gyári darabját. Emiatt azután ki lettek töltve a repedések speciális anyaggal nem kis munka árán (kereskedelemben nem kapható tudtommal amivel csinálva lett). Ezek szerint ez már a múlté és konszolidálódtak az árak nem is kicsit. 30 ezerért tényleg inkább megvenném.
Szééép :)

A második nap videójára azt írja, hogy privát, a másik kettő az látszik.
Három napos túrán jártunk a Magas Tátrában. Bejártuk a magyar vonatkozású várakat, és voltunk drótkötélpályás lanovkával is a 2000 méteren lévő Kasprovy csúcson.
Akit érdekel itt a három nap leírása képekkel útvonallal:
1. nap
2. nap
3. nap
Hát nem tudom, dobtól függ. Van olyan, hogy egy akrara vagy yoshimurara nem sok de egy no name-re sok;) mindenkepp szolj ha elado lesz es irj egy arat is;)
Azért ennyire szerencsére nem drága.
30 ezer egy komplett szett
Köszi szépen!
Lehet, hogy a farokidom miatt tűnik úgy. Az FZ1-nek (naked), nincs hátsó kapaszkodója és a feneke is rövidebb.

Van egy eladó Pirelli Angel ST-m 190/50 ZR17 méretben.
link - Középen a minta 2,5 - 3mm között van, oldalt pedig 4 és 5 mm közé esik (két-két eltérő típusú minta van középen és oldalt is). Bármilyen más infóra emailben tudok válaszolni: teoprs.6@gmail.com

De sok a szabadidod.
Már egy kisebb ideje ezt keresgetem de feladom, a ti segítségetek kérem.
Az FZ1 és FZ1S (fészer) hátsó lámpája különbözik? Nekem ugyanolyannak tűnik.
A karburátorok gumi szívócsonkjai (remélem jól írom a nevét) ne legyenek repedezettek. Darabja 15-20 ezer Ft. Sok Fazernél repedezett, és olyankor falsot is szív. Nyilván más is van, de Én ezzel szívtam anno mikor volt ilyenem.
Fzs 600nál van valami amire különösen oda kell figyelni vásárláskor? Valami szériahiba esetleg? Előre is köszi.
Mindig törpölök egy sportdobon................aztán az ára meggyőz hogy neeeeeeee.

Inkább elmentem az árából szardéniára.
Ez van. Sok minden el lett cseszve az FZ6-on az FZS-hez képest (kipuff, akksi...).
(aztán nehogy komolyan vegyétek )
jó ez a vita, főleg, hogy nem ugyanolyan motorról és nem ugyanannyi hengerről beszélünk
Én sem tudtam elviselni a gyárit, amint hazaértem a vizsgáról vettem is le. De nekem ez 10 perc.
Nem egy laza menet az tény. Ezért is kérdeztem. A gyárit azért nem szeretem, mert olyan a hangja a motornak mint egy villanymotor.
Nem tünik..............sőt..............egyre jobb.
Ez nem varrógép.
Nekem most 8 és fél.
Jó az, ha nem tűnik el a motor hangja 20 km/h felett.
Nekem lazán 20 perc...............de minek................jó a gyári.
Ja, a smilek lemaradtak, de nem morgolódósan írtam.