Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm, a segítséget, nekem is olyan helyet ajánlottak ami tömegközlekedés mellett van, mivel a koncertjeggyel ingyenesen igénybe lehet venni.
küldtem 2 mailt:)
Valaki kérdezte néhány hete, hogy mivel tudná állítani a hátsó rugóstagot FZS600-on, mert hiányzik a készletéből a célszerszám. Nos, az enyémből is hiányzott eddig. Jelentem, a Danuvia kipufogókönyök hollanderéhez való kulcs a fenti célra hibátlanul megfelel.
Imi, küldd el légyszíves a táskás ürge elérhetőségét! Köszi!
parkolás ausztriában : link
annyit tudok a bécsi parkolásról,hogy napközben időlimit van a belvárosban(legalábbis autókra biztosan a motort nem tudom )
azt hiszem 2 órát lehet csak folyamatosan .Nekem azt tanácsolták amikor mentem,hogy mélygarázsba parkoljak valamelyik metrómegálló közelében és úgy is tettem egész napra talán még 10 euro sem volt,pesten ennyiből nem állt volna meg ,azt hogy a motorra ingyenes-e a mélygarázs is azt nem tudom sajnos
Sziasztok.
Akik szoktak Ausztriába járni pontosabban Bécsbe, egy kis infót kérem adjanak: Párommal mennénk koncertre(Krineau)és felötlött bennem, hogy motorral kéne menni. Viszont nem tudom hogyan működik a parkolás, a bukókat valahol ott lehetne e hagyni valamilyen formában a parkolóházban. Továbbá lehet akkor már ott aludnánk, de én Mosonmagyaróvárra gondoltam elsőre, de lehet Bécs sem lenne drágább.
Minden segítő ötletet, tanácsot, gondolatot örömmel veszek.
Sziasztok!Első gumit kell lassan cserélnem,és érdekelne a véleményetek.2004 fz6s elöl 120/70r17 Michelin pilot sport van,hátul 180as Michelin 2ct.Szeretnék amint a pénztárcám engedi pr3as első gumit.Jó választás-e?És persze később a hátsót is ilyenre cserélném.De a hátsó még bő 50%-os.Az nem gond?Bár most is különbözőek a gumik...
Ha latnad mekkora ludtalpam van............
Így van. Azt még hozzátenném, hogy lehetőleg minél beljebb a lábtartón. Így könnyebben emelkedik fel ha leér és még kisebb az esélye hogy leér a csizma
Spiccen allsz a labtarton.
Majdnem csak labujjal.
Ne logasd a pacskert mert faj ha alaszorul.
én kerékpár táskát rendeltem (feketét) de az "eladó összes aukciójának megtekintése" hivatkozásnál megtudod nézni milyen színekkel dolgozik ,valamelyik csak megfelel az ízlésednek,nem ismerem ,az ország másik végén él ,csak gondoltam valakinek jól jön
ŐŐŐŐŐőőőőő remélem nem ebben a színben mert ez eléggé gay.
talán egy hete volt szó a bag -ekről és táskákról . én találtam egy jónak tűnő és nem drága megoldást, most rendeltem kerékpárra táskát ,mert indulok Balatonkörbebiciklizésre és az eladó maga készíti a táskákat cordura600 anyagból és ismétlem jóáron ! robogókra is készített és akinek van egyéni elképzelése azt is megoldja .a teszveszen rendeltem így nekem már van mail címem is és telefonszámom is de valahol a neten is láttam a hirdetéseit .példának egyik aukciója -motorostáska 4.900 FT. link
Valaki ki tudna okosítani, hogy kell úgy mélyre dőlni motorral, hogy ne a csizma orra/széle érjen le először? Elsőre ijesztő volt, pedig még lejjebb is mehetett volna a motor. Hogy kell helyezkedni, hogy a cipő ne legyen útban? Néztem pályás képeket " lelkes amatőrökről" (tehát nem sportolókról) és nem hiszem, hogy annyira megfektettem volna a motort, mint ők, pedig nekik is közel volt a lábuk az aszfalthoz.

..ha valaki esetleg sportkiput vagy dobozt keresne..
http://olx.hu/hirdetes/yamaha-...
A kipu 30 ropi, tegnap beszéltem a sráccal.
Ez sztem nemrossz ár, E betű igaz nincs, de frankó hangja van nagyon !
Ezt biztosan állíthatom, mert ugyanilyen van a motoromon!
Köszönöm. Akkor majd megnézetem.
Köszi! megkaptam, válaszoltam!
küldtem képet
Arra kötünk majd pár sörösdobozt, hogy menet közben legyen már valami hangja!
Azt tudjatok hogy jönnek az elektromos motorok?
Azok nem ilyen csorgosek.
Adok mélcímet, a tiédet nem tudom
puleee(kukac)freemail.hu
Az a jó, hogy a kipufogóm elnyom minden gyanús hangot !
Ez olyan mintaz autóknál, zörög, csattog?
Hangosítsd fel a rádiót, minjá minden jólesz !
Még a gyári szett van fent.
Ez az érdekes hang a blokkból jön egyértelműen, a láncnak is van hangja már, de az teljesen más.
Enyém detto, csak nem morog, hanem pici csattogás vegyül az alapjárati hangba.
Talán szerkezet?
A kinyomócsapágy az terhelve zugolodik.