Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez kutyás fórum, kiscicákat nem szoktak posztolni.
én is most gumiztattam, dunlop sportsmart2 került fel
No voltunk az R17 nyílt napján Kecskeméten a nap végén a 2 X 20 percet futott a PR4-et a listaár alatt 20 %-al adták el.
Egész nap mehettél a pályán saját gumival.
Meg Mókus is ott volt a mutatványával....
Üdv!

Valakit esetleg érdekel?
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Bal oldalon benézel a váz és a vízcső között, ahol láthatod, hogy a gázbowden által működtetett szerkezetet egy kis fém fül meggátolja a teljes elfordulástól. A megoldás magától értetődő.
Ebben van igazság.. mikor megvettem 4e környékén használtam, most a felsőbb tartományok valahogy csábítóbbak, bár 7-8e környékén olyan hangja van a motornak mint ha egy vadászgép készülne felszállni
Sziasztok! Ha valaki tudna tanácsot adni, a78 lovas Fazert miképpen lehet 98 lovasra alakitani. Köszönöm.
Valahogy úgy.
Minekazoda ha még vibrál is.
Az a plusz henger mindig üt mi?
Nemmondjátok hogy a sor4 rezonál.
Úgysincs sok időt abban a tartományban!
FZ1 nekem is rezonál 5-6e között.
A plexi alá tettem kis ragasztót (cellux), ahol érintkezett a műanyaggal, kicsit enyhítette a dolgot, de valahol még mindig rezonál. Feladtam a megtalálását...
Nem, azok elég fixek, nem szoktam őket hajtogatni, valami konkrétan az óra környékéről jön, csak útközben nehéz beazonosítani De mikor lefogom az óra részt akkor abbahagyja.. de gondoltam hátha más is tapasztalt már ilyet és sikerült megoldást találnia
Visszapillantó? Fz1en nekem az rezonál. Nem szabad behajtani őket, mert kikopnak és lötyög.
Kabóca?
Nincsen tippetek véletlenül hogy 4-5e fordulat környékén mi az ami össze vissza rezonálhat a fejidomban? Iszonyat idegesítő
Felétek is elszaporodtak a tücskök?

Km? Hidegen, melegen? Alapjáraton, fordulaton? Szelephézag, vezérműlánc...
FZ6-om blokkja elkezdett enyhe ciripelő hangot adni, esetleg előfordult már valakivel ilyen?
Tudom biz.Tavaly év végén az volt.
köszi! ez egy jó célállomás
35 euro /kopf.
egy kollégám gondolkodik azon ,hogy megválik interphone 3 sisakbeszélőjétől(páros-2db.) ,újan vette és jelenleg be van szerelve
az egyik szett bukójába ,de az a bukó 2 alakalommal volt a fején,ha valakit érdekel összehozom vele,irány ár 35 e. doboz és minden hozzákapott kütyü meg van.
Alapból van lenn egy busz ami felvisz a cuccal.
ez nagyon jó ! kérdés ,hogy lehet visszajutni ,vagy alapban lent van a parkoló és egy libegő visz fel ? és mi az ára egy ilyen adrenalinbombának?