Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Idén nem voltak kint, nem lehetett Marushin termékeket kapni.
Enyém már nem süvít, és megoldódni látszik a nyaknál beérkező szél néha durva mennyiségének rejtélye is. Mikor pulcsiban vagyok, nagyon enyhe, szinte alig észrevehető, de mikor bőr van rajtam, akkor aztán jön töménytelenül. Amúgy megbarátkoztam vele.
Az előbb említett dologra pedig egy másik plexi lehet a megoldás.
Szerintem jövő évi kiállításra meglesz.
És azt is hogy leaccijózzák.
Lassan 3 éves az RS2................el kéne adnom.
És sanszos a 3-as.................jól néz ki.
A súlyából ítélve (1100+/-50 gr) szerintem igen. Nem tudok másik anyagról, kompozitról, amiből ilyen kis súlyú sisakot tudnának csinálni.
Nálunk elérhető már valahol? Mikor tavasszal vettem az RS2-t a Yamahásoknál, csak kettő-három méret volt, (akkor már bőven megszűnt az RS2 gyártása) és készültek a 3-as forgalmazására, de honlapjukon nem láttam egyiket se.
Na ja ezen fogtam padlót.
Kérdés hogy a Thunder az tényleg carbon e?
Me az mintha olcsóbb lenne.
Viszont a plexin variáltak.
Nagyon jó grafikái vannak, de az ára még rémesen magas.
Bakker.....raneztem most hogy hogye merik az rs2 t es dobtam egy hatast.
Nincs mar csak rs3.
Miamano.
Pin lock-ok között van több színben is. A borostyán általában olcsóbb, a víztiszta és sárga drágább. Melyiket érdemes venni? A borostyánnál nem látsz "többet"? (bringásokon látni olyan szeműveget) Én simán a víztisztát venném, csak meglepődtem, hogy sokféle van.
Sziasztok
Ha valakit érdekelne !
http://www.kepesmotor.hu/motor...
én is néztem egyet 31ért, de az össze vissza fekete volt.
A red arrowba bele is mentem volna 31ért, de az is 42 volt és annyira nem megy a ruhámhoz. Ebben az a jó, hogy alul inkább fekete és felfele világosodik.

Nem haragszok, nyugi.
Most így áll a felszerelésem:
Bukó XS
Kabát M
Nadrág L
Csizma 43

Haveromnak a shoei-ja nyomja a fejemet, és az is xs-es, abból nekem S-es kellene. Akkor rá mit lehetne mondani?
Egyébként én is 2 plexivel kaptam és a sötétített egyáltalán nem tűnik nagyon sötétnek.
Nagyon kemény! - 4 év után lett meg az első valamire való csizmám, még véletlen sem akarnám, hogy baja essen.

Ne hari S-SZ-K, de először Jeebs jutott eszembe, mikor mondtad, hogy nagy az XS méret. -
Még szép hogy írtam. Így illik :)
Én is ilyet vettem. Angliából csak Red Arrows festéssel. Nekem 31 volt. Még nem volt alkalmam kipróbálni. Holnap megyek a ringre. Na ott letesztelem a zélzajt :P
Szia Nyiri !
Köszi az sms-t megkaptam,nagyon korrekt hogy írtál.
Neked is széles utat és jó időt kívánok !
Pedig de.....sot.
En a konvertalassal vagyok gondban......sokkal szarabb mint elo kartyarol lejatszva.
Szal van egy halom motorozos vidim es nem teszem fel mert gaz.
No mindegy.
Ez a boritsuk fel a motort kertipartin egy kulon mufaj.
dzsatúbééé én így szeretlek: "Észrevettük, hogy a videód képe esetlegesen remeg. Szeretnéd, hogy stabilizáljuk a képet?"

Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz használni ezeket a kamerákat. Persze ez már akkor látszódott, mikor csak a gopro volt nálam. Több időt kellene rászánni, videóvágás, utómunkák, rögzítés. A mountokkal még mindig nem vagyok elégedett.

http://youtu.be/EqbmTrJghf8
No és a sony milyen?
Új sisak felavatva. Nagyon tetszik. Kb annyi zaj van benne, mint a réginél füldugóval. 140nél kezd hangos lenni. Ha kicsit bebújok az idom mögé, akkor nagy turbulencia van. Mintha kisebb mértékű lebújásnál is jelentkezne, nem úgy mint a régivel. De ez kb 3-5 centi lehet.
Kaptam hozzá 2 plexit is, bár a sötétített sima világosnak tűnik az aranytükrös mellett. Még azt kell eldöntenem, hogy ezüst tükrös vagy fekete plexi veszek hozzá.
Egyébként hjc fg-15 kane festésű bukó. Még a ruhámhoz is megy a festése. Azért ez lett és nem az fg-17, mert abból az xs-es nagy volt a fejemre. Ebből az xs-es pont jó.
42ezerben állta meg kevesebb mint 1 hét alatt ideért Angliából.
Másik kép lemaradt baszki
Jól mondják a kollégák! Spiccen szinte csak lábujjheggyel! Képen valamennyire látszik hogy hátul magasan van a lábam. De ha már fáradt vagy és baszol lejönni a pályáról mint én akkor így is lehet járni. Nem fázott a lábam akkor
Hali.
A PR4 korrekt véleményedre kíváncsi leszek majd nemsokára gumicserés leszek,és rá vagyok állva a gumitémára,PR3 és PR4 között vacilálok
- Köszönöm az előbbi válaszokat! Legközelebb kipróbálom!

- Hiába próbál vigyázni az ember a motorjára, ha más nem tiszteli. Az utóbbi gumicsere kicsit megviselte a peremet... -

- A PR4 mély impressziót hagyott bennem, rendkívül jól kezdődött a barátságunk! Vasárnap indulunk Ausztriába, ott megpróbálok kihozni belőle minél többet, hogy aztán korrekt véleményt mondjak róla, de már most tetszik!