Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez baromi jó! És az zene is nagyon frankó, rég hallottam már

Nagyon el kellene menni valami 1 hetes túrára. Ilyen videók nézegetése után mindig megjön a kedvem.
Köszi a megosztást, már jelentkeztek is érte. Holnap elvileg el is viszik
Ide mindenképp ellátogatok!
Naná! Barbi csodálkozott is, h miért nézegetem gugliban az utakat. Mondom csak "Ismerkedek a tájjal"
Ha megtudná, h ilyenkor is a motorozáson jár az eszem....kapnék a fejemre

http://youtu.be/EQPmfeRWEmk
Legalább egy ujjal mindig pöcörészni kell a cuccot, különben nincs mi húzza a gázt
A throttle rocker a markolatra csiptethető, nem tempomat.
de nem engedheted el a kormányt? vagy igen? a markolatra és a végsúlyra kell csíptetni?
Arra hogy nem fárad el az ember keze.. és semmi erőt nem kell kifejteni a markolatra.
Röviden kurva kényelmes, hosszabban meg...
A kívánt, jellemző gázálláshoz lehet akár menet közben is beállítani a kart, és amikor megfogod a kormányt, automatice annyira húzza a gázt a motor amennyire beállítottad, és a csuklód pont ugyan olyan szögben áll mint a baloldalon. Kurva kényelmes.. egyedül akkor volt kevés amikor egy napon keresztül nyílegyenesen kellett nyílegyenesen menni 800 km-en keresztül.. na akkor untam fogni a kormányt, pedig a végén már csak jobb kéz mutatóujjal tartottam ezt a karocskát, lazán hátradőlve.
és ez mire jó?
mert ugye von olyan, ami beállíthatsz és teljesen elengedheted a kormányt, és mehet is a 150 kmes tánc
Tempomatot? Csak egy csuklókímélőm van. Egy ilyen throttle rocker
Most nem találom a régebbi hozzászólások között. Kihez küldtétek az Fz6 üléseket átalakítani, zselé, stb?
Lehet gyakorolni a táncot a motoron

bár tutira volt már ez a videó
https://www.youtube.com/watch?...

Dipshit, te milyen tempomatot használsz?
Az az óra egy napnak tűnhet ott...
Ezt a szakaszt mindenféleképpen útba kéne ejtenie... kétszer is. A világ leghosszabb tökéletesen egyenes útszakasza..Potom 150 km
Kontinensátkelés két keréken tervben van?
De találtam! Ausztrália keleti oldala még távolabb van!
Pff, mekkora terror van itt...
Adatlap kommandónál érdeklődj.
Szevasztok!
Most léptem be az oldalra.Mindjárt egy kérésem volna.
Van egy Yamaha Fazer 400 asom,e hez keresek túra box tartó karokat. Ha valaki tudna megköszönném.

JozsefK
Messzebb lévő helyet nem találtál?
Kicsit távol van, de bátraké a szerencse
FZ1? Nem használnám ki az erejét, de majd meglátjuk, h mit hoz a jövő.... Nekem még az MT-09 is nagyon bejön
Van előre szervezett meló is?
Óha, akkor nem a szomszédba. Fz1-en nem gondolkodtál? Bár gondolom Ausztráliába is az van mint tőlünk nyugatra, hogy a biztosítás meg irreálisan drága lenne rá.