Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia

a shox ba pár ezer ft ért adják az utángyártottat.
érdemes megnézni
Tudnál egy linket küldeni?
Mivel az FZ6 bowdenes kuplungos, figyelni kell a kialakítására is.
Szia!

Én ebayról rendeltem kínából! Olcsó jó, már 3 motorra is rendeltünk és eddig mind megjött. Nagyon szépek igényesek a karok korrektek az eladók, és minden szép és jó volt!
Én innen szoktam eddig bevált!

http://motoralkatresz.eu/motorok/yamaha/600/
Helló :) yamaha fz6ra honnan érdemes láncszettet rendelni?Mármint ahol olcsó,de jó :) Linket várnék ha lehet.
Annyiért kettőt kapok!

Épp most nézegettem én is a legújabb szériát a Yamaha szalonban. Brutál a masina is, meg az ára is... (-4.500.000 ft)
110% köbcenti
50% lóerő
25% henger
+10 centi ülésmagasság
Kistenere!
Nincs ez túlárazva... Sőt!

Milyen a következő vas?
Rendelt valaki FZ6-ra már kuplung és első fékkart? Rendelnék valahonnét, de nem tudom mi lenne a megbízható. A Pay-pall-t még talán valakivel meg tudom oldani, de millió oldal árul ilyesmiket.
Vélemény?
Én, tekintély?

Okés, köszi!
Köszönöm, Rhinoeli. (Itt Te vagy a tekintély, úgyhogy kérlek, spórold meg a dr-t meg a magázást irányomban, egyébként is matematikus dr vagyok, azok meg vidám fiúk.) Sok szerencsét az eladáshoz!
Ezen én is elgondolkoztam, amikor motort kerestem. Sok extra jó dolog, de van is rá szükség? Anno volt a szomszéd településen egy gyönyörű fazer 700 körül, kb 250ezer forintnyi extrával, szép állapotban (képeken mire odaértem lekelt). Talán több mint 130 liternyi doboz volt rajta, és mind givi. Nagyon szimpi volt, de utólag megnézve felesleges. Eddig egyetlen egyszer kellett volna max egy topcase, de azt is megoldottam.

Az ülés miatt lehet, hogy kereslek majd.
Hello!

Yamaha Fz 6 S -t szeretnék venni 2004- , szép állapotban ha valakinek van ilyen otthon a garázsban kevés Km-rel és eladná ne tartsa magában.
Dr Úr! Az előző hozzászólásomban ott a válasz. Ha esetleg elviszik a motort a dobozok nélkül, keresni fogom!
Szilveszter: Úgy volt, hogy csak tavasszal hirdetem meg, de úgy vagyok vele, hogy adjuk meg az esély a téli vásárlóknak is.

Pisti: egyetértek az extrákkal kapcsolatban, de egyelőre nem akarom szétbontani, mert napi használatban van. Az ülést és a plexit már nem is tudnám leszerelni, mert a gyári már nincs meg. A dobozokat, a bukócsövet és a kipuffot még talán el is tudnám adni külön-külön, de a motor gyakorlatilag napi használatban van (amíg le nem esik a hó). Aztán, ha az extrákat eladogatom, és tavasszal a motort nem akarják elvinni, akkor ott állok egy "fogyatékos" gép mellett. Az már nem lesz NEKEM az igazi. Hova rakom a cuccaimat? A bukócső kell a lelki nyugalmamnak, nem akarok a körforgalom szélén pislogni, mint a hugyozó malac, mert a lyukas dekliből folyik az olaj. A sportkipufogóhoz már hozzászokott a fülem, kell. Szóval érted... nem csak az eladásról van szó, hanem RÓLAM is.
Persze, ha odajut a dolog, hogy már nagyon érik a Tenere, akkor leveszem az árat, és az extrákat opcióként kínálom, de a sorrendet nem akarom megfordítani.
Engem például érdekelnének az oldaldobozok, konzolostól.
Nem áraztad túl. Sok extrával jó ajánlat. DE! Nem sok ember vesz extrákkal teli motort, mert ugye az drágább, mint a többi, amit hirdetnek. És milyen az átlag magyar vásárló? Megveszi az olcsóbbat, hiába kap egy full extrás gépet kb 100-200e többért, amire már tényleg nem kell költeni (max nem olyan sokat).
Ellenpélda: Dipshit is egy olyan gépet vett, ami tele van extrával, mert tudta, ha alapot vesz, a túrafelszerelést úgyis utólag drágábban kapja meg, ráadásul azt még fel is kell szerelnie a gépre. (Legalábbis Én ezt vettem ki a szavaiból, mikor itt érvelt a fórumon).
A Te gépedet egy olyan ember fogja megvenni, aki tisztában van az árakkal (motor- és túrafelszerelések áraival), és pont ilyen színű és típusú és felszereltségű gépre vágyik és van is pénze megvenni MOST!
Azért legyünk őszinték: Kevés ilyen motoros van, aki így gondolkodik + van is pénze + pont most akar egy ilyen túragépet.

Az Én példám: Hirdettem a motort nem túl sok extrával. Viszont az extrák értéke 150e plusz volt a motor vételárán felül. Ráharapott vki? Nem igazán. Aki igen az is úgy, h dob nélkül. Belementem, de az ipse nem tudott fuvart szerezni.Én közben leszereltem a dobot és eladtam külön (Tomijoe nagy örömére ). Ekkor már csak a doboztartó szettet és a dobozt adtam volna 50e-ért pluszba. Meghirdettem (alapár+ 50e). Elvitték pár napon belül a dobozszett NÉLKÜL! Kurvára megérte volna 50e-ért az extra, de nem kellett. Meghirdettem külön a platnit (pár órán belül), elvitték 5000-ért. Meghirdettem külön a dobozt ami egy éves volt, elvitték 1 napon belül 38000-ért (új ára háttámlával 65e egyébként). A karokra is jelentkeztek csak a személyes átvétel nem jött össze. Az is 2 napja van fent. De elviszik azt is. Megérte külön eladogatni a cuccokat, mert van rá vevő!
Hiába nagyon jó vétel a géped, nem veszik meg, mert nem biztos, h pont olyan extrákra van szükségük a motorvásárlóknak. Nekem ez a tapasztalatom. Persze hirdesd tovább nyugodtan, de lehet, hogy jobban járnál, ha külön eladnál pár könnyen leszerelhető dolgot a gépről és lejjebb vinnéd az árát.
egyébként nem azt mondtad, hogy tavasszal adod el?
nem írtad hogy pont ilyen volt a kill bill-ben
így kell hirdetést feladni.

te mennyi km-t tettél bele?
Túláraztam?

Ha van ismerősötök, aki ilyet keres, ajánljátok! Köszi!
Van nekem ilyen, s elado.
Most mar mind1, rendeltem 351Fz-t 18e ert.
Itt van hozzá az oldalas is:
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Persze alkuképesen
Ó vazze, fél éve keresek ilyet. Éppen ma rendeltem meg valami embertől...