Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Perth, Ausztrália
Hova költöztök? Persze csak ha publikus.
Jövő szeptemberben utazunk. Mindenképp lesz másik!
Ebben a színkombinációban bejön.

Majd lesz másik!
Mikor utaztok?
Ma elvitték a motoromat. Az új tulaj egy 45 éves miskolci hölgy személyében érkezett. A férj 2 perc alatt körbejárta, majd mondta, OK, ő felteszi a motort a futóra, addig írjuk meg a papírt. Erre a feleség:
"De nem indítjuk be?"
Persze beindítottuk. De látszott a gépen, h rendben van, szóval gyorsan lerendeztük a papírmunkát. A férjnek is van ugyanilyen Fazere ezüstben, szóval bővült náluk a paletta
Örülök, hogy jó kézbe került és nem vmi hülyegyerek vette meg, h villogjon vele.
Lehet kapni vékony polár anyagból aláöltöző kesztyűt. Ha még ez is kevés, akkor ráveszek még egy nylon kesztyűt (amilyen a benzinkutakon van a tankoláshoz), és erre veszem a téli motoros kesztyűt. Ez azért már nem nagyon kényelmes, de a szél nem fúj át rajta legalább. Az idei nyári szlovéniai utunkon így lehetett csak kibírni az egész napos hideg esőt.
Ezen a héten én is többször gurultam (kb.60-70km-t egyhuzamban),meg ma is,és jó volt Igaz árnyékos helyen a jég látványa nem volt kellemes,de nem volt semmi durvulás
Hát az az igazság nálam is a kéz a legfázékonyabb testrészem,de a túl vastag kesztyű meg már nem komfortos motorozáshoz.
Én ezt a Vanucci kesztyűt használom,de tapasztalatból modom,ilyen időben (4-5-7°C) kb 1óra motorozás és érezhetően áthűl a kesztyű,akár milyen lehet sztem
A kéz egy fűthető kesztyű vagy markolatfűtéssel megoldható.

A pofazacskón át keményre fagyó fogíny az ami hátra arcot váltott ki nálam maszkon keresztül.
Autókormánynak hívják.
Mámma olyan szép idő volt, hogy nem bírtam ki: kanyarodtam egyet Szegeden.
Jól felöltöztem, de a kezeim széjjel fagytak - síkesztyűben...
Már nincs ötletem, mit húzhatnék a kezemre. Ti hűvösebb időben milyen kesztyűt használtok, ami nem hűl át?
Természetesen ez egy Zil 131-s katonai kód szerint ez 9G39M.
Jó autó volt, de a mai benzinárakat nézve most már nem szeretném.
koszi a valaszt
meg valakinek
Az enyém ugyan 2006-os, de 56 ezernél járok és nem volt szelep problémám. Meg más sem.
Én egyszer egy 255-ös Krazt... örök élmény!
Ilyen drágaságot vezettem a honvédségnél . Repedt volt a kipufogója. Szerettem!
2007es vagy 2008as FZ1-ese vagy FZ1 Fazere vane valakinek ami 40000 km korul jar, es volte, vane szelephezag problemaja?
ha ez tényleg széria probléma volt, akkor bízunk benne,hogy javítottak, amúgy pontosan nem tudom
Ezt a vezermutengelyes hibat kikuszoboltek a kovetkezo evjaratokon, vagy mindenikbe ilyen van
ha egyszer ilyet vezethetnék, valami jo ki terepen
Lecserélted a Fazert? 131-es, ugye?
Ha neked ennyi elég akkor máskor is szívesen!
legalább feldobtad a hangulatom
Jártam ilyennel is, de nem ezt a fotót szerettem volna feltölteni!
Törölni meg tudom, de......miért?