Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most hívtm a céget ( AdaMoto Webáruház ) ahonnan vettem. Korrektek voltak, postázzam és ha szerintük is szar, akkor küldenek másikat.

De ha a googliba beírod, hogy 'usb motoros aljzat' a Conradtol kezdve nagyjabol mindenhol ennek a kepe van fenn, tehát szerintem nagyjából mind1 hol veszed. .-)
Köszi!
Ez még jobb is.
Mondjuk elolvasva a végét a hozzászólásodnak, elég bizalomgerjesztő :D
Bővebben is írhatnál erről..
Gondolom elkezdtél szédülni az aszfalton, hogy ilyen irányba kacsingatsz
Én ilyet vettem (tudom, hogy ez USB nem szivargyújtó, de felteszem, h amit rákötnél az valójában USB-s cucc, de tényleg csak feltételezem):

http://www.bazismotor.eu/index...

A kábel pont elég, hogy végigvigyem hátra, hogy ne az akksira legyen kötve, hanem gyújtásra, mivel terheletlenül is fogyaszt. (2db kék LED vílágít benne.) Viszont nagyjából 2 hétig működött. Most hogy nekem nem volt szerencsém, vagy mind szar nem tudom. .-)
Sziasztok!

FZ6 S1-re hol találok normális (biztosítékkal, vízálló) könnyen feleszerelhető szivargyújtó aljzatot? Nem szeretnék semmit farigcsálni. Villamosmérnök vagyok így tudok szerelni, de nincs kedvem emiatt lebontani a fél motort :D
Jogos, meglátom, hogy alakul az élet többi prioritása és az anyagi helyzet. Nemrég volt alkalmam egy kicsit ismerkedni az új 660-as Tenerével - nincs mese, nekem az kell...
Valami nagyon jót olcsón!
Nekem nagy csalódás volt. A fullgas által hirdetett példányt néztem meg élőben (fent van a hahu-n még most is, aranyáron, nem is értem mit gondolnak). Full műanyag, gagyi érzet. A motorja biztosan kárpótol valamelyest, de valahogy nem jött be.
mit tervezel helyette?
Fényezés mosás.. aztán képesmotor De lehet hogy a fényezés nem is muszáj...és ezt nem viccből mondtam. Ha el akarod adni így el tudod, jó olcsón; de ha ráköltesz 150-et, jó ha a felét viszontlátod majd az eladási árban
Z8, néhány hete raktam fel használtan. Nem sok minta van rajta, de tavaszig kihúzom vele. Ha nagy lesz a hó, akkor azért átváltok a Liberty-re...

Aztán tavasszal úgyis: láncszett, gumiszett, olaj, szűrők, fényezés... aztán megy a képesmotorra!
Mi van fent? Nekem meg se nyekkent a PR2.. Pedig hazafelé pár alkalommal elég szépen leforgattam az az első 2-3 fokozatot. Mondjuk itt a végén, ahol a legkeményebben húztam meg, rendesen emelkedik is az út, lehet sok súly volt így hátul...
Milyen gumid van?
A z8 nekem is hülyéskedik hideg időben, pedig ez túra gumi.
Kíváncsi vagyok Németországban hogy szuperál...
ez az, köszi
lehet ezt keresed:

http://motorcycleperformancean...

amúgy egyetértek hengerelrendezéses filozófiáddal
viszont 2T-ben bármi jöhet
Jut eszembe, ma reggel ismét bizonyítást nyert, hogy nem érdemes vizes úton 6000 fölé forgatni 3. sebességben... pisi-kaki megvolt...
én benne vagyok
nem nagyon vettem semmit. Amit kellett Suri cserélt rajta.
Viszont tavasszal tényleg nyomni kellene, mert ennek így nem sok értelme van.
Nem lehet, biztos
Remélem csak a szántásba és nem egy fának

Amerikában mindent máshogy hívnak. Ki érti ezt
Ez ugyanaz.Csak az USA piacon FZ máshol MT.
pedig az fz9-es nagyon hasonlít rá
A tükörben nem látsz semmit mert cntiket rezeg mindene.
Sornégy után kész lennél tőle.
én az mt01-re, valamiért nagyon megfogott az a motor
A ducati diavel hasonlít rá, de mást nem nagyon mérnék hozzá. A yamaha szeret kategóriát teremteni.
mt09 re kíváncsi lennék, de sajnos túrázásra alkalmatlan