Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy kis videóm is a Hohe Wand-ról ha valaki oda tervezget utat biztos még több kedve lesz belevágni -a youtube -ra nem akartam feltenni ,így ha valaki megnézné ,kénytelen lesz letölteni (130mb)
link
Totalcar pályanapra valaki?
Én a Felvidéken jártam tegnap, egy várnéző túrán.
ok egy kollégámmal tervezzük 1 naposra ,aztán meglátjuk ,lehet egy esti sörözés miatt éjjelre is maradunk
Hó vége felé valószínűleg megyek bringával, majd szólok!
a következő a Fertő-tó kerülős lesz ,már tanulmányozom ,még az nics eldöntve hogy motorral vagy kerékpárral
Komolyra fordítva, inkább költsd magadra az árát, vegyél jó motoros ruhát (térdgatya meg a protektoros miniszoknya nem ide tartozik) ami jobban megvéd TÉGED, mint a bukógomba, ami extrém esetben nagyobb kárt is tud tenni a vázban, mint amennyi haszna van. Vagy tankold el és használd ki a jóidőt, amíg van, parkoláskor+hajtsd le az oldalast.
dombi
De örülök, hogy tőlem jött az ötlet. Már megérte bajlódni vele
Mi kavarogtunk a hegyen tök sokat, és felmentünk teljesen a tetejére, mire megtaláltuk, hogy hol a kilátó.
De a kilátás miatt megéri.
Még meg sincs a motor de már arra számítasz hogy LSL? :-)
Sziasztok!
Hamarosan lesz egy FZ6-S motorom. Szeretnék rakni rá bukógombát. Az LSL gombákhoz még kell vennem ilyen "bukógomba felszerelő KIt"-et is?

http://www.bazismotor.eu/index...

Vagy LSL helyett inkább valami mást ajánlotok?
Előre is köszönöm.
tényleg nagyon szép és éppen a Te blogodról jött az ötlet
bevallom volt bennem félsz ,hogy lefele hogy tudok lejönni ,mert felfelé is két hajtűkanyart egyes fokozatban vettem ,gondolom az ellenkező irányból is fel lehet jutni a hegyre.
Az egy nagyon tuti hely ajánlani tudom csak mindenkinek.
nekünk is meg volt a Hohe Wand
Sajnos holnap melóznom kell, jó utat Nektek!
A Felvidéki váras túrát választottam holnapra.
Érsekújvár, Garamszentbenedek, Zsarnóca, Saskőváralja, Garamszentkereszt. 370 Km.
Szia
307673450
még nem döntöttem el melyik kör legyen.
Sajnos nekem a hétfő nem jó
Üdv!
Mi holnap mennénk kunmadárra ha összejön,de ha nem én szívesen csatlakozom. Veszprémből indulnék. szlovákba még ugyse jártam Osztrákba meg jopárszor :) Elérhetőséget adhatnál hogy ha nem jön össze kunmadár tudjak szólni időbe.

Üdv Gyuri
Szívesen csatlakoznék...hétfőre esetleg át lehetne tenni?
Sziasztok
én holnapra tervezek egyet csavarogni Győrből.
Itt van pár terv, társulna valaki?
Osztrák – Szlovák: link 1 Győr – Hainburg vár – Kreuzenstein vár – Bősi erőmű – Győr 370 Km

Osztrák: link 2 ugyan ez Szlovákia nélkül: Győr - Hainburg vár – Kreuzenstein vár – Bősi erőmű – Győr 340 km

Szlovák: link 3 Győr – Garamszentbenedek templomerőd – Revistye várrom – Saskőváralja Garamszentkereszt várrom – Győr 370 km

Ha jönne velem valaki szívesen venném.
üdv.
Hali! Van vkinek kedve egy 1 napos "örömmotorozáshoz" hétfőn Bp-ről indulva? Mehetnénk 3-4en. A kedd is jó lehet, bár az időkép.hu szerint esős várható.
Ha tudtok egy pár száz km-es jó útvonalat, osszátok meg bátran!
Nagyon jó!
Erdélyi 5 napos motoros túránk 2013-ban:
video
köszi

ezt mondet végig csináltam de nem dob ki kódot