Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10w40 et használok full szintetikust, 10w50et feleslegesnek tartom,
ti motorotok biztos gyári hibás
Nekem is van vibráció 4500-6000 ig, sztem ez a sor4nél általános, Honda is produkálja. Talán valamivel erősebb most, hogy 10w50 castrol van benne. Milyen olajat használsz?
érdekes én nem nagyon tapasztaltam ilyet...
láncod milyen állapotban van
Dettó ugyanez NKH 4390ft,
betol-kitol ,15 perc össz.csak fotózták(vadi új gumim van,gyári
kipuffal)
A km óra előtt vezetik el az N-esnél. A váz valóban ugyan az.
Bocsánat, nem olvastam végig. Biztos volt már róla szó.

A kérdésem, hogy Fz6-nál 4500-6000-es fordulat tartományban erős rezonanciával lehet valamit kezdeni?
Ennyire erős nem volt korábban, az utóbbi pár hónapban zavar nagyon. Lehet, hogy csak nagyon odafigyelek.
De, ha nincs a törés, akkor Neked kell megtörni, hogy oda be tudd vezetni, nem? Ha lehet, akkor mi a viharnak találták ki az S-es bowdent?
ugyan az a váz.
Az N-est merre vezeted el az S-es vázban? Mondjuk már mind1
Az N-esét kell beszerelni, azon nincs 90fokos törés.
Hát, ha latom ezt a hirdetést, akkor én is ez felé hajlanék, viszont ezt mindenképp úgy szereltetném be... ezzel együtt a fékkar is cserélendő...
Én is cserélem gyári bovdenre de ez lesz az utolsó amit veszek rá,ez után már csak az olajost veszek
Most cseréltem kuplung bowdent, ezt a hirdetést nem láttam, de egy másik olajos kuplung 100e-be került, amire ajánlatot is kértem/kaptam. Ezek után vettem egy gyári bowdent a Yamaha worldből 10e Ft-ért. Beszenvedtem és azóta nem fáj a kezem. Megérte. Jöhetnek a hosszabb túrák. Ha látok egy motort és lehetőségem van rá behúzom a kuplungját, hogy tudjam milyen az enyém. Hát az eddigi tapasztalat az, hogy jobb lett a többihez képest, igaz még így is vannak extrém jók, de a fazer alapból kicsit keményebb a 90°-os törések miatt. A gyári könyv írja, hogy kellene kenni a bowdent is. Valaki meg azt mondja, hogy nem... Ezzel kapcsolatban nem tudtam még dönteni, de ha keményedik, akkor befújom.
hali

véletlen kitöröltem a számod!
lesz időd megcsörgetsz?!
Köszi, már foglaltam csütörtökre Pest 13. kerben a "Gumicentrum"-ba, elvileg, ha az ingyenes előzetes vizsgán valami gixer van, akkor nem kell fizetni semmit és máshol is meg lehet csináltatni. Szépen hangzik, majd csütörtökön kiderül mi igaz belőle.
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek elfekvőben FZS 600-ra olyan gumikupakja, ami a szinkronizáláshoz használatos mérőcsonkokra való? Kéne 1 darab, mert most vettem észre, hogy ki van hasadva...
Köszi!
Lehetséges beszerzési forrás tipp is jöhet, ami Budapesten van, vagy postáznak.
Üdv!
Ha nincs messze neked Veresegyház én ajánlom a honda szalont.
Évek óta ott vizsgáztatok mindent.
Ahogy láttam motorokkal nem nagyon szaroznak. Májusban vittem az enyémet. Mondták toljam előre az autók mellett majd benyomják két autó közé. Elsétáltam ittam egy kávét, már hívtak, hogy kész. 10e Ft.
Mocisblog@gmail.com pedig működik.
Sziasztok!
Vác környéki megbízható szerelő, műszakiztató hely engem is érdekelne.
Ha tudtok lécci írjátok meg, a tapasztalataitokat is...
Köszi.
Szia az adatlapodon szereplő Emailodra nem tudok képet küldeni,
Ha valakit érdekel a program!
Sirok 2013
Szia!
Érdekelne.küldj nekem képeket és árat.
köszi
feky.viktor@gmail.com
Szia küldj légyszi az adatlapomon lévő mailra fotót meg árát. Esetleg hangot is.