Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Vigyázz vele,a leirásod utalhat lelazult dologra akár!
valaki holnap valamerrre
Kösz hogy ezt helyettem mondtad el!Én sem akartam senkit megbántani pont ezért nem írtam ezt!
Nekem Dunlop Sportmax Roadsmart van hátul elől Sportmax Sportsmart.Nem olcsó egy gumi legutóbb mikor néztem 75e körül volt a 2db.Emberek!Itt az életed is múlhat ezen a 2 gumin.Inkább összeküzködök 2 új gumira valót minthogy más ledobott sz..ját tegyem fel!Annyit nem ér az egész!És ne vegye ezt senki magára!
Gondoltam :D
elviszem ha mondtok egy jó szerelőt aki számla képes :D és Budapesten található
szerintem vidd el egy szakszerelőhöz,,,
úgy jársz a legjobban
Hali
Észre vettem hogy csilingel az eleje ha bele megyek valami bukkanóba, mi lehet? csapágyak? teló?
Még amit észre vettem , hogy mikor elindulok és kanyarodok akkor rángat a kormány , összefügghet a kettő?
Valami ötlet?
Széles utat és teli tankot :D
Üdv
Így van,én is szinte ezt akartam írni

Pont a gumi az amin sztem nem kell spórolni,régebben mikor még csikó voltam vettem 1-2 szer használtat,aztán miután rájöttem hogy nem mindig az olcsó a jó azóta csak újat veszek
Amúgy nem akarok senkit megbántani, de ha nincs pénze gumira akkor lehet, hogy nem olyan motort kellene hajtani, amire 50-60 körül van egy szett. Elég sok múlhat adott esetben azon, hogy milyen papucsokon gurul a paripa.
Biztos a tesónak az FZ6-ra kell
ezt honnan veszed?
Az FZ400-ra?!
Akkor nézegesd a hirdetéseket erősen!20-30 ezerért párban gumit hááát nem tudom!
amúgy 120/70 kell előlre, 180/55 kell hátra.
20, de nagyon plafon a 30 érted. Köszi a válaszolat! :)
Akkor viszont zsebedbe kell nyúlni, ha jót szeretnél
Igazad van!Nézőpont kérdése Nem tudom ki hogy van vele de ha valaki ledob egy gumit annak oka van!Én legalábbis nem venném le az enyém amíg nincs vele gond!
De ez csak az én véleményem Mindenki másképp csinálja
110/70 kell az FZS600-ra
Relatív kompromisszum a használt jó gumi. Az nem annyi mint ha új lenne, tehát olcsó. Minden csak nézőpont kérdése
Jót olcsón?A kettő egyszerre nem kivitelezhető!
Kérdés neked mennyi az annyi?
Esedékes lett egy új gumi vásárlás, első és hátsó szintén. Valaki tudna ajánlani egy jó, ám olcsó gumit?
Nekem semmi nem vibrált sosem.Ki érti ezt.Pedig állítólag a sornégy a legjobb ezen a téren.
Szerintem ezek a rezgések normálisak, mondhatni tényleg az ilyen blokkok sajátosságai, hiszen mozognak, így van rezonancia. Ha ennyire zavar titeket vegyetek villanymotort, ott még a váltó sem fog csattogni
Eneos City Max 10w40.
Pár napon belül esedékes lesz az olajcsere nálam, majd figyelem lesz-e változás.