Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha értem,köszönöm az infót
Egy kicsit parázok a kivétel nehogy tovább repedjen a porvédő,de akkor holnap rálesek és lemérem
szia!

A harmadik méret a szimering vastagsága(magassága) Az a méret a porvédő esetében nem szükséges. Csak a teleszkópszár belső mérete a fontos (43) és a befogadó ház belső átmérője számít (55). Ha felhúzod a porvédőt, akkor meg tudod mérni.

Üdv
Wizi
köszi
Azt a méretet nagyjából sejtettem,de szokott a még a 43x55x....-után lenni valami mint plédáúl: 43x55,5x4,7-14
Mind1 még keresgélek,kutakodok a neten hátha pontos infót lelek valahol
Szia!

43x55mm-es porvédőt vegyél. Jobb csapágyboltokban is kapsz.
Megnéztem lent semmit nem lehet állítani,a karnál pedig hiába tekerem nincs változás.
Szerintem igen. De első körben fent a karnál is próbálkozhatsz, hátha jobb lesz.
Igazából a visszaváltásnál semmi gond nincs mindegyik fokozatot könnyen veszi csak felfelé akadozik és csattog.
Nem kifejezetten.Inkább belljebb kéne lennie valaminek.N vagyok nagy yamahás szaki.
Nekem kinn van az egész.Úgy könnyebb.
Erre a csavarra gondolsz?
Akkor kuplung.Nincs baj.Csak a motul 5100 picit ragassza a kuplungot 1-2e km-ig.Ezt kombinálva egy picit használtabb kuplunggal nem meglepő a nehezebb váltás.
Amit a kuplungkábel allján lévő durva állítóval simán orvosoltam.
Igen ránt.
Én inkább a kuplung durvaállítóján tenném.
Lehet nem emel ki teljesen és emiatt feszül picit.
Ránt is egyet mikor berakod?
Akkor a tolókaron érdemes állítani?
Ha egy ricnivel máshol van akkoris.
Csak itt finomabban tudod állítani.
Ha a váltókar más magasságban van attól még felkapcsoláskor csattogni fog.
2002-es évjárat
Milyen évjáratú a motorod?
Ezen is lehet de azon a rúdon ami ez meg a váltókar közt van lehet állítani.
Fellazítod 10-es kulccsal alul felül az anyákat beállítod a kívánt kar magasságot majd az anyákat visszakontrázod.
Neki nem ilyen motorja van.
Ha jól gondolom, akkor lent a sebváltó karnál rakta lentebb a "ricniknél". Vagy mi a neve.
Ezen állítottál?
Üdv!
Fazeresek! FZS1000-esen cserélt már valaki első teleszkópokon porvédőt? Csak mert kicsi repedések vannak az enyémen körös körbe és szeretném lecserélni.
Esetleg pontos méretét nem tudná valaki leírni,aki tudatában van ennek az adatnak?
Száraz spray Nem olcsó, de jó.
Gépészeti boltban vettem egy legolcsóbb sima 800 ml-es lánckenő spray-t. Megálláskor befújom, másnap induláskor alaposan végighúzom egy ronggyal, nulla olaj van a felnin, a láncom tiszta, oszt helló...