Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet igazad van.
Kipróbálom végülis nem tart semeddig visszatenni,ha esetleg nem lesz jó.
Mol.
Jobb de azért nem egy odahegesztett cucc.
meglepő dolgot mondok és vállalom a lehurrogást
én is nagy lelkesen beleraktam a motul 5100 -at az fzs -be és bár próbáltam bemesélni magamnak - de nem hiszem hogy változott volna bármi .viszont 1 foggal állítottam lefele a váltókaron (most más szögben váltok felfelé) és határozottan jobbnak érzem ! ha ezt kipróbálod egyetlen filléredbe sem kerül és azt is bevállalom ,hogy nem fogod osztani a véleményem ,akkor egyszerűen visszaállítod ,de nekem jobb érzés most váltanom .
Üdv!
Mondjon nekem valaki olyan láncsprayt ami nem taknyol a felnire mert motul probáltam több félét de hiába mind a felnin köt ki. Hiába fujok keveset meg ebbe a melegbe kitolom már majdnem folyik szal hátha van valakinek jo tapasztalata másik fajtával az megmondhatná és hogy merre találok. Köszönöm uraim a segitséget :D
oldalra
De hova akarod csíptetni? Szellőzőre?
Ezért gondolkodom csíptetős megoldásban
Nem csinálnék ilyent a sisakomon...csak ha van másik...
itt jelenleg a kamera a másodlagos , legyen meg a megfelelő rögzítés és majd utána mehet a kamera :D
Én valami klipszes dolgon gondolkodom mint egy csipesz elvén működőt.
Csak még nem találtam ilyet.
Mindegyik csak ragaszthatós vagy gumipántos
keress róla tesztet, a linkelt videót készítő srác tesztelt ehhez hasonló kamerákat, és nem voltak jók. Mindenképp nézz utána az ilyen ebay-es kameráknak mert egy része nagyon jó, és vannak nagyon vacakok.
Valahogy így gondoltam mint a videó első pár másodpercében lehet látni a kamerát a buksin oldalt
http://youtu.be/9rcwVDHEYYY
Érdekelne, hogy ezt hogy rögzíted egy bukóra a héj megfúrása nélkül...
Nekem is van egy MD80, de sehogy nem tudtam még kitalálni :S
Még egyiket sem mert a rögzítést úgy szeretném hogy a buksim oldalára legyen és még ki kell találnom ezt , hogy lehet biztonságosan, de oldhatóan megoldani.
Én valami ilyesmit képzeltem el :
http://www.ebay.com/itm/Full-H...
oldalt felrögzítve
melyiket vetted meg?
Szia
Köszi,
már csak a rögzítés lesz hátra.

Üdv
FZ 6 (naked 2004 évjárat) motoromhoz lenne szükségem bal oldali tükör tartóra. Elnyalta a menetet és kieseik a tükröm...
Merre keressek? Vagy melyik más tipusú gépnek hasonló alkatrésze kompatibilis?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv: Laci
Akkor próbáld ki az említett olajat.
Nálam csattan majdnem mindegyik fokozatnál.
Az attól függ, hogy milyen fokozatoknál csattan. Az 1-2 nálam is hangos a Motullal. Utána már olyan, mint a vaj. Gyárilag ilyen az első két fokozat.
Haverom is Motul 5100-et rakott az SV-be nemrég és az előtte darabos váltó hirtelen megjavult. Nem kicsit meglepődött.
A csapágy pontos tipusszámát megtudná valaki írni?

Illetve olvastam,hogy sokaknál a váltó csattog.
Sajnos nálam is gond ez.Lefele váltáskor semmi gond csak csak felfelé elég nehezen megy.
Motul 5100-as olaj megoldaná a problémát?
Csere kúpgörgősre.
Én a cserét választanám, persze az sem mindegy, hogy mennyit jártál ilyen kottyanós villával mert ha sokat akkor mindenképpen a csere, ha nagyon keveset akkor esetleg ha lehet utánahuzni. Én egy régi XJ900-nál 25000 nél utánahuztan, és mér elment ugyanannyit vagyis úgy adtam el. De kérdezzük meg a fórum más olvasóit is, mi a véleményük?
A csapágyon lehet húzni vagy inkább cserélni érdemes?
Szia! Szinte biztos, hogy a kormánycsapágy lessz.