Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kaptam egy tnaktaskat ebay-en es ezeket irja meretnek nemetul:

Außenmaße: H 45,7 cm x B 34,3 cm x T 12,7 cm

Valaki aki erti hogy meik mire utal, kosz a segitseget .
Mentségemre még előző tulaj vette. Hogy miért gyártanak ilyet? mert rá lehet írni, hogy 25 liter. Szerintem így kb 30 literrel van megpakolva, de nem sokat számít. Két részből áll és eddig csak az alsót használtam. A gond viszont az, hogy a lajosban úgy gondolták jó ötlet, hogy a felső táskarész legyen a nagyobb. De azt sztem senki se fogja használni, az alsó meg kisebb. (kb 11+14 liter)
Az egy fájó pont, hogy nem lehet látni a műszerfalat, az utat lehet látni . De az a legrosszabb, hogy nagyon instabil, dülöngél az egész. Így nem megyek el 300km-t vele.
Ez komoly?

Ilyent miért, hova gyártanak? Kis se látsz mögüle! KMóra esélytelen...
Engem a Lidlben forgalmazott is zavar kicsit, bővítetlenül...de ez?
Kezdtem én is elgondolkozni egy topcase-en.
Van 25 literes tanktáskám, de valahogy nem az igazi.
Szia, meg megvannak a givi doboztarto karok? Most vasaroltam enis egy 2004 fz6-n tipusu gepet es neha joljonne a doboz .

Kosz elore is a valaszt .
Az éjjeli 8kernél nincs romantikusabb
Kovi rendezi?
A Gellérthegyen vagy az Alagút felett a várhegy oldalában meg lehet találni a romantikát
Amúgy romantikusat pesten el nem tok képzelni.

Szerintem tényleg éjfél után kell menni hogy nem mozogna annyi idióta az utakon.
Van egy tippem hogy idén március 15.-e körül is tök üres volt éjjel
Éjjel egykor január 17.-én egy lélek se járt az andrássyn.
Helyes, helyes!
Azt gondolom, csak ugye akkor megy az ember, amikor van ideje... mostanában semmire sincs...
Ó, azokat szeretem...
Hétköznap éjjel szerintem nyugisabb
Amúgy jó ötlet, lehet, hogy lopom.
Keszthelyre akartunk menni, de sipákolnak a leány szülei...
Csak arra vigyázz, hogy ilyenkor már előjönnek az utak királyai a széttuningolt ezres suzuki swiftel, és majd megmutatják, hogy kell vezetni...
külön is mehet,,,
motorozz.hu n megtalálod a tel számom, ha érdekel hívj.
A 22 ora kivallo.
Szombat éjszaka milyen forgalom van Budapest belvárosában?

Egy éjszakai romantikus motorozásra viszem a barátnőmet. Még meg nem tervezett sorrendben, de érintenénk a Citadellát és/vagy a Budai Várat, a Hősök terét (Andrássy út), a Lánchídon, Alagúton és a Szabadság hídon át.

Kb hány órára csökken le annyira a forgalom, hogy a szokásos napközbeni dugókkal ne találkozzunk? 22-kor talán már tűrhető, igaz? (remélhetőleg a hőmérséklet is...)
Mennyibe kerül? Eladod külön is vagy csak egyben?
Ha így megveszed Petitől a szettet, akkor a platnit el tudod adni külön. hipp-hopp elviszik képesmotoron vagy apródon.
Ezekhez a karokhoz ezek a Monolock-os platnik jók:
KAPPA - KM5M
vagy
GIVI - M5M

Vagy eladod a dobozodat és veszel egy MONOKEY-eset, akkor nem kell platnit keresgetned!
Elméletileg Szolnokon készítik/készítették.
Tuti. Az a gáz, hogy az én dobozom nem monokey, hanem monolock.
Sziasztok! Valaki ismeri a "Bendorf" nevezetű kipufogót? mert a motoromon olyan volt már, amikor vettem, és hiába keresgélek régóta semmit nem találok róla... :\