Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem talán van egy
Sziasztok!
Unokatesóm szerencsétlen kuplungozással eldobta a vasat.Kellene bal oldalon (lábtartó,sebváltó)konzol fz6-ra (ha jól tudom2004). Tudtok segíteni merre lehetne beszerezni esetleg valakinek bontott van.
Köszönöm.
Sikerült visszaraknom a karbit, megy is mind a 4 henger szépen. Csak az úszóház illesztésénél folyik a benzin MIND a 4 karbinál.
Most vagy az van, hogy nagyon béna vagyok és nem tudok összerakni egy karbit. Mind a négy úszóháznál rosszul húztam meg a csavarokat. Ami elég valószínűtlen és ciki lenne.
A másik variáció, hogy a tömítés kiszárad, mert 3 hetet volt távol benzintől. Ez mennyire lehetséges? Találkozott már valaki ilyennel?
Ha valaki télre elrakja a motort úgy, hogy a karbiból leengedi a benzint, akkor tapasztal ilyet?

Ha az előbbi lesz, akkor vehetem le a karbit és húzhatom meg a csavarokat. Ha az utóbbi, akkor pár nap alatt visszadagad a tömítés és jó lesz.
Szerintetek?
Koszonom szepen!
Szia!

Bódisnak írtam e-mailt először. Vhol a neten megtaláltam az e-mail címüket, de a válasz nem onnan jött, hanem a Szervizautobudától. Közvetlenül ők foglalkoznak az értékesítéssel. Ők a hivatalos forgalmazók. Itt a sportmotoron RENITENS-ként van jelen, amúgy Ágostonnak hívják, ő a Te embered, ha Bódis sportdobot (vagy rendszert) akarsz csináltatni. E-mail címe:

takacs.agoston@szervizautobuda.hu

Ez a honlapjuk. E-mailre általában pár órán belül szokott válaszolni. A kapcsolat menüpont alatt megtalálod a további elérhetőségeket is.
Most raktam vissza a karbit, a kis kirándulása után. Illetve raknám, a blokk felől már rögzítve van, de a légszűrőházat sehogyan sem tudom ráerőszakolni. Van valami ötlet, hogyan kell visszatenni? Elég idegesítő, hogy itt akadtam el.
En a WR-re csinaltatnek bodot a Bodisnal. Kihez mentel? Kozvetlenul hozza, vagy valakin keresztul intezted?

Udv
Sziasztok!

Ma hazafelé utolértem egy autót sajnos. Semmi komolyabb gond nem történ, de a jobb oldali első lámpaburám kitört, maga a lámpa hibátlanul működik. Van ötletetek hol tudnék beszerezni csak burát? Keresgéltem neten, de csak komlett lámpát láttam. Remélem nem csak lámpával együtt lehet.

2006-os Yamaha FZ6-S

Előre is köszi.

Üdv.:Vitya
Engem is érdekelnének hátsó doboztartó karok.
C alakú tartó már van a gépemen, az már nem kell, és így a csavarok sem. Meg tudnád kérdezni, hogy eladó e még?
Givi 351FZ kar + 351 KIT + platni, amit általában adnak a dobozhoz, ha nem meg kell tudnod, hogy monolock, vagy monokey rendszerű-e. Ahhoz való platnit meg kell vedd külön, ez lehet univerzális is, fel lehet bütykölni a tartóra.
A Givi tuti megoldása a M5, vagy az M5M platni. (nekem nem ilyen van, de nagyon stabilan tart. 14 kg a batyuban, 160-70km/h[természetesen zárt pályán ] és még még mindig tart.) Monokey rendszerrel
Köszi
Sziasztok!
Tudna vki abban segíteni, hogy Nonfango 480-as oldaldobozokat hogyan lehet FZ6-ra feltenni?
Milyen felfogatás kell hozzá?
Givi PL351?
Nincs olyan megoldás amihez nem kell áthelyezni a hátsó indexeket?
Üdv:Laci
Kicsavarod a csavart, de nem teljesen, megütöd egy kalapáccsal, az ék visszacsúszik a segédvázba, de nem esik le, mert a csavar még tartja, innentől simán kihúzod az egészet, mert nem feszíti szét a dübelt.
Nálam az imbusz csavarok maradtak el, mert azt nem tudtam elhozni, akkor neki sem maradt volna. Kemény 70Ft-ért pótoltam őket.
Ezek a dobok, kib@tul jól néznek ki !
Hát nem tudom...Nekem rendesen "bele van gyógyulva" a segédvázba a hüvely és az anya. Tart rendesen, persze ez is a dolga
Nekem még ajánlottak konzolt (monorack karok és a C alakú vasak voltak csak a "készletben"). Vki itt írta a fórumban, h a tartozékai nélkül nem érdemes megvenni. Akkor nem értettem, h pontosan mire gondol az illető...

Az öntapadós szivacs megvan hozzá. A gyári kipuff-hoz hozzáérne a C-konzol, ezért kell közé a szivacs, de esetemben elég nagy a hely (2. képen is látható), így nem tettem fel.
csak 30? viszem vissza, nekem azt mondták, hogy megduplázza a teljesítményt.
azt mondják +30 lóerő igaz ezzzzzzzzzz
aki Dobogókő felé megy motorozni vigyázzon a fönti szakasszal,,, durván fel van szórva apró kaviccsal.
Simán ki lehet szedni, kb. 3-5 másodperc darabonként... Én is használtan vettem. 10e-ért tartót, plusz felszerelő szettet.

Látom Nálad hiányzik a szivacs az ívekről, azt hogy-hogy kivetted?
Kinagyítva tényleg látszik a gyertya. Kicsiben olyan, mintha grafika lenne a dobozon.
Amúgy óccóé vetted. Grat
nem, a nagyban van még 3 db, szóval 5 doboz
de azért nézd meg jobban a képet, nem csak dobozok vannak rajta.
Az enyémen is sportdob van, de körbeöleli a Bódis dobokat a KAPPA (GIVI) konzol.
FONTOS, h újonnan vegyél konzolt, ugyanis a segédváz végébe kerül egy hüvely egy kúpos anyával, amit nem tudsz kiszedni, miután egyszer rendesen beletekerted! Használtan ezeket nem adják hozzá (általában).
A leírásban nincs benne, h mit és hogyan kell felszerelni. Én is majdnem megszívtam. Jó ha van otthon egy satu, mert kicsit ferdék a felhegesztett csavartartók. Szívesen segítek felrakni (úgy látom, pesti vagy). Mellékelek pár képet:
2db dobozért?
nah mit vettem?
darabja 3350ft volt
Hali!

GIVI konzolt vennék 2004-s Fz6-hoz. Mennyire szívás felrakni? Sportkipufogó van hozzá így lehet érdekes lehet, mert ha jól látom a konzol körbefogja a kipufogót.