Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

no ez az,100% fz6 é
már rég megvehetted volna egyik webshoptól. Általában másnapra megkapják az árut, ha nem aznapra. Én a filtercenter-t tudom javasolni, nekem még aznap megjött az árú. Van raktárkészletük is és több boltjuk is van a városban.
Mindkét említett helyen személyesen is át tudod venni a dolgokat.
Szia
nézd meg nekem légyszi, mert pont erre lenne szükségem. FZ6-ra való? C kar már van fent egy oldaltáska tartó miatt, ezért arra nincs szükségem. Fotózd le légyszi, ha lesz rá időd.
valami nekem is porosodik a garázsban, talán egy platni+ két tartó kar, de a c rögzítő nincs meg.
Ha olyan kell, hogy bemész és leveszik a polcról, akkor a itt (motoroazis.hu) érdemes, bár nem a legolcsóbb az olaj, de a szűrőn amúgy nem fognál nagyot....
Sajnos nem tud FZ6-hoz hátsó doboztartót adni.
Javaslom a Yamaha szalonokat
Olyan helyre gondoltam ahova bemegyek mondom mi kell és leveszik polcról és odaadják. Googlet nézegettem de nem jutottam 1-2 re mert minden webshopos
motulpisti.hu vagy motoralkatresz.eu

De a legtöbb motorosboltban segítenek, a google a barátod
Köszi! Vettem is két oldalpanelt, 1000-1000 Ft-ért.
Sziasztok! asszem kérdeztem már de lusta vagyok visszakeresni. Motorosboltot keresek Budapesten ahol 2002es Fazeremhez tudok szűrőket olajat kapni . az se baj ha olcsón . Aki tudna valamit ajánlani megköszönném XXI vagy III ker lenne a legjobb de ha máshol van azt is megoldom!
köszi
Ez már a ló túlsó oldala.
Ezt skubizzátok
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Ez az amiért már kikap az ember a szúrós(szemű) sünbácsiktól, igaz?
Üdv ismét!

Megtaláltam az illetőt, akitől a doboztartót vásároltam.
Nem Csepelen, hanem Szigethalmon található! Érdemes megkérdezni, hátha van neki konzolja, mert írta is a hirdetésben, h mindent nem tud feltölteni (nyilván folyamatosan frissül a készlete).

Viszont, ha megvan a két C-alakú vasad, akkor egy ügyesebb lakatos simán varázsol rá Neked karokat. A karok végére pedig felteszel egy Monolock-os vagy Monokey-es rendszerű platnit.
Nekem Givi M3 platnim van (a szigethalmi pasitól, 5e-ért vettem), de érdemes figyelni a képesmotoron a hirdetéseket, mert pl tegnapelőtt láttam 6000-ért univerzális GIVI-s monokey-es új platnit csavarokkal (sajnos már elvitték). Boltokban 12000-ért kapható.
Győrben FZS 600 -at bontanak -a vaterán hirdetik az alkatrészeket és azt írja van több alkatrésze is azokon kívül .link (nem ismerem ,csak találtam)
E45 szerintem!
Szia!

Pár hónapja találtam egy hirdetést itt, a képesmotoron. Akkor azért nem vágtam bele a projektbe, mert másra kellett pénz. Már nincs fent az a hirdetés, de megkeresem azt a hirdetőt, akitől a platnit vettem, ő árul használt konzolokat (külföldről behozott motorokról).

üdv: Pisti
Ezek milyen típusú oldaldobozok?
Szia!
A motoron 351FZ van fent monokey platnival, v46-os dobozzal.
A Givi honlapját böngészve PL351 kellene ahhoz, hogy monokey rendszerű dobozokat lehessen oldalra feltenni.
A felrakandó dobozok képeit mellékeltem.
Szerinted?
ma reggelre már kevésbé folyt, sőt csak alig. Tegnap este kb 2-3 másodperc alatt 1-1 csepp több helyen (mind a 4 karbi több pontján). Addig ma reggel egy perc alatt annyi látszódott, hogy nedvesedik a karbi alja. Sikerült újabb dolgot megtanulni tapasztalati úton.

Mondjuk ha kijáratod belőle a benzint, akkor valamennyi marad az aljában és az segíti, hogy ne száradjon ki teljesen. Nem volt sokáig szétszedve, kb 3-szor 20 percre. Egyben tároltam, de ezek szerint ez is elég volt, hogy kiszáradjon a tömítés.
Nem kívánom senkinek, hogy úgy aludjon, ahogyan én tegnap este, picit nyugtalanított a dolog.
Én minden télen kijáratom mielött elrakom és a csapot is elzárom. Eddig csak egyszer csinálta azt, hogy ahogy rányitottam a csapot maga alá hugyozott az egyik karbiból. Ez mondjuk inkább tüszelep felakadás volt és beindítás után már nem csinálta, s azóta se. Amúgy nem volt folyás gondom soha. De ugye itt nem volt szétszedve és nem érte levegö a tömítéseket.
írtam
Az adatlapomon van email címem.Írnál oda mennyi meg esetleg egy kép róla.Segítek neki rendbe rakni a vasat, minél hamarabb gurulhassunk a kulcscsont törése után (: Köszönöm.