Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kutina környékén elkapott egy kis eső de nem volt gáz.
Lájtosban nyomulok vénségemre.
Most, hogy van, én is tojok rá...
Különösen esőben...
Nem érzem szükségét ABS.nek.
Én az SV-ről Hornet-re mentem át, az ABS biztonságérzetet ad, most nyomtam le 1 2300km Túrát vele, elég sok esőben.
A Horvát tengerparti utakon elkezdett leérni a cipőm kanyarokban, de ezt a vinnyogtatást 12.000rpm körül, meg a 90-nél vissza 2-be előzéshezt csak megszokni tudom, kiélvezni már öreg vagyok hozzá...
Úgy voltam, hogy az új Street 2-3év múlva elérhető lesz használtan, ABS-sel, majd beszállok...

Lehet így lesz, de így legalább lesz még mivel összenézni...
Pont arra gondoltam, hogy végre egy szép lámpa :D
Nekem eddig nem jött be egy sem, habár itt is elég gyengén látni, majd a képek alapján lehet igazán eldönteni :)
Frászt. Imádom.
5,3-5,5 közt eljárok civilizált 120-130-al.
Jól néz ki.Kezes,gyors, mint egy foxterrier annyira agilis.
A legutóbbi superbike naked tesztet is megnyerte.
Nem kell újabb.
Kedd el árulni a Nagyangolt....:-)

Itt A gép... :-)

Remélem ésszerű fogyasztása lesz... Mióta öregszem, már ezt is nézem...
Végre leesett nekik......................sokáig tartott.
Ez annak...
Én Hornetes vagyok, inkább úgy mondanám , low budget Triumph Street Triple fun, de a sor3 koncepció egy jó fogyasztással nagyot arathat...
Hú, már most várom az első teszteket... Forradalminak érzem a járgányt, legalábbis a Japcsi vonalon...
Elég jó szórakozásnak ígérkezik, de a formája, leginkább az első lámpa nekem nem tetszik.
Hi all,
itt a nagy dobás.... MT09...

http://www.nieuwsmotor.nl/moto...
Én a 2. videón vagyok 2:45-nél
http://youtu.be/qWTX-9ufy8Y
Sziasztok !

Yamaha Fz6 ra eladó Akrapovic kipufogó , gyári hangtompító betét is van hozzá ( karcmentes állapot )
Ugyanitt FZ6 ra tankbőr
Valamint doboz , doboztartóval együtt GiviB4700NTML beépített lámpás doboz.

érdeklődés e mailen :

kovacsg277@gmail.com
Mosás után nekem is fel szokott villanni, de nem tart sokáig!
Mi voltunk az aszonypajtással! http://youtu.be/Wjx4LaJMxH0
7:40-nél!
Alapvetően az is azóta mostam többször, nem fordult elő még egyszer

Volt valaki a Harley felvonuláson? Láttam egy csomó Fazert
Kapott egy kis esőt, ahogy beértem tegnap a munkahelyemre, de letörölgettem és letakartam fóliával. Nagyon kevés víz érte.
hmmm. elgondolkodtató...azt hittem, hogy vízálló
Esetleg mostad tegnap?

Én is jártam így, mosás után valahova víz jutott és ezt csinálta, valamint engem is nyugtatott valaki, hogy Ő is járt így. 1-2 nap múlva újra próbáltam és azóta minden ok!
Kérdésem FZ6 (2004) tulajokhoz:

Miért villan fel halványzölden az "ÜRES"-t jelző LED, mikor behúzom a kuplungot?
Sosem csinálta eddig, csak tegnap este egyszer-egyszer felvillant.
Megtaláltam a programot, ami egész jó ceruza rajzhoz közeli képet konvertál fotóról.
snapnketch
Van egy alkalmazás ami "hasonlót" tud konvertálni fényképről, majd megkeresem, és felteszem.
Szia!

Megkaptam, lementettem és ma már meg is rajzoltam az előlapot, holnap meglesz a doboz is. A kivágás nem sok idő. Szerdán sztem meg is tudom hajtatni! . Holnap hívlak, van egy apró ötletem
Eszméletlen rajz, de látszik, hogy kiskorában gondosan eldugták a színeseket
Szia Pisti! Megkaptad a levelem?
Rossz oldalon van a kipuff!