Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kockalámpás, de abból az újabb évjáratú, mert már új fajta a hátsó kapaszkodó!
viszont az a tippem, hogy a korábbi
ez se rossz, de van kis szépséghiba:
foxonfox
elég durva rajzok vannak itt. Vajon melyik fazer van itt? Az eredeti vagy amelyik megkapta az 1000es orcáját? Nem tudom így hátulról megkülönböztetni őket.
mondom KICSIT szélesebbet
Ez gondolom, nekem szól a doboztartóval kapcsolatban. Két kör volt. Egyszer lemértük és megbeszéltük, hogyan is nézzen ki, második alkalommal pedig felszereltük. Muszáj a két alkalom, mert a felszerelésnél még szükség lehet a konzol hajlítására, hogy minden tuti legyen. Viszont az eredmény egy erős és pontos doboztartó.
Ceruzarajznak tűnik. Nem én készítettem, hanem ő: http://orhano.deviantart.com/g...
Nagyon köszönöm. Postán küldte, vagy személyesen kellett elmenned hozzá?
Melyik programmal készítetted?
Hello!
Majd készítek róla.
Itt a fórumon a Petya89 gyárt bukócsöveket, és doboztartókat.
Vásároltatok már tőle? Tud valaki telefonszámot?
Szia! Nézd meg a galériámban az oldaldoboztartót, én ezt Pilisvörösváron csináltattam egy kiváló kováccsal!
ismertek valakit, aki bukócső, és hátsó doboztartó gyártással foglalkozik? korábban volt itt fent a fórumon ha jól emlékszem.
FZ1S
Hát akkor mondhatni, kényelmes a helyzeted. Végülis a keveset futott FZS lesz a befutó?
nem, a vasarlas el van dontve, csak elobb el kell menjen az en Zém. A Fazer var mar a garazsban, csak erte kell menjek...
Ez is szempont a vásárlásnál?
Portugálul: csinál
Egyébként a fejidomos változat fantázianeve
Mi a fazer szo jelentese?
Szia!
képeket esetleg tennél,megnézném.
a csizmád valószínű azért kopik mert rosszul tartod a lábad,,,
vagy azét mert akkora mint egy mamutnak
Köszönöm a hasznos infót!
rhinoeli!
Én magasítottam az FZS kormányán 25mm-t. A bovdenek simán elérik, egyedül a fékcsövet kellett hosszabbra cserélni. Sokkal jobb lett, egyenes derékkal lehet rajta ülni.
Nem tudom egyébként mekkora karú embernek tervezték a motort, én a 190 centimmel kicsit távolinak éreztem a kormányt a gyári helyén... A lábtartót meg persze közelinek, ezért az ülésen is magasítottam. Most már kényelmes a vas.
Ha van kedved fix magas lábtartókért kiadni 50-100e-ret.
És mondjuk nem lenne megoldás egy kisebb méretű lábtartó mondjuk?
Vagy mennyire vannak ilyen utángyártott lábtartók?