Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

El is hiszem, ne vedd magadra a marhulást

Bár én csak egy simsonnal pereceltem kb 24 éve, de az hónapokig annyira fájt, hogy majd' be is hugyoztam...úgyhogy átérzem a helyzeted... Még azt is megértem, hogy biztosra akarsz menni, de sajnos nem ez a megoldás...
Egyesben meg ne kanyarodj...inkább szerzünk egy oldalkocsit és jöhetsz velünk kettesben...érted: kettesben
Ezt nem mondtam.
De van tapasztalatom bőven.
Csizma,ruha,sisak satöbbi.............tökmindegy.
Fáj.............kurvára.

Amúgy
felszívtam magam mint a hörcsög és talán egyesben fogok bekanyarodni.
túl szép a festése hogy nagyon eleresszem magam.
Tehát akkor megállapíthatjuk, hogy az 'erős' csizma többet árt, mint használ.

Egyébként nagyon kezdesz vagánykodni. Nem arról volt szó, hogy kanyarban tolod?
Nem ! Nem lassít, mert felborul ! Folyamatosan nyélgázon fordul és koptatja a csizmája oldalát
A lábam az menti meg ha nem esem rá.

Ezért lelassít,bekanyarodik.gázt ad.
Ezt fogom követni.
Hát...nem ez a csimma fogja megmenteni a lábad...bár az ütések ellen biztosan kiválóan véd. Pl. ha a fazékkal ezerrel bemotorozol a az erdőbe, akkor a lelógó ágak és a kiálló fatörzsek nem okoznak gondot...bár sztem ez ritkán fordul elő...
A cross csizma másra való. Meg fog rohadni benne a lábad...nem véletlen, hogy más stílusra más csizmát készítenek...
Én mindjárt fémsínekkel motoroznék csípőtől ! Az a tuti

Amúgy jól néz ki a csizma ! Nekem is tetszenek...de volt rajtam egy fél órát...köszi, kihagyom
Baszhatod.
Fordul a láb,a csizma tartja a bokát,fordul tovább és a térded pattan el.
Úgyhogy ha esel az fájni fog giszcsizma ide-vagy oda.
Nyáron 3 hétig bicegtem az esés után... ezt most ki szeretném küszöbölni egy rendes csizmával.
Megnéztem a képeit...félsz, hogy verekedésbe keveredsz ?!?!?
Krossz.

Én például egy Gaerne Cyphert vettem utcai használatra.
Szal akkor milyen csizma is az ami ilyen ügyesen kezeli a hátsó féket ?!?!?
Én -4 fokban próbáltam ki először... elég hamar állóra lehetett fékezni a hátsót
Akkor mit mondjak 20km után?
Ráadásul nekem még a motor is szokatlan, úgyhogy azt, hogy fékezek kb. onnan tudom, hogy blokkol a hátsó.
De itt a jó idő, majd kialakul.
Helyesebb kérdés lenne a "milyen csizma?"
Ti mire használjátok a hátsó féket ?! Illetve milyen motorotok van ?
Január közepe óta nem motoroztam.

A fékkel még nekem is problémáim vannak... párszor keresztbe tettem a motort, de idővel egyre jobb. Észnél kell lenni. Összesen ha talán 4-500 kilométert mentem eddig az új csizmában, úgyhogy még szinte zsír új... szerintem idővel természetessé válik a fékezés is.
Dipshit,
Megszoktad már az új csizmát?
Én is vettem egyet. A vátót még csak-csak érzem, de a fékből semmit.
N pont erről beszélek !

A kétszá' feletti meg csak néha kell...de jó érzés tudni, hogy ott van, megdobogtatja a szívem
Vezettem MT-01-et, hát a tükrök azok kb. feleslegesen vannak rajta , mert látni bennük nem sokat lehet.
Az FZ6-hoz képest elég birkózós vele a kanyarodás... viszont 1000 főtengelyfordulatból Szlovákiában vagy
Szerintem az egyik legférfiasabb motor. "Nem elég a 200 "
Mert akkor már elég lesz a 200 is... és talán már nem akarom eszetlenül gyilkolni, néha sem, a motorom...amúgy meg teccik. Olyan férfias járgány. Nagy, hangos, remeg alattad és jól lehet tuningolni. Akkorra már az is olcsóbb lesz...
De egyébként miért csak idősebb korodban szeretnél 01-et?
Én is csak azért, mert jamaha :)
És ha majd öreg leszek :)
Sehol nem említettem az MT-1-et.
Egy mt-01 esetén milyen 6500?