Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ehe..ok

akkor most már azt hiszem értem az egészet
Jelszó csak akkor kell, ha facebook nélkül is be akarsz lépni.
regisztrálsz egy nevet, hozzá egy emailcímet (akár csak a játszós fiókod) megadsz.. mint máshol.. valamint lesz egy ide tartozó jelszavad. No para

A facebookos összekapcsolás az egyrészt nem kötelező másrészt az is csak ezután jön ha jól veszem ki
és jelszót?
Még egy felhasználóneved várunk, semmi mást.
én nem tudom.. de szerintem ez trendi. Mostanában már az Index is megadja ezt a lehetőséget.
és még mennyi van a "fiókban"

Majd az érdeklődésre való tekintettel kiteszem később szerintem azokat is. Még a végén a bőség zavarába kerülnek az érdeklődők

A görögöt nagyon szeretném hogy összejöjjön..
Mi a lényege a facebookos bejelentkezésnek a motologra, ha mindent meg kell adni?
Az ilyenek nem azért jók mert csak a jelszót kell beírni és már bent is vagy?
ja, nézem a motologon, hogy nyárra már van pár túrád.
Hajrá, sok sikert a vállalkozáshoz!
Csak félgőzzel, mert holnap kezdődik a mesterképzés.. eddig a nyári időpontok azok többé kevésbé fixek, a többihez még tárgyalnom kell a főnökkel (vagy a tanszékvezetővel vagy a dékánnal ).. legalább 1 hetet kéne intézni szorgalmi időszakban is

De igen.. úgy gondolom hogy már vagyok olyan tapasztalt hogy bele merjek vágni. Meg ahogy nézelődtem itt a motoros túrázós világban, ezt a fajta "ízt" még senki se kínálja
Dipshit, elindult a túraszervező vállalkozás?
Alakul a motolog!
Szevasztok!

Akit érdekel, Dipshit kolléga folytatásos elbeszélésének első része elérhető itt:
Aprópénzes Kaland 2012, Krím-félsziget - 1. rész
Van egy pár eladó motoros ruha és felszerelés.
Ha fel szeretnéd a barátnődet, vagy a feleségedet öltöztetni , vagy akarsz magadnak egy jó kabátot !
https://picasaweb.google.com/1...
szerencsére nem hangos csak ha jól meghúzom a száját a gépnek akkor lesz kicsit hangosabb
még egy kérdés az E jelzést hová ütik/gravírozzák be?
Hát igen! Kicsit leegyszerűsítettem a gáz útját, és betettem két 40-es átmérőjű rozsdamentes csövet a végébe. Öblösebb, mélyebb lett a hangja, tavaly szeptemberben már így ment vizsgára. Vizslatta ugyan a vizsgabiztos, de nem kötött bele.
Jól megbolondítják a kiáramló gáz útját...:)
Ha valakit érdekel, ilyen belül egy fazer kipufogó:
Már amennyire bonyolult egy ilyen kis műszert 1 méterre oda tartani a kipufogóhoz.
nem is rossz...
A legolcsóbb tuning: http://youtu.be/hGLPMVqjzg0
Konkrétan egy vizsgára álltunk be, csak a parkolóba(!) egy LeoVincés CB500-al, amikor egy helyi erő rohant elő, egy rémületes fekete hangnyomás mérővel, egyet kattintott, és mielőtt a gépet leállíthattuk volna, közölte, hogy be se fizessük a díjat, mert kidobott pénz....
Másodjára is mért, de akkor elégedett volt. A motor a videóim között még fenn van. Egy szóval nem parázta túl a mérési körülményeket.

Ha valaki külföldre akar menni, mondjuk Osztrákia, ne is próbálkozzon csatolt papíros, VAGY E betüs dob nélkül.

Amúgy meg tényleg semmi para. Nem történik semmi, csak nem eresztenek tovább. Nagy ügy. Elszállítási költség max, új vizsga, meg talán egy új használható dob. Csupán pár százas a dolog. Nem nagy ügy.
ez nagyon durva...gyönyörűűűűű!Ilyen kell
Ne parázzátok túl a dolgot, a rendőr nem műszaki szakember
A hangnyomást eléggé bonyolult körülmények között kell mérni, még vizsgán is necces lenne, ezért szóban riogatnak, vagy buktatnak...
Ami miatt parázni kell, hogy a rendőr akkor is bevonhatja forgalmit, ha az engedély nélküli átalakítás GYANÚja fenn áll...

Summasummárum: Ha nem üvölt feleslegesen, nem szólnak érte, határozottnak kell lenni.
26eFt-től 40 eFt-ig.. +posta. Az elég alacsony. De láttam már 1000-re eredetit 10-20 eFt-ért is.