Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg ma is 21 liter
Így tanulja húzni a gázt
Ez a gyerek ez alatt a 2 perc alatt kb 300 alkalmat szalasztott el, hogy elpusztuljon...
Nem az enyém, de hátha érdekel valakit:
Bukógomba FZS 600
Bár gyengének tűnik a csavaros toldat miatt
Új nyelvet is akartam volna tanulni.. többek között
De így erre teljesen biztos hogy már nem marad időm
Milyen megoldások?
Gratulálok!
és egy tanács: menekülj! menekülj amíg tudsz!
Pedig már kezdtek jobbnak tűnni az alternatív megoldások

Úgyhogy ez évben meg jövőre is csak a nyarak jönnek számításba messzire menésre
A felvi-s sms szerint megugrottam a szintet
Na Dipshit, mehetsz mesterkedni?
Az e.mail lemaradt:
bartaferi kukac citromail.hu
Köszönöm,sajnos még messze a tavasz,van időm.
Kedves feri15!
Sajnos most értem haza, ezért nem tudtam lefényképezni a bukócsövet. Ígérem hétvégéig megcsinálom!
Sziasztok!

Eladó egy garnitúra gyári,új hátsó fékbetét 10.000Ft-ért


motorgyar@freemail.hu
Hát, igazából két dolog lényeges, egyrészt, hogy kaptam fotókat a szerelésről, és a felszerelt új láncról (történetesen láttam az előző láncot is egy korábbi megbontásnál), másrészt, az eredmény, amit tapasztaltam, mikor visszakaptam a motort, elérhetetlen lánccsere nélkül.
Elismerem, én is szkeptikus vagyok a szerelőkkel kapcsolatban, de ezesetben teljesen elégedett vagyok az elvégzett munkával.

Mégegyszer mondom, valószínűleg én emlékszem rosszul, és tényleg fél fog eltolódás volt, nem másfél.

És nem vettem kötekedésnek.
Ez még lehetséges...
Szerintem csak gyári jelre állították, vagyis 1. henger holtpontjára tekerték a főtengelyt, ellenőrzés céljából még a megbontás előtt, és akkor már látszódhatott az eltérés (a gyári jelekből, ami a főtengelyen és a két vezérmű kereken van)...
RakiTom,

Semmi gond....

Csak egy dolog, de ne gondold, hogy kötözködni akarok....
Egy vezlánc cserénél leszedik a régit, felrakják az új láncot és beállítják a tengelyeket a gyári állapotba. Minek állna neki valaki felszerelni egy fokoló kereket, hogy megmérje mennyire rosszul van beállítva, ha ugyis leszedi...

Erre szokták mondani, hoyg nem túl életszerű...
Én magamra vállalnám, hogy szerintem én emlékszem rosszul... Most belegondolva tényleg kétlem, hogy másfél fogat mondott volna.

A motorban 47e km van, és bőven cserés volt a lánc. Amúgy a változás magáért beszél. Suri azt mondta, hogy elméletileg bírhat ki százezret egy lánc, de akkor arra úgy kell vigyázni, mint a hímestojásra egész életében.
Persze, természetesen. Holnap este lefényképezem, viszont adhatnál egy e-mail címet!
Ha nem túl nagy kérés,tudnál ferakni képet az alsó fefogatásról,meg a másik oldalról Van egy kis fémipari ismeretem,ráérő idömben megpróbálnék egyet összehozni.
Köszönöm!
RakiTomi,

Végül is mind1...
Sokszor azt veszem észre, hogy a szervizek a hiba elhárítása után szeretnek kicsit nagyobbat mondani, mint a valós...