Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes lehet havas-jeges aszfalton...
Puhány társaság.
Nézegettem a tavalyi képeket. Voltak 1200Gs-sel, mz-vel...
Nincs nagy verekedés.

Van rá esély, hogy akkor éppen Celldömölkön leszek, nézőként lehet, hogy kimegyek.
Egy fazer csapat esetleg?
Az meg végképp lehetetlen, hogy akkora legyen a kesztyűm, hogy forogni tudjon a kezemen!
Nekem tud zsibbadni, kesztyűben is meg nélküle is. Szerintem pszihologia is . Van hogy feszült vagyok, pl városban a sok váltogatástól, stb.de sok kanyarban is előfordul.
Én ilyenkor megrázom a kezem és azt mondom "laza vagyok"
Legtöbbször segít
Talán akik készítik azok nem hordják. Vagy a fene tudja biztos nem reklamál senki....
Nekem nincs kicsi kezem, de a nyári kesztyűmbe XXXL van írva. Biztos Kínára méretezték.

Azt egyébként sosem tudtam felfogni, hogy pl. a kesztyűknek, de akár az alsóneműknek is, miért befelé van a varrásuk.
Szia!

Nekem is el szokott zsibbadni a jobb kezemen a kisújam ezért is cseréltem idén kesztyűt. Majd meglátjuk hogy a külső varrásos kesztyű mennyivel komfortosabb. Érzetre ég és föld a kesztyű. Mondjuk az ára is a 2X mint a másiknak.
Vagy a kesztyűvel?
Az szerintem elég gáz, ha a kesztyű szorítja el a kezed.
Nektek kesztyűben nem szokott elzsibbadni a kezetek egy kicsit hosszabb túrán? Én egy olcsó Caferecer kesztyűt használtam eddig (protektor és bélés menteset) de amint elviseli a kezem az időt, már nincs is kedven felvenni. Valami béna varrás elszorítja az ereket az ujjaimban és bezsibbad tőle a kezem. A hideg idős egyszerű kesztyűmben meg semmi. Velem a baj?
Szerintem nem. A kesztyűk méretezése nem az igazi.
Akkor te vagy a tipikus gorilla alkat. Mély növése ellenére a keze a térdét veri és nagy lapát tenyere van
A mostani kesztyűm M-es... próbáltam icon kesztyűt, az S-es pont jó lett volna
Abból az S-es is hatalmas Zack se egy nagykezű, egy időben rá volt kattanva az Icon cuccokra. EGy farmerig jutott, aztán kifogyta, szóval most a szekrény alján van az is.
Mondjuk a Trans Americás Triumph Tigeres videó engem meggyőzött, hogy jó cuccok (mentek sivatagba, esőerdőbe, hóba és bírta)
Nem vettem észre.
Nekem is van 5 éves zárt, de izzad benne a lábam. A kezemet is zsibbassza, és ez a gond vele igazából. Most kezdtem protektoros dolgokat használgatni, de nem azért mert el akarnék esni... ha egyszerre legalább két célú az eszköz, akkor bejön.
Gondolom a textil része szellősebb. Gondolkodtam korábban, hogy veszek valami tenyéren bőr, felül textil dolgot, mert a mostaniaknak csak az ujjak széle perforált és az az én izzadós kezemnek nem tökéletes. De majd ha kikopnak.
Pedig az. Nyilván nem annyira mint egy perforált. De ez nyári kesztyű.. kb októberig elejéig hordható április közepétől.
De ez nem tűnik nekem valami szellősnek.
Valóban! Régebben én is nézegettem de ez sokkal olcsóbb volt!
Én meg azt hittem hogy lassan feladja a nyári kesztyűm a harcot... de nem (kilométer para ). Ezért is kerestem még 2011-12 telén másik nyári kesztyűt.

Igazából hihetetlen hogy több mint 60k kilométer után is teljesen jó állapotú a nyári kesztyűm. Pláne hogy még most se kérnek érte sok pénzt... valami 8 rugó lenne ha újat kéne belőle vennem (akción kívül).

Most Probiker Street névvel forgalmazzák, de én még Cafe Racerként vettem.
Képeken nagyon jól nézett ki, de élőben nekem nem volt olyan meggyőző. Végül Clover KV lett belőle. Mondjuk az koránt sem olyan szellős, de meg vagyok vele elégedve.
Ne is mond... én venni is akartam, de nem voltak képesek (istimotor...) egy egész tél alatt beszerezni egy S-es méretűt... tenyeres talpas XL-eseket tudtak csak mutogatni.
Eléggé Icon Pursuit.
Régebben nézegettem, azt hittem hirtelen az is.