Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amilyen lányos ratyi,gondolom beválasztotta a fehéret,összekeverve a paripa színével
Még egy okos kérdés:
Van-e vmi kivitelezhető mód arra, hogy a 2004es fz6om olyan kinézetű legyen mint a 2005ösök. (a fekete blokkra és vázra gondolok)
A festés ugye nem marad meg a felületen ha nincs rendesen alácsiszolva, tehát a blokkot nem nagyon tudnám megfesteni. A vázat még csak-csak. Ugye segédvázat, meg a hátsó lengővillát tudnék szerezni bontóból is, de az nem feltétlen lenne olcsóbb a festésnél, én meg nem akarok túl sok pénzt kidobni az ablakon. (Mivel nincs.) :)
Hidegen minden motornak van hangja, többnyire szelephézag.

Három dolgot kell figyelni (melegen!): alapjárat, motorerő, fogyasztás. Ha ezek jók, én hozzá nem nyúlok a motorhoz...
legelső(DESERT)
talán a vezérmű lánc hangja.. De majd megmondják a mágusok.
Szerintem az alapjárat pöpec. Amikor hidegen beindítom akkor van minimális ciripelő vagy nem is tudom milyen hangja, de ahogy melegszik, el is hagyja.
Melyik típus?
Peti, kabátról valami linket küldj már, hogy néz ki.
a szelepállítással egy időben érdemes szinkront csinálni...
Bár az órás kivitelü szinkron teszter már a közlekedési múzeumba való
bike-tech es szinkron diagnosztikával sokkal jobban belelátnak a guruk a rendszerbe... egy ötösért azt is megcsinálják általában
de ha full stabil az alapjárat,nem hinném ,hogy tré a szinkronod..
ennél sokkal fontosabb,hogy a szelephézag rendben legyen
most látom eladod a paripát nem jött be vagy hogy ohgy eladó
sZIA

A színe az nekem se nyerő, de amugy milyen adatokkal bír? Márka,szélesség? ill a belső furatátmérő mekkora
köszi!
Köszönöm szépen a választ. Így már tiszta a dolog. És ezt mikor érdemes megcsinálni. Értem ezalatt, hogy van ennek vmi rendszeressége km-ben vagy időben, vagy ha a motoron hallom hogy nem úgy jár, vagy nem húz úgy gázadásra....?
A piros kormány megvan még nekem,ha gondolod olcsóba odaadom,nekem a helyet fogja itthon Van hozzá egy pár pbr kormányvégsúlyom is pirosban.Ha érdekel keress meg a balu88@mailbox.hu címen ér értekezhetünk róla.
Az injektoros motorokon is van pillangó, vagy folytószelepház, a szinkronmérő órákkal a szelepek együttállását lehet nagyon finoman összehangolni. 4 db. kis vakdugót kitekerve és helyükre 1-1 db. mérőórát csatlakoztatva a szívócsövekben lévő vákuumot lehet egyenlő szintre hozni a pillangószelepek egymáshoz való hangolásával, hogy pontosan egyszerre mozduljanak...
Persze, hogy csatlakozhatsz.
A blogomon bal oldalt felül a KÖVETÉS EMAIL-BEN - FELIRATKOZÁS alá írd be a mail címedet, és így megkapod ha beírok valamilyen túratervet. Ha valamelyik tetszik, akkor jelentkezel. Biztosan megyünk több egynapos túrára Ausztriába. Nekem eddig a Mariazelli túra tetszett a legjobban.
Lenne egy-két "fogyatékos" kérdésem:
- Ha egy motor injektoros, nem karbis, akkor azon mire használják a szinkronmérő órákat? Vagy ahhoz is ugyanúgy kell? (Gondoltam itt pl. az FZ6-ra)
- A szinkronmérőket mire kötöd rá. És mit állítasz hogy jók legyenek a mért értékek.
Kezdésnek ezek lennének a kérdéseim. De tudnék még mit kérdezni. :D
Mivel Soproni vagyok, néha napján csatlakozhatom hozzátok?
Köszi!
Ha megkapom a januári lét, jelentkezem!
Jah nem, itthon vagyok, dolgozok
nah ezt nem hiszem el, hogy te ilyen korán fent vagy
Biztos Balázs ír véletlen a nevedben

amúgy no para ha nem indul be, majd betoljuk az utcán!
csak visszafele ciki tolni legalább is az fzs t
Na, most felizgattad Zacket, hát van neked lelked? Be se indul az a bajor műszer Na jó, azért reméljük igen. Szépen süt a nap, de hideg van
hali

Majd kérek valami árlistát! akcióról nem tudok,
Joss jön, megfenyegettem szerintem hasonló lesz mint a tavalyi banda
Ha erre jártok lehet becsatlakozok hozzátok, majd napközbe megbeszéljük!
Ma előveszem a járgányokat húú de várom márrrrrrrr
Arra jársz vehetnél nekem egy pár kormányvéget Mondjuk viccet félretéve egy árlista LSL-ből jól jönne (Zacknek kormány+átalakító az F800S-re) Van most valami akciójuk?

Oldihoz mész? Elvigyünk? Jos?