Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!

kormányt X-bike ban találtam, közel van hozzám, jövőhéten elugrok, ha nyitva vannak.
karbi ügyben nem a plusz lóerőkre vágynék, inkább a közvetlenebb gázreakcióra, de ez még messze van, legalább is pénzügyileg, vannak ettől fontosabb dolgok...
Hali Peter,

Magura volt a kormány de ami lényeg inkább hogy 6 centivel szélesebb volt mint az eredeti és alacsonyabb valamivel és egyenesebb. Tehát sportosabban előrébb kerültem a blokk fölé kisivel.
A karbiba nem nyúltam bele de eggyel nagyobb fúvókákat lehet bele rakni de akkor kell rá a sport cső, direkt szűrő és egy hangolás és vagy még egy powercomm a non plus ultra. Ezt inkább már akkor tedd ha kevés a 143 mert utána nehéz lesz két keréken tartani. Inkább a telókkal és fékekkel foglalkozz. Fordított alul felül állítható teló (R1) fém fékcső radiális felső pumpa. Vagy progresszív rugó sűrűbb olaj. Hátul sűrűbb olaj. Gumik: elöl nagyon puha úgy sem kopik hamar.
kérdezz még...
rhinoeli,

hááát... azért adunk el belőle rendesen..:)))
ago nektek be van állitva egy kereső a "fokozatkijelző" szóra?
Közös a szervezés, egy helyen dolgozunk a négykarikánál, és baráti már a társaság. Lenne kedved velünk jönni valamikor?
tomijoe1,

Nálunk van raktáron:
http://www.agomotors.hu/websho...
Most néztem kemény 14km-re lakunk egymástól !
Ja az idom meg van fúrva és abba van bepattintva a fokozatkijelző egy
gumis bölcsőbe és így nem rázkódik. Néztem a blogodat te szervezed a túrákat?
Halli
http://www.ebay.com/itm/LED-Tu...
itt rendeltem de a felfogatót át kell alakítani a gyári tükör takarógumija van visszahelyezve + a szár és a gumi közt van átalakitva !
norci75
G.P.T a fokozatkijelző típusa jól működik de a Red Baron-ba kötötték be ! Kent segítségével ! Japán oldalról töltött le infót hozzá mert elsőre nem volt jó mindig tévedett és helytelen fokozatot irt ki ! Most már tökéletes.Ha a dobozt megcsinálom teszek fel képet róla csak most sok a meló de remélem január vége felé lesz rá időm.Ja és a fokozatkijelző kábele a burkolat alatt van elvezetve és ami tetszik benne hogy nem öntapadós a felfogatása !
Jók az indexes visszapillantók! Hol vetted?
Tatus, én a fokozatkijelződről kérdeznélek. Te köttetted be vagy más így vetted a gépet. Normálisan működik? Milyen típus?
12 voltos ledet vásároltam, és simán rákötöttem. Ellenállás nem kell, mert 12 voltos, biztosítékot meg nem kötöttem bele, mert úgyis van a motor eredeti villamossági körében. Tedd fel, ha megcsináltad!
Szia norci75 !
Én is gondolkodok a doboz átalakításán,a ledes helyzetjelzőt simán rákötötted a helyzetjelző vezetékére,a féklámpa vezetékére meg a ledes féklámpa jelzöt? Biztosíték vagy ellenállást nem kellet rakni ?
Mert amikor a ledes tükröket tettem fel csak simán rákötöttem az index vezetékére és tökéletesen működik !
Elkészült a hátsó doboz. Tettem bele gumis csomagrögzítőt Ledes helyzetjelzőt, és féklámpát. Tettem fel egy videót is amiben sötétben látszódik az első, és a hátsó világítás is.
Yamaha FZ6-S világítás optimalizálás
jó volt csak eladtam róla minden piros kütyüt aztán nem akartam papagájszínű motor
hogy hogy visszacserélted nem vált be
én most nézegetek kicsit szélesebbet, ill tán jó lenne ha magasabb is lenne
Szia Peti!

Igen az van.Volt rajta egy piros domino de leszedtem róla így visszakerült az eredeti.
Szeva Balu!

neked a Fzs en gyári kormány van
Sziasztok!

Van egy "érdekes" formájú sebring gp6 kipufogódobom eladóba.E betűs és igen jól szól.Jelenleg fzs 1000-en szolgál de bármire feltehető,akár fz1-re is ha valaki a gp style-t favorizálja.. .Akit érdekel képet talál a profilomban róla éa a balu88@mailbox.hu címen érdeklődhet.

Üdv mindenkinek!
Balu
érdekel, milyen fajta, és mennyiért.
képeket tudnál küldeni
zoltan.szendrei@gmail.com
Redfazer pontosan jól mondja:) De ha már ugyis leszedted a bowdeneket akkor egyszerübb a motort is eltávolítani mi is azt tettük. De semmit nem fog kiírni hibakódnak mint mondjuk egy kawa:D
Az exup szelep az összekötőcsőben van, egybe van épitve a dobbal. Ha leszereled a gyári dobot, azzal leszerelted az exupot is. Ha sportdobot szerelsz fel, az exupvezérlővel nem kell semmit csinálni, csupán kiakasztod a bowdeneket és valahova odarögzited a vázhoz úgy, hogy a bowdenvégek tudjanak mozogni. Hibakódot sem ir ki. Egyébként nekem van egy eladó sportdobom FZ 1-re occcsópénzééé ha érdekel.
no, tévedtem, neked nem ott van, itt egy kép:
fzs1000nél a kipufogó dobban van, azaz a 4leömlő utáni "gyűjtőben van", A exupot kb3-4 csavar fogja, ezt ki lehet venni, de akkor le kell tömíteni a helyét, szerintem nem muszáj neked kivenni
szerintem a te motorodban is így lehet
most láttam two brothers dobot újat 95-ért, a többi sem olcsóbb, használt akrát láttam 90-ért.
az exup a kipufogó dobban van vagy az összekötő csőben?