Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mentem reggel a géppel egy 40km-es kört a környéken, a gurulás és az élvezet kedvéért. Mondjuk élvezet azért mérsékelten volt benne, de muszáj kicsit kihozni a gépet, mert nem bírom ki,hogy ne menjek kicsit vele.
Üdv!

Two brothers is jó csak drága szerintem meg aztán nekem a kisebb dobok jobban bejönnek. Ledugózni az exupot? Ha már ugyse fog müködni ki kell szedni a rákba nem kell az oda:)
Boldog karácsonyt kívánok Mindenkinek!
Hogy bírjátok motorozás nélkül? Vagy eddig is nyomtátok?
Én a holnapi napban reménykedem, hátha ki tudom vinni a vasat.
a tuono az a legbitangabb mind közül, csak sajnos a rosszalkodáson kívül nem használható semmire, az meg csak kamu hogy nem megbízható

a WR450 a világ legélvezetesebb motorja csak már nem érzem elég fittnek magamat hozzá, csak ajánlani tudom aki ilyesmiben gondolkodik a csakis wr450 a többi nem fogható hozzá
és a tuono az bitang gép lehet,
wr450
hali
igazándiból a two brothers-ért vagyok oda, csak azt nem tudom h. nem kell az exup vezérléshez semmit összezárni? valahol láttam egy vakdugót amit a exup vezérlő kábel végére kell dugni, csak azt nem tudom hogy kamu e 15e.ért
hello
a legjobban az FZS1000 tetszett, a legelső mocim, most próbálkozok az újabb fazerrel, remélem jó lesz.
Hamár...

még mindig eladó FZ6-hoz az ültetőszett.
Sziasztok!

Van egy új K&N sportszűrőm: http://auto-motor.vatera.hu/al...

Ha esetleg érdekel valakit akkor jelentkezzen.
Hali!

Nekem leo vince gp style volt fenn a gépen de meg is tudod nézni hogyan is nézett ki. Exup meg egy az egybe jött ki belőle. Leonak kegyetlen jo hangja van én azt vennék :D
hali

látom pár motort kipróbáltál már! melyik tetszett a legjobban
Sziasztok!
Most tértem vissza a fazerhez, (pár év próbálgatás más márkák között). Jelenleg egy 2008 as FZ1-em van.
Gondolkodom a sport dobon, milyet lenne érdemes és kell e az exup vezérléshez valami?

Köszi
Te jöhetnél a Hóbagolyra bazdki!
Üdv!

Én is Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Ez beszarás
Ezúton kívánok mindenkinek Kellemes Karácsonyt, boldog újévet, jószerencsét, eredményeket, szeretetben, békességben, szeretteinkkel töltött meghitt pihenést az ünnepekre.
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Hali,
A fórum 2007-es oldalán találsz róla pár képet és infót.
A led szalagból 1m került kb 2500 Ft-ba. Gyakorlatilag ennyi költséget fordítottam rá, a többi cucc (vezeték, saruk csavarok) volt itthon.
Üdv
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok minden fórumozónak. ;)
Boldog Karácsonyt nektek !
Köszönjük hogy többen is benéztetek idén hozzánk!
darazsgarazs.hu
Ez tetszik. Milyen csatlakozót használtál a doboz és a platni között?
Mennyibe jött ki összesen?
Én most már csak és kizárólag forcefield-et vettem volna, vagy ha ruhába kell akkor BMW puha protektort. Ez utóbbiról nem tudom, hogy mennyi az ára, de minthogy az acerbis elég frankó krosszos cuccokat is gyárt, szerintem nem lesz rossz. Nyilván megfogtad, felpróbáltad, s nem találtad "gyanúsnak". Ár/érték arányban szerintem hibátlan. A térdvédőt elnézve, ez sem lesz/lehet rossz.
mi a meglátásod a gerincprotektorról
sidiből volt egy gerinc és mellkas védő, csak kb 60e ft volt
Ez űberprofi! Szép munka!