Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello,
Ma elkészült a ledes dobozvilágítás.
Csatoltam róla a képeket. Helyzetjelzőt, féklámpát, jobb és bal index-et tud. Skicceltem egy kapcsolási rajzot is, így működik.
Videó róla: ITT
A térdvédő tutira befog jönni. Nekem még az első generációsom van, ez annál jobbnak tűnik. Robeszra, ha csak elugrasz is fellehet venni farmer fölé. Frankó lesz, meglásd!
hali

jah a gyári helyett majd megpróbálom,,, aztán elválik, hogy milyen kényelmesek lesznek hosszú távon,,,
meg aztán a robihoz is jók lehetnek
hogy miért ezt a gerincvédőt?! ettől volt egyel gyengébb típus.
ez még megfizethető volt számomra...
Jol neznek ki :-) az uj nadrag terdprotija helyett fogod hordani? Rendesen csuklik terdnel? Stabil a rogzites? Hogyhogy ilyen gerincvedot vettel?
Szerintem Raptor meg tudja csinálni kép alapján.
ma shoppingolni voltam
Készül a hátsó dobozra a led szalag lámpa, és féklámpa
pár kép a ledről, és hogy hogyan fog világítani
olyan bölcs vagy mint egy tölgyfa
Rugaszkodjatok el az internettől nem lehet mindent ezzel a szarral mindent elintézni,vedd fel a telefont (az már sokkal személesebb),majd a száddal,nyelveddel formálj szavakat,s meséld el nekik hogy te nem egy nagy multi vagy csak egy egyszerű motoros,aki nem tudja a számlát elszámolni,neked elég blokk is de ha az is lemaradna az sem baj,(már-27%)hátha...
köszi Zack ! írtam egy nagyon megfogalmazott mailt ,hátha .....
elmenni sajnos nem tudok ,kb.400 km.
ha elmesz hozzajuk,s beszelsz veluk ... kijohet az a 14,5k
köszönöm ! nálam 18 ezret hoz fel ,gondolom a beépített jeladós motorokra értette Rosejblee a 14.500 -at .Persze ez is jobb a 22 ezernél ,de 14 -nél már tettem volna a kosárba azonnal :(
ezt kifejthetnéd kicsit bővebben "Esztergomban 14500 -ért"
Te tudsz valamit és képes vagy elhallgatni ilyen életmentő információt ?
Akkor ne is vegyetek Esztergomban 14500é
Rekord idő alatt megjöttek az új rövid karok! 13 nap alatt! Kész is vagyok! Feltöltve 260 fokos forráspontú fékolajjal. Fent a fém fékcső is. Nagyon baba. Már csak olajcsere, meg szűrők.

Puffancsról senkinek nem jut eszébe semmi? Ez az egyetlen forma amiért feláldoznám a gyári előnyeit.

Elkezdhetek gondolkodni, hogy mit kéne még kitalálni...
Akkor most jól összejött neked minden. Azért kiváncsi vagyok milyen lesz.
nem piszkálódásból mondtam, csak arra utaltam, hogy nálad már megette a kenyere javát így cserélni kellett, természet szerű szerintem
hogy te mire cserélted az más téma
20körül mozog a gyári,legalább is én annyiért vettem...
40ekm nél kellett cserélni, akkor sem szakadás miatt
Jajj hát kövezzetek már meg e miatt az olajos dolog miatt! Te tudod a legjobban, hogy mibe van egy gyári bowden!

Fém fékcsöveim is lesznek. Tudom az se köll, de cucc.
mindennek van egy élettartama,,, ki kell cserélni és mehet tovább
Én is kentem. A hiba nem az én készülékemben kezdődött.
Köszi! Nagyszerű cucc!
Olaj kérdése az egész . Én minden tavasszal megolajzom a kuplung bowdent. Nem rozsdál, bár hamarosan elszakad a kuplungkarnál 14 év után.