Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha tudsz angolul akkor nézd meg ezeket a videókat. Az arc olcsó kamerákat is tesztel, és általában a motorjára/kocsijára is felrakja őket.
http://www.youtube.com/user/Te...
Van valakinek személyes tapasztalata viszonylag olcsóbb kamerákkal kapcsolatban? Tehát most a 30ezer Ft alattiakra gondolnék inkább, nem a gopro-ra meg a hasonló kategóriákra. Vettem anno egy md80as mini kamerát, a kép nem lenne rossz amit felvesz, de csak akkor ha a bukóban van. Ha a motorra fogatom fel onnantól vége. Hullámzik az egész videó. A hangja meg ugye egy folytonos recsegés. Tehát nem jött be motorozáshoz. :(
semmi gond, majd megdumáljuk!
Peti, elfelejtettem elvinni a tisztított légszűrőt! Én azt már nem tenném bele a robiba. A széle sérültnek tünik, de majd megnézed, s eldöntöd. Egyébként 2x10 mp áztatás tökéletesen tisztává tette! Jövő héten viszem vmelyik nap a térdvédővel együtt. Sorry. Lyukas az agyam, mint az ementálinak.
kössz a biztatást, még szerencse, hogy csak egy robiba megy,
ott 60rol ha lerakom a lábam akkor is megállok , valamikor...
nagyon jó kép
a róna fékbetét emlékeim szerint ,még a kilencvenes évek elején,halál szarok voltak.skodába meg zsiguliba tettük.
de azóta már biztos más a minőség,kipróbálod és megosztod velem.
szevasz fazer gyilkos
húúú milyen képet találtam

Péter, itt a weboldal: fék
Valaki mondta, hogy venni akar GoPro-t. Ez egy elég jó ajánlatnak tűnik...
Hello,
Sikeresen elvégeztem a félszemű fazer gyógyító műtétet ma délután. Leírás az alábbi három linken. Ki van próbálva működik.
link1
link2
link3
Nem túl bonyolult...a páralecsapódás miatt..vagy bedugaszolsz minden nyílást ami csak van a blokkon.....bár ezt a "vitát" már lefojtattuk bandit topicban pár hete...
Miért?
Ha fűtött garázsban áll nem kell indítgatni, de ha hidegben akkor célszerű....
pont azt akartam irni,hogyamúgy meg mivel a motor van értünk és valakinek az örömet okoz akkor inditgassa havonta........ nehogymá ne........
én friss tulajnak nem nevezném magam,de nem bírom ki , hogy fél évig álljon 1-1,5havonta beröffentem, megpróbálom száraz időben és a ház körül nyomok két gyors kört
én is hasonlóan gondoltam, köszi
még egy valódi jótanács:ne teljesen meritsd le,néha nem éled újra,csak dolgozzon kicsit........merüljön kissé és töltés
Köszi! Illetve mindenki másnak is. Akkor nem lesz indítás, csak simogatás

Az akksit lemerítem és töltöm is fel.

Azután meg megnézem ezt a filmet:
http://youtu.be/5SzffK8nxxY
Húúú vazze a hamu nekem is kimaradt,mé' nem szótá hamarabb ,most fürödtem (mert ugye vasárnap van) na megyek bepótolom nehogy gond legyen..........
Ehh bazz..............a ruhá má megszaggattam emiatt de a hamu szórás a fejere emarad mert megfagyott a hamu.
Brutál mód nem érted ember,hogy a maónikasóba táncoljál tee......kwarcóra és ellentétes........ minek az ilyennek motor.....
"de kell havonta beindítani a motorod télen"
helyesebben: NEM kell havonta beindítani a motort.
Csak sikerült leírni :))))
-------------------------------------
Szóval a tanácsom az lett volna, hogy ha eltetted télire és nem szeretnéd használni tavaszig, akkor NE indítsd be :)
-------------------------------------
Világbéke. Ne inditgasd az csak arra jó hogy magadat szórakoztasd amikor még fanatikus vagy(ahogy Dipshit is irja) a blokk szempontjábol inkább rossz,de legalábbis értelme nincs.Akkor inditsd ha menni is akarsz vele.

Az aksit szórakoztasd,ami azt jelenti hogy meritsd és töltsd néha,csak úgy ahogy akarod,mintha dolgozna. Ha ehez kiveszed úgy ha benthagyod(mint én) úgy. Száraz + fokos helyen legyen a motor az fontosabb,szerintem.
Csak egy gyors kérdés a homály oszlatására..........................................................
................................óramutató járásával ellentétes a körtánc vagy megegyező?