Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még megvan! Hívj fel, a számom lejjebb!
Szia !
A hátsó doboztartó konzol érdekelne (platni nélkül )
Dehogynem! Minden eladó külön is és akár egyben is, ha valaki megfizeti!
GPT 3001 és 15 az ára! Itt a számom ha kell: 06209-732074
TPS szenzor kezdődő tünetei :)
GPT külön nem eladó esetleg?
Sziasztok! Tudom, hogy ez nem az adok-veszek, de azért engedjétek meg, hogy ide is betegyem!
Eladóvá vált a motorom és külön az alábbi alkatrészek:
S2-es ülés
GIVI túraplexi MRA Vario-val
CNC mart kuplung és fék karok (arany-bordó)
Sportkipufogó (brutál hang, fekete, gyári helyre való)
Led-es hátsó lámpa
Givi gyári hátsó doboz konzol
Givi 52l doboz
Egyedi oldal doboz konzol
2db Yamaha 36l doboz
Bukógomba
GPT Fokozatkijelző
Gyári.
Nekem száguldozás után nagyon szép lesz az alapjárat, amint visszahűl, jobban ugrál. Ez akkor van, amikor nincs a dobban dB killer. Neked gyárid van, vagy valamilen sport?
Szasztok!
Tapasztalt valaki olyat, hogy némi száguldozás után eltűnik az alapjárat a motorról később mikor visszahűlt és csak normál menet van visszaáll illetve először ingadozik 950-1100 között aztán beáll 1200-re.
Ötletek?
elfogyott a nafta
üdv.
ha esetleg valakit érdekelne, barátom árulja kell a pénz a csávónak, ezért teszek szívességet:
http://aprod.hu/hirdetes/motor...
Uhh... Én meg majd mesélek valamit a következő telefonhívásunk alkalmával. Jót fogsz röhögni...
Még nem.
Majd pár év múlva, mikor eljön a cserének az ideje. Legalább 2, a többi csak az anyagiakon múlik. :) Hátha meglesz még addig.
Postán intéztük, de a személyes találkozó preferált, úgy lehet a legpontosabban megmérni és elmagyarázni mindent.
Nekem kényelmes volt a gyári pozíció, kivéve, hogy csúszkáltam rajta és gyakran a tankra szaladtam, így szélesebb lett, azaz a seggemnek nagyobb ülőfelület jutott, plusz kissé púpos az orra. Ez a kettő adott egy stabil pozíciót, nem ingadozok rajta. Viszont tudni kell, hogy ez egy túraülés, itt nem lehet egyik pillanatról a másikra átdobni magad a motor túloldalára, ha kanyarvadászni akarsz és gyorsan kell helyetváltoztatni.
Viszont láttam olyat a galériájában, ami süllyesztve lett, mert az vezető alacsony volt, vagy például olyat is, amikor közelebb hozták a hátsó ülőrészt, azaz szűkebb lett elöl a hely, mert aránylag kistermetű volt a sofőr és nem szerette, hogy sok hely van mögötte és előtte. A lényeg a lényeg, bármit tudnak neked módosítani rajta.
ülés nem érdekel
haza fele belefutottunk valami balesetbe...jó csúnya volt úgyhogy mentünk utánad
Lementél, vagy postán küldted az ülést? Te határoztad meg az ülőlap hosszát és szélességét?
Régebben már beraktam, nem tudom, emlékeztek-e.
- Így készült. -
Pécs alatt, Sellyén csinálta Somogyi Gábor és munkatársa (Somoto Kárpit néven a vállalkozásuk). 60.000,-Ft volt újraszivacsozva, újrakárpitozva és került a vezető ülésrészére zselé is. Az árban benne volt a teljes személyreszabás (szín, minta, cérna és szegény színe, magasság, első és hátsó ülésrész szélességének, hosszúságának testreszabása, deréktámasz és púpos orr-rész kialakítása).
Megkérdezhetem, hogy az ülésedet hol csinálták és mennyibe került?
400.000Huf ezt újra kéne tanítani járni
Csak fantáziálgat az ember. Szinte biztos vagyok benne, hogy mindent külön adnék el. Erre akartam fényt deríteni.
miért akarod lecserélni? mit akarsz helyette
nekem van gyári ülésem, és hétvégén megyek haza... szóval akkor már igen közel lenne hozzád
amugy 800-900e körül talán eladható