Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Valaki nem tudja fejből, vagy le tudná nekem mérni, hogy milyen széles az Fz6 gyári plexije?
Holnap vennék rá Mra vario kis állítható toldatot...
Köszi!
nekem pedig lenne egy e460 -as givi monokey dobozom ,csak lusta vagyok postázni
kettőért már érdemes elmenni is link
ha valaki bukót keres (és épp Bécsben van dolga : )

link (sajnos a méretet nem találtam ,de jó vételnek néz ki !
Fz6n
elnézést
tudod hogy mindig a nőkre kell várni....
ez most autós gurulás
ha szóltok és tudtuk volna-mentünk volna veletek....
Jóóóóóóóóóóóóreggelt freeeeepeti
irány eger
várlak
Sziasztok!
Új vagyok itt ,de máris kérdésem lenne! halk csörgést hallok a blokkból miközben visszaejtem a fordulatot! Mi okozhatja? Vezérműlánc laza lenne? Válaszotokat előre is köszönöm!
Dabas,Vác, Dombóvár,Visonta rengeteg motoros program volt ma és én egyről se tudtam, ezt a bénaságot...
Hali! Én ilyet tettem bele, szerintem jó.
van egy kappa 35literes dobozom ha valakit érdekel ,,,
milyen motorra
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Szükségem lenne 1 műszerfalra valakinek nincs esetleg elfekvőbe vagy valami univerzális is jó lenne mert addig nem tudom vizsgáztatni :( elég sürgős lenne a dolog
Válaszotok előre is köszönöm
próbáld meg náluk
Halilalipapi!
Tudnátok nekem segíteni egy olyan problémában hogy honnan
szerezzek az FZS1000-hez exup szelep mozgató bowdeneket.
Mind a kettő kellene.Voltam ma szalonban és szerintem iszonyat horror áron van(60 egynéhány ezer).Az is jólenne nekem ha van olyan szaki aki bowdenek gyártásával,javításával foglalkozik és tudjátok az elérhetőségét megadni.Köszke!
Téged láttalak ugye! Amire mentem dumcsizni, már el is poroszkáltál!
A vízesés kiszáradt, a kisvasút az megy, marha sokan vannak. Menjetek Eger-Felsőtárkány-Lillafüred útvonalon.

Ja és a csónakázást a tavon ki ne hagyd :) :) :)

(Sajnos a Lillafüred-Mályinka-Dédestapolcsány útvonal elég szűk, ott inkább a látvány miatt érdemes motorozni, ezért azt nem ajánlom)
Babut még felkell ébreszteni, úh szerintem f11-11 előtt ne számíts ránk.
gyertek be! mikor jöttök?
én vasárnap megyek Egerbe, ótóval
Holnap megyünk x-bike-ba rendelni lábtartót és utána a harmatiba. Nem megyünk le DecsMan-el Lillafüredre? Babut felmálházom hátra.