Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

japánban máshogy számozzák
őhm ez van ráírva itthon 130-as
Ohh.. 210-240?,, Nem sok az?
400 as dt ,ha már szóbahoztam.
a m2. képen a csajt nézzétek!
A nem 125öshöz DT-kről van pár képem, akit érdekelnek:
A legutolsó az 230 köbcenti (elvileg..) és 2000es évjáratú!
gyárilag 210 az enyémben 240
enyémben 125-ös.
Egyébként az enyémen dellorto PHBH 27 van.A simsonomon 28 volt:)
Ja de ez nem R, hanem LCII.
Nekem sincs senkivel sem semmi bajom!Csak hát na.... Egyébként nem tudná valaki megmondni mekkora főfúvóka van a dt125r-ben ? Remélem nem kérdeztem hülyeséget
én személy szerint kedvelem ezt a fórumot, ha módomban áll igyekszem segíteni ,és szerintem a tagok is normálisak!


Akarunk csinálni egyet ,de a konkrét dátum még nincs megbeszélve, eddig az volt a terv ,hogy a velencei tav nál lesz, amint jó az idő, és amikor az összes jönni vágyónak ok a dátum!
GI! Ne sértődj meg ,de akinek nem tetszik"el lehet menni az országból" Itt az ország= fórum
Nem MI hívtunk ,hanem TE jöttél!Nem mindegy. Tehát Jó lenne ha segítenél is nem csak az igazadat keresnéd! Nem tudom hogy vannak a többiek vele, de én lemerem írni:: Kezdem unni ezt a fajta okoskodást
Ja ,,és én is így szoktam kompressziót mérni ,ahogy karika! Na ezt tedd el
Remélem nem lesz nyugtalan éjszakád ?!
Van DT találkozó?
ha van,akkor marad a Hell,nem alkoholizálunk,vagy akkor én viszem hátamon a motort

viccem kívül,van Dt-s tali.?ha van akkor én ottleszek!
DT 400 ig van!
majd DT-találkozón iszunk egy Hell-t ,persze ha jössz! csak lenne már jó idő...
200-as létezik ez tuti, sztem japán belpiacos lehet, 88 ota van asszem, ugyanugy néz ki mint a 125R (hivatalos yamahás képröl)
Ja és majd amikor megint tönkremegy alattad a motorod, megakasztod, utána mész vele egy kicsit, hogy lemenjen a felkenődés, akkor majd mérd meg ugyanígy. Aztán akkor is látod majd, hogy rugdosod és felmegy szépen egy idő után.
És akkor még Babika volt a hülye, hogy azt merte mondani, hogy következtetést nem lehet levonni belőle. :)
"Ez a fórum egy nagy röhely komolyan mondom."
na na na...
érdekes,nekem eddig mindenki segített,kellet elektronika rögtön lett komplet,kapocsoló kellenek csak...úton van az is
nemtudom mi a röhejesebb (Pontos J )....nem írom le,g*ci vagyok igen

na kompresszió.neked megfelel olyan ember véleménye,aki a Quad/Ktm-eket készíti elő versenyre? holnapra tuti választ adok!

ON:Még ami eszembe jut,jobban füstölök mint egy D golf,megyek 200m és fosok szó szerint mikor lőnek le a zöldek
Arra meg nagyon kiváncsi lennék, hogy akkor hányadik rugás lenne, persze szigorúan a te láberőddel, amelyek után mérvadó és messzemenő következtetéseknek megfelelő következtetést tudnál levonni a mérőórádról, aminél felesleges kihangsúlyozni, hogy van benne visszacsapó szelep, mert a nem autószerelő végzettségű emberek is csak olyan teszter órát tudnak vásárolni, amelyben van.
Szóval akkor pl a témából kiindulva Babikának a te etalon rárugásod erejéből hányat kell rárúgnia, hogy mérvadó legyen a mérési eredmény?
Ez a fórum egy nagy röhely komolyan mondom.
Legszebb az egészben, hogy még meg is magyarázod magadnak. Úgy, hogy mai napig még csak lila gőzöd sem volt, hogy mégis mit mérsz :)
Na mindegy, asszem itt befejeztem pályafutásomat, mert azt nem szeretem nézni, amikor a hülyeség akarattal párosul.
Ugyanazt méred.. aha.
Hát súlyos komolyan mondom.
látott már valaki DT200R vagy DT250R -t egyáltalán létezik gondolom ha igen akkor Amcsiban jó lenne egy ilyet beszerezni
olcsó iránylező valakinek Dt-re?
http://teszvesz.hu/item9024866...
nekem is, szerintem jol emlékeztem, csak van pár amin dellortora cserélik, bár nem tudom miért, nekem biztos nem kellene rá
Érdekes. Ez vajon milyen DT-n volt?

http://teszvesz.hu/item9134412...
sziasztok dt 125 R 1992 hez keresek ballos hütötakaró idomot