Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, mindegy, télleg hagyjuk.
Remélem nincs harag:)
Hú vazze Nem értem mire akarsz kilyukadni? Szimering?Lassan rúgom meg?Akkor a berúgó karos motorokon nem lehet mérni kompressziót? Ugyan azt kapod eredményként legyen az önindítós v, berúgós csak a berúgósnál erőt is kell kifejtened
kicsit OFF a dolog, de azért megirom,
van egy eladó FOX protektoringem, XXL-es de nekem kezd kicsi lenni és ebböl nincs nagyobb sajna, szoval inkább megválnék töle és majd veszek más fajtát amiben akad nagyobb
kb 4-5 alkalommal volt rajtam, akkor sem hosszu idöre... szoval szép állapotu, egyedül a hülye müanyag vállfa nyomta szét a varrást egy centin a nyak és váll között, de nem lehet észrevenni és a használhatoságát nem befolyásolja!
na szoval ha valakit érdekelne szoljon, képet küldök ha van komoly érdeklödö, mellkast, vállakat, könyököt, alkart, gerincet, vesét véd, a gerincprotektor lezipzárazhato és amugy állithato a mellkasnál meg a gerincnél
25 mátyáskirályos forintért adnám oda
bocs mester!
Azt hittem arra van a fórum, hogy társalogjunk, diskuráljunk, megvitassuk a motoros, dt-s dolgokat.
no ezt hagyjuk.......
nem értesz te ehhez
hát nem tudom, ha ráülök egy motorra, akkor azért érzem, hogy van-e nyüge.
érzed, ha gyenge, csörög, nemhúz, nem?
Attól, hogy tudni fogsz egy számot, honnan fogod tudni, hogy kopott, vagy csak pöppet ereszt a szimmering?
arra a kurva rezonátorra vadásztam vagy egy évig, egyet találtam azt is elhalászták elölem... most nézem csak hogy Karika meg "szériában" hozzájut :D na fasza, most irigykedhetek kicsit
na persze ha 3 perc alatt nyomod le a berúgókart nem lesz eredmény
de ha normálisan rugdalod lesz
amúgy berúgókarral is lehet úgy forgatni mint önindítóval
mérni miért? szerinted?
És ha épp hogy csak leengedem a lábam a berugókarra, akkor mennyi kompresszió lesz? majdnem hogy nulla.
De ha ráugrok? akkor lesz.
Kompressziót többhengeresnél van értelme mérni, ahol folyamatosan tudsz állandó fordulatszámot biztosítani.pl:öninditó.
És ugye ott összetudod hasonlitani, hogy a hengerek közt mennyi eltérés van.
De itt mi értelme?
hogy mér?
hát hogy mérne...... ahogy tud
jobb láb a berúgókaron aztán rárúg, mutató kicsit felmegy, majd rárúg még egyszer és még fentebb emelkedik, aztán addig rugdossa amíg mozog a mutató
szerintem
berugóval!
önindítós?
ha nem, hogyan mérsz kompressziót?

Egyébként gratula hozzá, szép gép!
A Giannelli rezonátornak is örülhetsz, mert 60 ezer Ft egy új! A hangtompítót nem látom rendesen a képen, lehet, hogy az is Giannelli.
ÉN 130-ért vettem csak kicsit kopottabb volt De rendszámos és az éves biztosítása 2600huf
170 jó pénz
nem hiába mondtam pár emberkének, hogy el van szállva az árképzéssel
néha 250 felett kérnének a rendszámtalan cuccokért
Köszönöm m.kinek a pozitív hsz.-t.

Én is egy kicsit furcsálltam mikor megláttam, de festék van bőven a boltban, meg a tulaj is azt mondta, csak elsőre furcsák a KTM narancs beütésekkel. Így hát motorfutó fel, és 10 cm-es mai hóban irány Ajka....a "Honda Bandival" . Odaértem, megláttam, én nem azt nézem egy motoron hogy le van festegetve, -hanem hogy hogyan...
A hátsó spirál rugany is narancs, és ki is volt szedve a helyéről.
Ergó a himba is biztos javítva lett.
Ennek a motornak volt gazdija, ami a szememben nagyot dobott.
Van egy kicsi főtengelycsapágy hangja, amire a tulajnak Én hívtam fel a figyelmét...
Idővel jöhet egy motorgenerál, ami lehet rövid vagy hosszabb lefolyású, kisebb vagy nagyobb beavatkozású.
Kompressziót nem mértem még, de ma este megteszem...csak most keltem fel, mert kivette az erőmet: hajnali 4 óta fennt voltam + a 450 km hóban...
Ki sem próbáltam ott, mert nagy volt a hó, és ezekkel a dúró gumikkal csúszkál mint az atom.
Itthon viszont örömmel tapasztaltam, a vizes aszfalton, hogy az LC2 sem volt pite, viszont ez felülmúlja azt.
A forgalmiban is 15 KW van, + 1,5 év műszaki!
Jah és a lényeg.... a motort 170.000.- !.!.! Huf-ért hoztam el...
Van rajta mit csinálgatni, de ezek makkolások, és ahogy látom tavaszig még lesz rá bőven idő...
Tyűűűű:p de szép.))) nagyon tetszik, ez a fejidom feldobja, gratulálok hozzá, sok baleset mentes kilómétert vele))
szép lenne ha: nem lennéneek a koránytájáknál lévő cuccok is pirosak meg a berugo ,lábtartó meg még 1 pár cucc maradhatott volna fekete szerintem amúgy grat és sok sok balesetmentest nem úgy mint én hogy megvétel után (még 1 hónap se volt és kiütötték alólam )
nem lenne baj a rikito cucc csak eléggé elütnek egymástol a szinek (számomra)

mindenestre külsöre ugy tünik egyben van, gondolom te azért átnézegetted mielött elhoztad, biztos tuti vas, grat hozzá! :)
Szabad tudni mennyi volt?
Én ugy tudom, hogy jó bele a sima 10w30 motorolaj, de majd az okosok megmondják.
Mielött megvettem a dt-m, én sokat visszaolvastam, és ott is azt mondták, hogy 10w30.
Gratula,az új vashoz! Baleset mentes közlekedést hozzá!
mi is nézegettük de túl csicsásnak tünt így inkább nem érdeklődtünk felé:D de azért grat hozzá ;)
Sziasztok.
Az új szerzemény..... ...ma hoztam el, nem bírtam tovább Dt nélkül....
És sima 10W30-as motorolaj is jó bele, vagy fontos hogy váltóolaj legyen?