Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tied 4T olaj és én semmi pénzért bele nem raknám :-D
nekem is ugyanez csak nekem 15W50 nemtom mér adták ezt. ezek az eladók nagyon buták... persze van köztük kivétel.mások ? vélemény?mit tud amugy okozni ha ezt öntöm bele?
Nekem motoros boltba 10w-40 es Rowe motor olajat akart adni a szaki, hogy "ááááá, ez a bele való". Én ezt vettem bele : Repsol 10w30 2t transmission oil. Nekem ezt irta hozzá a gyári könyv.
sziasztok meg tuggyátok mondani hogy miért nem jó motoromba ez az olaj? és miket tud okozni és milyen való 1983mas yamaha dt 80 lc1esbe?amugy ezt az olajt vettem bele mert azt mondták ez a jó bele repsol 4t 15W50.szerintetek mit csináljak?ha ne öntsem bele miért?irjatok lécci mert nincs kedvem megint fel ujjitani a mocimat
Igen, mert le kell vizsgáztatnom a kocsit. jól jár vele aki megveszi, ha nem lenne szükségem pénzre, sosem adnám el.
Még valami. A nyitás nem egy ponton történik, mint egy on/off kapcsoló, hanem folyamatosan, a fordulathoz szabályozva a kiömlő keresztmetszetét. Nézd meg az adatlapomon a videót, ott látni, hogy hogyan működik.
PIZZU! Nagyon jó lett a műszer, gratulálok. Tényleg eladod a motort?
Úgy, hogy tévedsz. A power arra lett kitalálva, hogy alacsony fordulaton adjon többlet nyomatékot, mert egyébként csak a felső tartományban (amit érzel is) "él" a motor.
Szia!
Köszönöm szépen!
Nekem nincs benne akksi, nem is csinál controllt a power, de érzésre megvan amikor nyit.akkor ez hogy lehet?
Szia!
1.a power nem, az üres szerintem igen(persze csak ha jár a motor)
2.igen, az való bele
3. szállj le róla és akkor nézd. 3 cm jó.
alkatrészben valaki más segíthet, nekem nincs
Sziasztok!
Tegnap lettem boldog tulajdnosa egy 125-ös Lc2-nek, és lenne pár kérdésem.
A power, és az üresjelző müködik akksi nélkül?
A motorba 10w30-as motorolaj jó?
Ha rajt ülök a motoron, a láncnak mennyit kell lógnia?
Illetve érdekelne pár alkatrész, ha van valakinek, ne tartsa magában:
-1pár hátsólábtartó
-hátsólámpa.
Előre is köszi!
Üdv!
Probáld meg, hogy az egyik vezetéket letesteled, a másikat meg felviszed. Üdv!
Itt a robbantott TDR 125. Csak évjáratot kell választanod.

http://www.megazip.ru/ru/bike/...
forza 3 állat de nem sokat nyomta, assassins creed 2öt meg még december elejére végignyomtam :D most mass effectezek ha van idöm, csak az nem az a fajta cucc ami elé érdemes leülni ha csak fél orád van :)

ON
Hát nm tudom,nem kellemes az biztos.
Egy kipróbálható dolog van!

Haverom bukott közúton Dt-jével,125köbös,bizti volt,bukó volt,köbcenti felirat kicsiszolva,így kiküldték hogy nincs semmi amire megbüntessék.

Én elakartam motorom adni,hogy majd idén jogsi+mondjuk egy WR,de nem lesz semmi belőle,így marad a DT,meg majd megy a 49-es táblácska+biztosítás.
Valami csak legyen a motoron kötözködés ellen!
OFF:Hát nemigazán jut rá időm mert általában 4-5-re érek haza suliból utána megyek edzeni 1-2órát aztán utána hót fáradt vagyok.Hétvégén azért megszoktam nézni hogy működik-e még Meg mostanában nincsenek is olyan jó játékok.Na jó mondjuk a Forza 3 az visz mindent meg az Assassins 2, a Mass Effect 2-t még nemtudtam megnézni de biztos jó.
ON
OFF: megnéztem a képeid, xbox befigyel nálad is, pont mintha itthon lenne :D mostanában te is használod a hidegben? nekem eddig pihent inkább, de most elöszedtem mert nem tudok motorozni :D
Nincsen valaki közelében egy DT 80 MIKUNI karbi? Az lenne a kérésem, hogy a nagy rugós csavar vége bemegy e a suberházba?!
nemkell leszedni a dobozt a karbit és a dobozt összekötő csövet kell kiszedni csak
nagyon macerás az egész művelet
a légszűrődobozt elég szar kiszedni, szerintem annak kiszedése nélkül is ki tudod venni.

egyenáram van abban a részben aminek köze van az akkuhoz./akku kábelek, féklámpa, indexek, üresvisszajelző, hőmérő, kürt, olajszintjelző/

azok a részek amik csak járó motornál világítanak váltóáramúak!/fényszóró, helyzetjelzők, műszerfalvilágítás, refi visszajelző/

az én 80LCII es gépemben így van!
Ki akarom tisztitani a karbim de nemtom leszedni.Hogy a bölébe kell leszedni a légszűrő dobozt?
Más:a motorban melyik vezetékről megy egyenáram(ha nem mindenhol az megy)?Honnan tudnék lecsapolni áramot?
na így má zsokés
ja de mumi neked nincs is olyan, mivel a tied lc és azon meg teleszkópkiemelő van, vagy mi a fene, szóval mind1, de megtudtad, hogy hová való
na ez az