Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de mumi rolad sose tom el dönteni h most mit csináljak mert midig ugy irod :D akor most bele öntsem és nem lesz semmi baja vagy vegyek másikat?:D
szerintem mondj le rola, nagyon kevés az esély hogy találsz mert mindenki ilyet keres, vagy én nemtom de akárkitöl kérdeztem mindenki azt válaszolta hogy azt vették meg elöször... (haveromét lelopták, de ö már nem foglalkozik vele inkább :D)
Hali mindenkinek!
Eladó lett az öszvérem .Ha valakit érdekel írjon.Egyébként mindene ok,nem zsákbamacska!Nem régen festettem, új aku,új egyedi láncszett,alu kormány Új fékek,jó cross gumik!Kritikát is elfogadok Iá:59.000huf
Üdv. valakinek nincs eladó 80-as DT hez mind a 2 OLAL ELEME ?
dobok 1 képet, hogy mire gondolok, a kép nem 80as dt, de arra az elemre gondolok...:D nekem sajna nincs
NEM, öntsd bele! húzz egy nyél gázt és felejtsd el a problémákat!
köszi rendszer gazda de nekem 4t van az se baj?
Valaki nem tud nekem 50-es hengert eladót viszonylag olcsóba és jó álaotba?
Nagyon fontos lennne
a gyári érték 10w30 szóval jó lesz! de ha olvasod is amit írnak akkor láthatod, hogy valaki automata váltó olajat rak bele, van aki 70w90-et, és egyikük se írta hogy gondja lenne!
akkor nem lesz semmi baja mocimnak ha ezt az olajat rakom bele?(repsol 4t 15w50
vagy ha igen mik a következményei? Válaszoljatok pls
Ezen az oldalon fentvan rengeteg motor szervízkönyve, köztük a dt-knek is! Itt a linkezet xD
Ennek én is nagyon örülnék, ha esetleg te megkapod, küldd tovább nekem légyszi!
Üdv!
Van valakinek szervicckönyve DT 125 LC-hez? 85-86-os évjárat! Jöhet minden ami csak van!
Előre is köszi mindenkinek!
valakinek nincs egy elado dt vagy tdr váltókar ? ami még nincs kikopva
ha lenne valakinek és az árba is meg tudunk egyezni akkor szóljon legyen szives
Igen, ugy tudom. A legtöbb motornak lehet. Mivel igy lehet szét szedni és összerakni őket.
DTR-nek is lehet állitani a hátsó telón?
Hehe....akkor aluról hozzá férek? Vag y honnan?
ha nagyon saras a mocid, akkor kell. ha szép tiszta akkor semennyire.
....minden lehet. Nekem ilyen még régen az MZ-nél volt.
De inkább próbáld meg valami régebbivel. (ha van) Azt ha azt is kinyirja...akkor baj van. Ha nem akkor meg veszel be ehy újat azt jó lesz sokáig!
És ehhez menyire kell bontani?
Köszi szépen! :-)
fogsz egy 30-as kulcsot, (32-vel is lehet, de inkább 30). a középteló alján ,a himba csatlakozás felett láthatsz egy menetes részt, rajta 2 db kb 5mm vastag anyával. először az alsó kontra anyát meglazítod majd a felsővel tudod a középteló rugójának előfeszítését állítani!.
aha köszi És véletlenül nem tudod h a 1992-es tdr ben milyen fajta henger van lehet e fúrni?
Nem tudtam hogy lehet a dt 80 lc2-ő központi telóján állítani
Deee hogyan is lehet rajta, mert eddig én azt hallottam mindenhol, hogy dt 80 on nem lehet, de nagyon örülnék ha ez az állítás cáfolásra találna itt :-D
Tényleg: http://www.motorradmarkt.at/ma...
Azt hittem, hogy egy olyan cég mint a ktm, fejleszt saját blokkot.
pontosan ebben, amit mutattál, az LC2esben (van egy Sting vagy mi a faszom tipusa is, az ilyen turásabb jellegü vagy sm nem tudom pontosan)