Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látod a képet ugye?! na a vaya con tioz felirat alatt, a teleszkóp alatt, ami piros rugóval van ellátva, az alatt van, ezen a képen fekete színű!
és ez hova való? mert nem vagyok okos és nem jöttem rá:(
www.dt125.de ott- Werkstatt utána-Tuning, utána-Höherlegung
pl. kelomotor.hu, én itt már asszem láttam.

mi a fhene az a "kutyacsont"?
nekem is csak 1 vezetékes, ezek a jeladók tudtommal álltalában 1 vezetékesek szoktak lenni, mivel maga a hengerfej a - pont és ugya abba van belehajtva. érdekes ,hogy neked 2 drótos.
ja és nem tudja vki, hogy hol lehet venni teleszkópharisnyát, és kb mennyibe kerül, mert én nézelődtem, de csak 1et találtam 8000ft-ért, sztem az elég drága érte!
sziasztok! valaki ha a motorja kötelében jár és van tolómérője, akkor mérje már le nekem légyszi a kutyacsont vastagságát! de nem a kutyának a csontját, hanem a motoron, ott alul, szóval tudjátok, annak a vastagsága kéne, hogy hány mm, mert a motorom most fényezőnél van és nem tudom megmérni.... és másikat szeretnék esztergáltatni, h magasabb legyen!dt125r amúgy köszi a segítséget!
hello! lenne 1 kérdésem! a vízhőfokmérőt hová kell bekötni vagyis a hengerefejen lévő "gombát"? nekem 2eres vezeték megy róla, havernak csak 1! légyszi valaki segitsen!
nem
danielblack, minden eladó:), :), amugy nem tervezem, h eladom.
mér nem jó 80 as 1983mas dt-mbe (lc1) ez a hajtómű olaj? mi lesz neki a baja ha ezt öntöm bele?repsol 4t 15W50
xD De nem eladó gondolom xD
igen, beindult
de beindulni beindul a motor :D ?
helo mindenkinek, megtudja valaki mondani, hogy miért ad ki furcsa hangokat a kipufogom? elkezdem berugdalni, és olyan mintha kifujná a lelkét. ( olyan mintha nitro elfognya:) Nem hiszem, hogy valami nagy baja lehet, meg lehet csak a hidegtől van, de majd megmondjátok.
nekem van!
350ben is szeretném eladni a végén, de egyelöre nem sürgös, ezért is tettem ennyiért! ha sürgösen el akarnám adni, 350 lenne az ára, most viszont meggondolnám
Dt 80 lc2-höz keresek Gianelli végdobot! Ha van valakinek várom a jelentkezését! Köszi előre is!
hello kéne nekem is a robantott ábra a a dt vagy tdr tzr
VISIke15@hotmail.com
Sziasztok!
Dt125-höz keresek powermotort.
Ha van valakinek akkor írjon.
Köszi!
Régóta figyelemmel kísérem a rendszámos DT-ket (motor.hu, hasznaltauto...) és szinte mindegyik elmegy, akár milyen drága. A tied viszont fennt van régóta! Szerintem ha olcsóbb lenne akkor lehet elvinnék! Olvastam hogy 350ért vetted, meg sok mindent megcsináltál rajta, de 380ba nekem se tetszik
köszi, muszáj rá vigyáznom, mert ha nem tudom eladni nem lesz nagyobb vas, igy voltam a 80assal is anno!
amugy sztem ott ment el a kedve Leventének, hogy myvipen fenn van kép arrol mikor elcsusztam, de ezt amugy sem titkolom, kis perec mindig benne van, de össz 3-4x voltam vele nyáron komolyan terepmotorozni, ráadásul én akkor is nagyitempoban megyek, nem azt élvezem (csak:D) hogy száguldozok, szeretek a saját tempomban járkálni az erdöben...
na mindegy, nem tömjénezem, átlagosan használt állapotu a 125ös, a 80as korukat összevetve szebb volt az tuti, a mostani hibái meg egytöl egyig az elözö gazdájának a "keze munkáját dicséri"...
ja ha valakinek netán mégis kellene, most lehet alkudni belöle, mert a láncszettem idén cserés
mér mi a baj vele?:D
én azért inkább élnék, de Te tudod
sziasztok! szerintetek jó az az a halytómű olaj motoromba ami egy 1983mas yamaha dt 80lc1 (ami most lett szimeringezve,csapágyazva furva...)az eladó azt mondta hogy ez jó olaj az én motoromba de a segitségeteket kérném mert szerintem nem nagyon jó bele na mindeggyaz olaj: repsol 4t 15W50. irjatok hogy nektek mi a véleményetek róla vagy ha nem jó és ha bele öntöm miket tud okozni vagy mi nem lesz jó rajta...
válaszaitokat köszönöm