Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basszus, most nézem györiek vagytok, hol pontosan?
Én is győri vagyok!
Köszönöm szépen, át fogom nézni az oldalatokat, remélem sok mindent találok a motoromra.
www.formula3000.hu
www.olajshop.hu

Ha többen rendeltek, olcsóbb a posta.
Ha nem is cseréled, te használattól függő gyakorisággal illik kimosni.
Keverékben beáztatod, kifacsarod, többször is.
Amikor már nemdzsuvás lé folyik belőle, akkor 2t olajjal picit megitatod, így jobban megköti a port.
Érdemes rá odafigyelni,max félóra atakaritása, sok pénzt megspórólhatsz vele!
Sok sikert:)
Tudna valaki egy linket küldeni, ahol megrendelhetem a váltóolajat? (Sae 10W30)
Jól gondolom, hogy a képen bejelölt a légszűrőbetét amit cserélni kell időnként?
2310.-FT
itt találsz
www.robogotuning.hu
125-ös LcII-hez kellene nekemkm/h spirál.
Nincs valakinek?
köszi srácok a segítségeket:D
Kész lett ez a művelet. 6 ezer...munka díj nélkül....Csak nem tudom hogy akkor a multkor mit csináőlt 20 ezerért. (Olaj csere, berugókar "megcsinálása", első teleszkópszimering)
Akkor nagyon jó az a szerelő....
Egy ilyen kis barkács-kézi köszörű elég alapvető szerszám, annak aki ilyenekkel foglalkozik, és még pénzt is kér érte!
szerintem beázik a gyertyánál, ott nézd meg hogy minden rendben van e
Van 1 Yamaha Dt 50X-em.
Most vettem!
A minap motoroztam ele tökéletesen ment..Ma ahogy olvadt a hó nagy viz volt az utcán. mikor belementem a vizbe a motor leált..mintha nem kapott volna anyagot.!De ez csak a vizbe fordult elő.Száraz uton kiválóan ment.Felcsapja a vizet a gyujtáshoz? Vagy mi lehet a probléma?
Röhej, de szerintem simson hangja van. Mondjuk gondolkodom raja hogy a végcsőt kicserélem nagyobbra hogy mélyebb hangja legyen, teszek bele gyapotot hogy ne orditson. Majd meglátom. holnap csinálok vidit.
és a hangja mien? nyomhatnál rolla vidit
Az biztos, csak a szerelőm nem tud szerezni ilyen gépet. Meg én se....
Egy Akrapovic matrica kellene rá.
hehe sima simoról. Pofásabb mint a gyárija. Nekem tetszik:)
tényelg simós ,de határozottan jól mutat! bár kicsit én elkékíteném hegesztőpisztollyal.
szét lett szedve, és vissza lettek tekergetve a tárcsák.

kézi köszörűvel (pl. Dremel multi+kis köszörűkorong) tök jól meg lehet csinálni!
mien simsonrol loptad le?
csak vicc voltamúgy jó csak kicsit téleg érdekes de szép
az "új" kipufogóm:
Nem cseréltem semmit, a gyári indexrelé van benne. Csak az izzó helyére betettem. Vettem ellenállásokat is, de beraktam néhány villanás után túlmelegedtek, pedig elvileg jó kellett volna lennie, ezért megpróbáltam így és bejött!
Mivel nulláztátok le?
Nekem csak az 50.000 et kénje egy olyan 30 ra XD. Amugy mivel mélyitettétek meg?