Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, természetesen érthető
Köszönök mindent
Jaa, cime megvan, csak azt hittem.Bocsi:)
sziszka=szuszka/suzuki/ csak elírtam
képet tudnál rolla csinálni mert nekem is kelesz új mivel a régi eltörött mikor nekimentek a sziszkának megrepedt és utánna még jöttem velehaza meg minden és eltörött és most azon agyalok hogy vagy veszek 1 jó álaptú használtat 10Ekörül vagy 1 új gianeli 25-ért vagy csináltatni.
1:30 az nagyon sok. Sajnos nem adta meg a gyár a javasolt arányt, de ha jobbfajta olajat használsz, akkor 1:50 simán jó. Ha jó a pumpád, akkor azt használd, mert az az ideális keverék.
Igen az olaj keni a pumpát is.
Ha iktatod, érdemes a bowdent kiakasztani, akkor nem jár a dugattyú, csak minimálisan. Olajat bennehagyni, és a két csövet összekötni, bár én a tengelyt is megzsíroztam vastagon.
Vagy dekni le, és kiiktatni a fogaskereket, a kuplung felől-remélem érthető....
Heló
Hát olyan 30000ft +posta
De nekem megvolt már a rezo terve csak lekellet gyártani...
és elég jól sikerült!
Ha a hajtás működik, és látszólag minden oké, akkor a kis szimmeringre gyanakszom, ugyanis, ha az nem tömít, akkor nem tud nyomást csinálni. A képen nem látszik ez a szimmering, valszeg benne van a házban.
különösebb hátulütője szterintem nincs. állandóan viszed magaddal az olajat ,sz@rozol vele, de minek? teljesen jó ,ez a különolajzás , operable sajnos az elmondása alapján beleesett a kb.1232114234234 ból 1 be akinek beszart. tegyél a tartályba olajat (ha eddig nem volt akkor lehet ,hogy a szárazon járatott pumpa tönkrement!) és nézd meg 10 perc kerekezés után ,hogy jön -e az olaja a karbi csövén. !minimális mennyiséget tol! alig észrevehető, de azért látszik!
Sok sikert!
helló menyi volt a rezó és mien lett töle a gép?
Heló
Ment az e-mail a megadót címre...
és köszi.
Heló
Nem én készítek rezókat!
Csak a név ugyan az!
Nekem is ő készített 80-as Dt-hez....
Itt az e-mail címe:boyrob@freemail.hu
A cím meg lemaradt... szal erre a címre: pakkrisztian@citromail.hu
Szia!Küldj erre a címre egy mail-t, Krisztiánnak tuti van nekem eddig mindent tudott hozni újat és használtat egyaránt és nagyon jó áron.
Szia!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy 125-ös dt-hez tudsz-e kiput csinálni.Ugye elég jól be van hajtogatva, és ez megoldható-e?
Árban hogy alakulna, ha én adnám a tervet?
Köszi!
meg- ha jól tudom, az olaj keni a pumpát is-tehát az is beállhat.
Ha nemigaz, ne üvöltsetek le:)
Én is külön keverem. 1:40-be. Hátránya, hogy többe kerül.
Sziasztok

Kérdésem lenne, nem bízok a motor kenésének olajzásában és én mindig manuálisan megkeverem a benzint 1:30 arányban. Szerintetek lehet valami hátulütője ha nem az ő gyári olajzóját használom?
Hallottam több véleményt is de inkább megkérdezlek titeket "öregeket" . Előre is köszönöm a véleményeiteket.


üdv

N.
kérdezd meg tőle: motorkovacs@gmail.com
125öshöz mindenféle kacatja van, 80ast nem tudom
köszi
Ami most eszembe jutott: http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotoro
k/107650/YAMAHA_DT_80_LC_53_V_%27_93_.html
Heló köszi a gyors választ.
Tudnál mondani pár bontót ahol érdeklődhetnék?
Újat lenne érdemes, csak az egy picit dárga lenne szerintem...
Érdeklődj bontókban. Fogsz találni.
Üdv
Olyan kérdésem lenne,hogy honnan tudnék beszerezni tirisztort egy DT 80 lc2-hez?
ujjat érdemes-e venni vagy csak bontótat?
Válaszokat előre is köszönöm.