Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 125ösömben is az van, meg van két uj tartalékban (mamám tesoja mindig hoz valami kis ajándékot, multkor kapta egy rakat eredeti yamahás aproságot, rugokat, lábtarto gumit, patentszemeket stb yamahás zacsiban)
örülök neki hogy még mindig fasza a 80as... nem hiába, azok a motorok elpusztithatatlanok, egyik haveromnak még megvan, kicsit szétgyalázta már szegényt de még mindig megy, pedig amit az kapott...
Nekem tegnap kb. 2 órát állt a hidegben nem tudtuk egyszerűen beindítani, kiganéztunk mindent azt rájöttünk h beszart a gyertyám. De ezelőtt is nehezen indult hidegben.
Szívatóval 2. rugásra.
Múltkor előtoltam (Szeptember óta állt), kb 7.-8. rugásra beröffent.
És hidegen hogy indul nektek? Ha pől ilyen időbe kinn el egy jó 2 óráig?
Nekem Champion van benne, semmi baj nem volt vele eddig.
Még Csoola kolega, amikor vettem tőle a moccot adott hozzá egy újat, azt most nyáron tettem bele, de a réginek sincs semmi baja.
eddig 9 -es Champion volt, most 9-es NGK van
Hehe....DT 80-asok MONDJÁTOK MÁR MEG LÉCCCCCCI, HOGY MILYEN GYERTYÁTOK VAN! Mert nekem bekaksizott, és ne mtudom hogy milyet vegyek. Mert amilyen benne volt olyat nem akarok!
Jah már látom, hogy eladó-e.
Még egyenlőre nem.
Szia!

Igen, megvan, de mért kérdezed?
Mindenkitől?
Hello! Sajnos nincs meg de ha tudok segíteni valamiben nagyon szívesen !
DT 80 Tulajok!
Milyen gyertyátok van?
Na jó viccet félretéve ez az
Itt az én DT-m is
Büszkeségem....
Jól néz ki! Rakok fel én is ha találok jobbakat.
sajna jobb képet most nem találtam...
lécci
nem elado de ha akarod rakok fel képet :D
eladó?
raksz fel képet?
előre is köszi
megvan, mé hol lenne?
Szia megvan a dt-éd?
szia megvan még a dt?
köszi
sziasztok
egy önindítót szeretnék a dtm re ezt hogyan tudom megcsinálni, ha egyáltalán megtudom? :D ja és még egy kérdés: ha a kipuffbol kiveszem a folytást akkor joval erössebb lesz? vagy azzal nem ölöm meg nagyon a motort?
szia
megvan még a dt?
szia megvan még a dt?