Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sürgősen keresek HASZNÁLHATÓ kapcsolási rajzot,nyelv mindegy,csak látható legyen mi hova megy.
esetleg ha van beszámozva..
cserébe tudok küldeni bladesector-ra meghívót
DT 125 blokk elado csaqk berugós egybe gyujtás nélkül jó hengerrel és dugóval ! 35000 ft !0630 512 9874
Frissen szervizelt , rendszeresen karbantartott motor eladó, csak minőségi full szintetikus olajjal üzemeltetett.Új fékbetét , uj lánckerék , uj dugo, gyürü, szimering, csapágy, friss olaj.CSAK A HÉTEN ENNYI AUTÓVÁSÁRLÁS MIATT! email: crazydancevipmail.hu

160.000huf
0630 474 38 46
képek adatlapomon
Én nyugodt szívvel megvenném tőled ezt a25öst is!
Ha, annyira egybe van és vigyáztál rá mint a 80as-ra jól jár aki megveszi tőled !
Az idomok meg emlékszem én is amikor vetted és mutattad a fórumon, már akkor olyanok voltam, de az a legkevesebb szerintem.
Lehet hogy csak pénz pazarlás de kinek mi éri meg, igaz hogy soha nemfog megtérülni csak annyi, hogy nem kell éljek igazoltatásnál
rugó-rugó
Semmi értelme papíroztatni kinti motort,vagy van már mo-i,vagy soha nem lesz míg ilyen törvényalkotók vannak,meg kell ezzel a parsztbandával barátkozni,vagy tényleg tele van lével a zseb és nem számítanak az összegek!
Köszi! holnap még érdeklődök egy sort. De lehet rendszám nélkül lesz mert jogsi meg rendszám meg motor nem két forint :S
Köszi a felvilágosítást
segédmotor: 50cm3-t meg nem haladó belsőégésű motor vagy legfeljebb 4kW teljesítményű egyéb motor hajt. Saját tömege max 350kg. legalábbis én így tudom, meg megnéztem egy kresz könyvben is és ott is így írja (2008)
Kilehet csavarni a trafóból! Nekem simson Gyújtókábel van benne! Sokkal vastagabb benne a vezeték és nagyon fasza vele a dt!
Ja és persze már alátételve is van a rugó, rövid ideig jó volt de most már könnyebb behúzni a kuplungot (elnyúlt a rugó) és megint csúszik.Megfelelő Repsol 2T transmission olaj van benne persze.Ezért akarok új rugót csak nem tudom melyiket.
Nekem most lett új lamella, a fém nem régen volt csrélve,kopás nem is látható rajta.
A gyújtókábel ahonnan kiindul, azt ki lehet csavarni vagy fixen van rögzitve?Mert ki akartam cserélni de nem jött ki.
Minnél kissebb a szám annál alacsonyabb.
A B8ES-nek alacsonyabb vagy magasabb a hőértéke?
Hát a gyárilag előírt az NGK BR9ES......
Énse örök megoldásnak gondoltam. Csak addig amig nem vesz rugót addig szükségmegoldásnak jó.
az a tapasztalatom hogy cserélni kell a lamellákat(fémeket is) és utánna nem kell izmos rugó
az xt-nek 1 ujjal simán behúzom és nem csúszik....
előtte meg mindenféle alátétek voltak a rugó alatt, a bowden szétjött olyan nehéz volt huzigálni
Hideg időben melyik gyertya ajánlottabb?BR9ES vagy B8ES?tán ez a neve.Haveroknak a cross gépekben egytől egyig ilyen van.
Vedd ki a rugókat és próbáld meg megnyújtani őket. Akkor még lehet hogy használni tudod majd egy darabig.
Steven Spielberg, mert George Lucas-t nem szeressük xD
Sziasztok!Szeretnék kuplungrugót cserélni.Ki melyiket próbálta a kettő közül?EBC vagy Lucas?Melyiket vegyem?Mik a tapasztalatok?
Szia ha a kétnyelvü adásvételire annak az embernek a neve kell aki forgalomba helyezi a gépet
ha nem az akkor sztem kell az adásvételi is aki behozta attól
de nem 100% ezt meg kell kérdezni
A segédmotor az köbcentire van meghatározva, de a felsőbb kategóriák már kilóvattra!