Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem akkor olyat fogok venni :D

- valaki nem tudja honnét tudnák szerezni a DT hez gyújtásrészbe éket mert a házilagtuningoltak megadják mindig magukat most még jó, de... :D
A 428 szélesebb, az a gyári méret.
több mint 6,3 mm akkor a 428 as kell rá de ha elmértem volna véletlenül akkor se gond ha a 428 ast veszem ?
szia
nekem van tzr bolokkom jó hengerrel! ha érdekel! 30000ft a komplett blokk!
nagyon tetszik , gratulálok!
A hőmérő honnét veszi a jelet?
felesleges belinkelnem mert kifejezetten ehhez a múszerhez van a leírás
hát ja énse fizetnék ilyenért soha mindig én szerelem a gépeket. kemény h elkérnek 40 rugót egy ilyen műveletért.
Grat!
Ez nekem is tecccccik...
Ügyes vagy...
Nekem ne szüljél!
Mán szültek.. ...és mozog is, meg beszél, meg éhes,
meg.....sorolhatnám...nem akarok többet...
-----Szüljél magadnak----
Aztán honnan szüljek neked? A környékemen nincsenek ilyenek.
FERA: Gondolkodtam rajta, de nincsen rá kb 80 ezrem! Mert lenne 40 a cucc meg ha elvszem akkor 40 a munka dij. MAjd mostmár neki állok félre tenni rá azt megcsinálom én itthon! Nah megyek a műhelybe mert pont egy simson blokkot csinálok....
Nektek milyen nehéz lenyomni?
Erre találták ki a "kompo-mérőt".
Kis embernek nehéz, nagy embernek könnyű....
7 bar alatt generál....
hát ha a szinyóét 5x nehezebb lenyomni akkor nemtúl sok kompót van már benne, hengert nemszedte le a szerelő?Érdemes lenne akkor azt is felújítani.
Kész lett ma a DT-m. Holnap el is hozom. 17 ropi lett.
Amik csinálva lettek: berugó kar, első teló szimeringek, olaj cserék egyéb dolgok átnézése(felületesen),
Azt mondta, hogy szegényke halott, mert nem sok kompot van benne, mert simán lenyomja a berugókart. A simsonjáét meg 5 ször nehezebb lenyomni. Nektek mien nehéz lenyomi?
burnout: nekem is volt ilyen :)

------ semmi gond csak fel van akadva az úszó szerintem (gyengéden meg kell kopogtatni az oldalát és visszaugrik, nem fog csepegni a benya)

ha valamit félre értettem SORRY, nem olvastam az előzményeket
Na frankó kiszedtem a hátsó fékdugattyút nagy nehezen, szépen letakarítottam lecsiszoltam finom csiszolópapírral de a porvédő gumi ami van a fékdugattyúnál az kuka Azt honnan szerezzek? Ja meg asszem hogy a karbis dolog meg az úszóra vezethető vissza nyilván lyukas azért folyik mindenhol a benya a túlfolyókon. Azt honnan tudok külön venni mert teljes karbi felújítót nem kéne mert az drógeee!
aham és be tudod valahogy linkelni vagy másolni?
3 oldal. Mondtam Szabinak hogy elektronikai analfabéta vagyok, úgy írja már le mit hova kell kötni. :)
bazeg nagyon pöpec lett királyság esetleg valami szerelési útmutató vagy hasonló nincs hozá?
1.:eredetileg
2.:beépítésre várva
3.:beépítve

Vidi hamarosan, thx to Müller Szabi.
jaja, piros volt. mondjuk nem is kérdezték a színt.
örültem ha kaptam, nem kötekedtem velük:)
*tudna segíteni ( )
Sziasztok!
Valaki tudna hogy honnan lehet ilyen alkatrészt beszerezni vagy egyáltalán miez? mi ennek a "hivatalos neve"? Amúgy ez a vízhűtés meg a karbi között van, gondolom abba is megy a hűtővíz. (Yamaha DT 80 LC2)
link:
http://filmsarok.org/image/fil...
http://f
ilmsarok.org/image/fil...
a lánckerék szélességét, a láncon meg a görgőét. Van rá egy képlet, az szerint 6,3mm széles a 420-as görgője ( ha jó a képlet).
OLILACI : "Lehet, hogy a 420-as is rámegy, meg kéne mérni a lánckereket"

------ megmérhetem, de mit mérjek rajta ?D