Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sőt igen jó lenne mert sehol nem lelem benne :( leírom még1x hátha van valaki más aki tudhassa és nem olvasvissza XD :

AZ hogy a Yamaha DT LC2 es lánca-első-hátsó fogaskereke megegyezik-e a sima LC ével ?
mumi-DT : valamire biztos jó lesz csak nm nagyon értem a dolgokat van 1000 oldal de csak meglelem :) de ha valaki esetleg tudná és leírná hogy megegyeznek-e annak örülnék !
Hello
Nekem is az alapjáraton kéne állítani mert kicsi valaki megtudná mondnai hogy kell vagy képet nemtud róla küldeni?
http://www.filecrop.com/431526...

tán így egyszerűbb lesz az élet...:)
álltalában a karburátor oldalában a gázbovdennel egy vonalban /függölegesen/ van egy csavar, aminek a feje, olyan kialakítású pl. "recézett" ,hogy kézzel is tudd állítani. ha ez megvan, akkor ahogy húzo rajta nőnie kellene az alapjáratnak. fontos, tekersz rajat be, majd ráncs egy kis gázt és utána ellenőrizd! (én úgy szoktam, hogy álló motornál, húzok nyél gázt hogy feljöjjön a súber, akkor betekerem annyit ami tuti sok, és beindítom és elengedett gáznál tekerészem vissza.)
Biztos lennie kell alapjárat-állító csavarnak!
Nehogy bovdennel állítsd be, soha nem lesz jó!
Ha be van lőve a bovdenháznak legyen 1mm lógása.
Keresd!
Mert én nem tudok semmit szerencsétlen motoromról úgy vettem, hogy azt mondta a pali a Váz : LC1 es de a blokk újabb benne (lényegébe messziről jött ember azt mondd amit akar XD) de szarul nem jártam mert már megy rendesen volt azért 1 pár baja de minden jó csak elkelne rá 1 új láncszett...
Üdv. olyan kérdésem lenne, hogy YAMAHA DT80 LC2 es lánca+fogaskerekek megegyeznek a LC1 esével mert nézegettem oldalakon (venni akarok láncszettet) de csak LC2 eset találok és LC1 em van de szerintem tök ugyanaz...de hátha nem aki tudja kérem írja meg.....
Csáó! 2005ös Dt125x-en nem tudja valaki hogy tudok alapjáratot állítani? mert a porlasztó bal oldalán van egy csavar, sztem az a levegő, ma faszán belőttem, megy a moci mint zinger, csak az alapjárat nagyon alacsony lett. Keressek másik csavart, van? Vagy bovden előfeszítéssel lehet csak állítani? Előre is köszi a választ. Üdv
köszi a segitséget.
Van a hátsó lengővillán egy csavar, ami a tengelyt szorítja le. Azt ki kell lazítani!
Üdv
"olyan"... este van :S olaj akar lenni az
Szerintem két felömlős, de nemértem hogy ez mér olyan fontos

Engem meg az érdekelne hogy 2004-es dt50r-nek mennyi olyan kell száranként az elsőtelóba?
Sziasztok! A 2006-os Dt 50-ek felől érdeklődöm. Arra lennék kíváncsi hogy ebben a típusban hány felömlő van. Köszi előre is :)
Blnt
Kérdeztem a "ROBOGÓTUNING"-nál és ott már 126-ot irtak. DID lácot és JT fogas kereket veszek. 15/49 es áttétellel. MEg most kerül kb 15 be, mert szerelőnél van!
?428-120? ,a mi mocinkra 428-126 lánc kell!
én pl 428-130H DID-et vettem ,mert ilyet tudtak hozni, de semmi probléma mert kivettem belőle 4 szemet és máris 126H-lett belőle.
nos én legjobb tudomásom szerint a bal oldali műanyag fogaskerék hajtja meg és valószinüleg az van neked is elkopva mint nekem is mert nekem is jó az óra 1 gyufaszálal néztem meg és a spirál is ép szal a meghajtásnál van valami szal robantsd le az oldalát és már ltud is hogy mi ott a durfisság hát nagyábol enyi
így megfelel?
ezt azért alá is támasztod, hogy ne is kételkedjünk :D
jó sokat kiadtál érte... ma sem érne többet
Köszi! Irtam Nekik vagy Nektek, mert nem igazán találtam kimondott DT 80-hoz. SRY!
hát te bolond vagy!
Megnézheted itt is a lánckerekeket és a láncot, és a szállítás sem drága.
www.robogotuning.hu
www.prox.hu
hogyan müködik a fordulatszámmérö hajtás.
sziasztok nem tudja valaki hogy hogyan kell kivenni a dt hátso kerekét mert letekertem az eggyik oldalon a csavart és probáltam kiütni a tengelyt de meg se moccan.én csináltam valamit rosszul?
A velős kérdéseket máskor tegyétek fel!
Úgy érzem elgurult a gyógyszerem....