Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello valaki nemtudná elküldeni képen vagy valahogy vagy részletesen leírni hogy tudok az alapjáraton állítani?
Mert kicsi az alapjárat és leáll.
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy a Yamaha DT 50es,80as,125ös motoroknak megegyezik az első fékpofájuk alakra és vastagságra?
Köszi a válaszokat! Van egy rakás alkatrészünk öcsémmel (simson váz meg csomó lom) megy egy pár használhatatlan blokk! nem ér annyit hogy hi
hírdetgessem, gondoltam leadom a méhbe! De van egy csomó érték is közötte azokat majd felrakom a Vaterára Vadi új Yamaha YBR 125-öe első sárvédő eredeti csomagban színre fújva (ezüst metál) ,250-es bandit kipuf, kormányok , stb....Ha valakit érdekel ,nézzen szét, ott!
Levegöt is állít? Azért ennyire nem bonyolult a Dt karbija. Az alapjárat állító csavar csak harang ezáltal a tű magasságán állít. Semmi köze a levegőnek.
Általában amit kézzel tudsz tekerni, az alapjárati, amit csavarhúzóval az a keverék csavar. Üdv
Meg tudná valaki mondani h hol lehet hátsó lámpát kapni dt-re? Egyszer már valaki be linkelt egy boltot csak nem emlékszem h melyik volt és hiába keresek vissza nem találom:(. Köszi!
Bizonyíték XD :
őőő Egyébként ez VÍZHŰTÉSES :)
Majd, ha fellendül a nehézipar... addig csak elpotyázod.
vas kb 16 ft, alu meg olyan 240 környéke ,ha komoly mennyiségről van szó érdems várni legalább nyárig. tavaléy előtt még 500 volt az álámínium....
Nem tudja valaki mennyi a méhtelepen az vas mag az alu ára ?(levétele)
bocs, OK ,hogy LC, az én típusismeretem hiányos!
én abból tudom ,hogy utánajártam interne-meg ilyenek és tudom, hogy az 53v német(enyém), az 53w meg pl svájci. de a tied nem léghűtéses?, mert a váz az nekem léghűtésesnek tűnik /a blokkot nem látom/ ,csak a lengővilla, meg az első dob fék miatt is. tudtommal azért van német svájci olasz türkmén stb. mert mindenhol különbözően folytott verziók kellettek.
Köszi szépen a segítséget ... megfogom nézni és veszek is rá cuccost hagy menjen a szerkezet rendesen ! :D
Sziasztok!DT80-ashoz keresek mágneses olajleeresztő csavart.Van valakinek egy felesleges darab amitől megválna?
itt van a két rá való lánckerék
ha biztosra akarsz menni, akkor ellenőrizd le a méretek alapján.
A fogyszámot pedíg számold meg és ahhoz képest válassz.
Ha beírod a cikkszámokat a WEBÁRUHÁZ keresőjébe, akkor egyből megtalálod a lánckerekeket.
láncot pedíg a JT erősített láncot ajánlom, ha olcsón akarod megúszni.
És azt nem tudod, hogy lehet megállapítani ? miben különbözik a JAPÁN-NÉMET DT ? egyébk. dobok 1 képet hogy milyen a TÁKOLMÁNYOM :D

erre a szerkezetre kellene nekem LÁNC+FOGASKEREKEK :D
Jól van 10000 SORRY :D csak ahogy nm volt külön DT80 as kategória azt hittem cucc sincs....
van hozzá minden ami máshol, vagy még több is, csak jobban körül kell nézni.
Használd a keresőket.
lehet túl kényelmes vagy!
de majd tavaszra talán lesz DT80 kategória is.
a japán járművek tipus jelein, ne is akarja teljesen kiigazodni mert úgy sem fog menni .
akkor számold meg hány szem van a láncodban az tuti, egyébként feletehetően német lc1-ed van
www.robogotuning.hu : néztem ezt az oldalt jó lenne de

dt 50 eshez és 125 öshöz vannak a 80 as hoz nincs cucc micsoda dolog ez ? :D
Jól emlékszel, de sajna nem lettem okosabb, sőt jobban összezavarodtam XD :

YAMAHA DT 80 LC1 (Német) 83-84 428-120
YAMAHA DT 80 LC1, LC2 428-120
YAMAHA DT 80 LC2 (Német) 85-94 428-126

úgyhogy most ezt nem értem van JAPÁN DT lc1,lc2 meg Német (AZ szép akkor)
ha lenne valakinek szerelési könyve az jól jönne hozzá. persze e-bookra gondolok
Köszi a segítségeket. Ez a csavar amit állígattam épp oly recés, hogy kézzel lehessen csavarni, de szinte biztos vagyok benne hogy levegőt (is) állít.
Felmész erre az oldalra
www.robogotuning.hu
itt van egy nagyon jó lánckerék kereső
amúgy megegyezik, csak a fogszámok mások, meg a lánc hossza más.
felmész a pinkmotors. vagy a motoroázis oldalára, és úgy emlélkszem, ott a gyártói alkatrészlistákban szerepel lc és lc2. és ha tényleg jól emlékszem, és ott szerepel akkor abbol rá tudsz jönni a válaszra.
www.pinkmotors.hu www.motoroazis.hu www.nagyvas.hu

Sok sikert!