Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem amit írtál, az egy nagy hülyeség!
Minnél hígabb, annál könyebben csúszik meg!
A titok sztem ennyi!
debizony a főtengelyről van.
Sziasztok!
olyan kérdésem lenne,hogy a 80-as Lc2-be,hogy van megoldva a fordulatszám mérő hajtása? Mert tuti nem a főtengelyről...
Valaki irja már meg, mert ha nem muszály nem szedem szét a blokkot! Nincs a spirál elszakadva, a fordszám mérő is jó, tuti a hajtással van valami.
Sajnos úgy alakult, hogy nem lehet xenon a dt ben, mert tegnap derült ki ,hogy a fényszóró váltakozó feszültséggel üzemel, a Xenon-nak meg egyen kell és mindezt igencsak bonyolult lenee átalakítani. Olvastam ,hogy többen használtok a 35W gyári izzó helyett 55W-osat. Alapjáraton erre mit reagál a gép? igényel magasabb alapjáratot pl.?
Azért kérdezek ilyen okosat ,mert a panel pincéjében van a moci és ott csak korlátozottak a járatási lehetőségeim, ezért nem nagyon tudom egyenlőre kipróbálni
hello adj e-mail címet és küldök
köszike azért irkálok mer tudtam, hogy 16000 környékén lessz az új azért kéne valmi segitség
A kunhegyesi sztori:

Kerestem jobbos idomot 91-es Dt50R-hez. Felhívtam sok bontót, a kunhegyesi mondta hogy lehet van, de majd a két ünnep közt hívjam vissza mert nem ér rá ?MEGNÉZNI? csak akkor. Ez volt kb. dec.12-15 között. Jól van mondom 2 hét, nem sűrgős.
Felhívtam 27.-én hogy na akkor van-e idom? Azt mondja hááát még nem tudta megnézni, küldjek neki egy sms-t az alkatrészről és visszahív hogy van-e neki. 5000ért akarta adni ami nem is rossz ár. Eltelt egy hét, semmi válasz. Dobtam neki egy e-mailt, hogy egy hete küldtem sms-t az idomról, akkor lesz-e vagy nem?
Két nap mulva vissza is irt hogy nincs.

Utálom az ilyen link embereket. Ha eladó, kereskedő csinálja amit felvállalt, vagy hagyja az egészet. DE NE HITEGESSEN EGY HÓNAPIG.

és a csattanó:

Olilaci tanácsára csak felvettem a kapcsolatot a helyi yamaha kereskedővel. Holnap vagy holnap után jön meg, 4690Ft-ba került.
Kíváncsiságból rákérdeztem a 125R balos idomjára hát ha itt olcsó (yamaha450wrf), de sajna 16240ft.
ö vele lehetne gyártatni azt tudom, de rendelt már valaki töle ballos idomot ?
mesélj:D
Júj hát erről a kunhegyes motorról én is tudnék mesélni. Elég linkek...
itt próbáltad már?
szabotibor@szabotibor.hu
sziasztok ha valkinek akadna egy ballos fekte hüttötakró idomja kérem szoljon DT 125 R hez kellene 1992 kiadás
elöre is kösz sziasztok
Egy ilyen idomszettet fellehetne rakni a DTR-emre?Valaki nemtudja hogy melyik idom helyére milyen más motor idomjai jók?(pl hogy a tank hűtőidom helyére 2000-es YZ) vagy ilyesmi, ez csak tipp volt
Hali nem jött meg az e-mail.
Értem ,de szerintem nézd meg a szívatót hogy működik-e rendesen ,meg a gyertyát is azon is sok múlik!
Hello M.Fecsu ez az olaj lesz a probléma mert a motor az most volt felújítva furva lett a henger meg új főtengely dugó stb már nem bejáratós de a bejáratásnál sem nyúztam hogy jó legyen minden veszek bele 10w40-es vagy 10w30-as olajat és az úgy jó lesz mert lehet hogy ami van benne az szar de nagyon nem járok vele megvárom hogy lesz pénzem és veszek bele olajat köszönöm a segítségeteket.
Szerintem ez teljesen jó bele. Nem változtatja a viszkozitását, és egy autómata váltóban is hasonló dolgok vannak mint egy ilyen váltóban (fogaskerekek, csapágyak, olajfürdős lamellás kuplungok). Ismerősöméktől vettem az ötletet, ők ATF-et használnak és ezzel versenyeznek.
a felső gyűrűnek a stiftje a nuttol feljebb volt, szval a gyűrű simán alácsúszott, ami jó, mert olyan volt a hozzá adott gyűrű, de az alsónál, már más volt a helyzet, mert ott a stift a nut közepén volt, és nem tudott alácsúszni a gyűrű. A régi dugóm gyűrűjével tudtam csak összerakni, ami jó volt hozzá. Nem tudom mennyire érthetően írtam, remélem segítettem vele mindenkinek. Ha olcsó dugót akartok venni, akkor a sima taiwanira szavazok, rendesen bejáratva nekem bevállt.
mandokifa1@msn.com
M.Fecsu nincs esetleg egy msncímed? biztos lesznek még ilyen hülye kérdéseim egyszerűbb lenne mint itt üzengetni:D
Neked előre tuti a Vaterás fajta kell! Amit meg adtak pluszba az meg tuti valami más típusé, lehet 50ccm-es.Vagy lehet hátsó féktárcsa(az szimetrikus felfogatású)
na msot tényleg nem vágom mivan... megnéztem, igazad volt ugyan ilyen. Az egész úgy voltl vettem még a dt-t adott hozzá a faszi egy pót tárcsát. Namost a fékbetét egyszer csak gondolta egyet és kiugrott a helyéről, a dugó meg összebaszta a tárcsát. na akkor mi fogtuk leszedtük beraktuk ezt, de 2-3 cm-el kisebb volt mint kell ugyhogy a betétnek csak nagyon kis része fogta. Gondoltuk hátsó tárcsa, de msot nézem hogy az egészen más, az a szimmentrikus. Ami kicsi lett, az meg egy dt tárcsa elvileg, és pont ugyanígy néz ki csak 2cmel kisebb a sugara. Ez most akkor mi?
Hát én úgy látom hogy még a 2004-es új modelleken is ugyan az a tárcsa van
na kimegyek mengézem lehet rosszul emlékszem
Nekem DT125R-em van(igaz 1990-es ) de teljesen ugyan ez a fajta van fent nekem is