Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. valaki nem tudná leírni, hogy hova kell (80as DT)-be beleakasztani a berúgótengelyen lévő rúgót mert sehogy se tudom berúgni belehet vele a motort de nem jön vissza a kar :( (most intéztem bele új berúgótengelyt és sehogy se tudom összerakni gondolom ezt így leírni nm egyszerű, de ha valaki letudná annak igen örülnék) köszönöm előre is a segítséget-segítségeket !
vagy tesz-vesz vagy vatera de tuti kell hogy legyen persze ha új kell a kkor kezdhetsz gyűjteni
ha a pufóra kell neked vagy tök mndegy nézz szét teszveszenmint"dt vag dt80"és kidobja hogy miujság
Hello
De van rajta mert nem az a naon régi olyan mint a dt 80-an csak a hátsó lengővilla 3-szög alakú de van gyárilag idom olyan kell rá mint a dt 80ccm-re ugyan az a idom jó a kipufogóra bal oldali kell rá havernak leszedtük róla és jó az enyémre iscsak nemtaláltam még sehol se én miskolci vagyok és kérek minden dt-st hogy segítsen nekem mert csak ez az egy idom hiányzik
nah császtok.
lassan lassna elkezdtem össze rakni a DT-t, de most meg akadtam..rövid a gáz bowden olajpumpához menő része...nincsen légszűrő szivacsom mert darabokra volt már szakadva és kell fékbetét az első fékbe...asszem ennyi....jövő héten össze elsz rakva....
nah azt sajna énsem,nekem is 80lc2 van, de nekem sincs, nem is kell rá, terepen ugyis letörik.
:-) Am ezt nemtom hogy a tárcsa mérete valyon megegyezik, vagy sem
Hello! köszi, de nagyon kezdetleges,és sorry a hibákért, ha lessz időm javítgatom, még sokmindent kell megcsinálni rajta. és szerintem ugyan az,ha a tárcsa mérete megeggyezik!
Kérdés! A dt 80 és a dt 125 tárcsavédője ugyan olyan?
Ilyen nincs! Az oldaladnak a fórumjába, be kell írni minden üzenetnél, hogy milyen nap van és nem fogad el oda semmit :-D
Am jó kis oldal, ezt akartam írni: Helló! Nekem bejön az oldal, sok kereskedésnek, nincs ilyen hangulatos kis oladala!
ott gyárilag nincsen idom rajta
Hello
Valaki nem tudna nekem segíteni van egy dt-m egy 50ccm és 1986-os évjárat na mindegy kellene nekem a bal oldalra a kipufogóhoz idom mert nekem csak onnan hiányzik.
helló!
Én már ma is mentem pedig itt már vagy 10-15 centi hó van:D. De lenne egy kérdésem. Mekkora a legnagyobb gumi amit be lehet paszírozni a DT 125-be? Mind előre mind hátulra.
Hello! csináltam egy dt-s honlapot! nagyon kezdetleges, de nézzétek meg. a hibákat javítom!

http://yamahadt88.5mp.eu
A tavasz meg az ősz a legjobb! Nincs se hideg se meleg. Ősszel egy hegyi szerpentin a sárguló falevelekkel...
Jó éjt mindenkinek!
haj, hajrá de azért ha már kisbetüvel irod a nickem nemgáz de két o-val kell
árulod még a narancsod?
Most ősszel is volt, hogy oylan tavaszias idő volt, mondom jaj de jó, de bevillant, hogy még csak most jön ez a köcsög tél, és mindentől elment a kedvem :-D
azé jó ott a nyár is szerintem az a tuti meg a tavasz de azé a nyár az jobb mivel még este is kint tudsz aludni ha van valami szal szerintem az adja a legjobban az ösz megt szar mert tiszta redva az út állandóan a falavelektöl meg iesmi szal tavasz meg nyár
ez igaz
most viszont belefagysz..., aműgy tényleg az ilyen 20-25 fokos tavasz a tuti
Én nem szeretem amúgy a nyarat, mert az túl meleg, viszont az iskola szünet szempontjából jó, de a tavasz sokkal kellemesebb, minden frissen zöld, és nem sűlsz bele a bőrkabátba
Sokan várják már a tavaszt :-D
2hónap 17 nap 6óra és 43 perc mulva nyári idő lesz
ez nem az időszámítás csak ekkorra rendeltem 25 fokot
cső csola csak keréken!